Kuidas saada linnas Valka asukohta top!: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti top! jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti top! jõudmiseks on:

  • Raja on 644 meetrit, 9 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Muusikakooli on 825 meetrit, 11 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Pudrumäe on 872 meetrit, 12 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Raekoja on 906 meetrit, 12 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad top! juures?

Need Buss liinid peatuvad top! juures: 179, 2.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta top! linnas Valka

Tahad teada, kuidas saada linnas Valka, Eesti sihtpunkti top!? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti top! pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti top! jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile top! lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Raja; Muusikakooli; Pudrumäe; Raekoja.

Sihtpunkti top! jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 179, 2

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast top!.

Muudame sihtpunkti top! sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Valka, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

top!, Valka
Lihtsam saada top! kasutades app!