049 Γραμμή
Ομονοια - Πειραιας / Omonoia - Peiraias
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 049 λεωφορείο (Ενημερώθηκε)
Η γραμμή 049 λεωφορείο (Ομονοια - Πειραιας / Omonoia - Peiraias) έχει 42 στάσεις αναχωρεί από Τερμα 049 (Ομονοια) - Omonoia και τερματίζει στο σταθμό Αφετηρια 049 (Πειραιασ) - Peiraias.
Επιλέξτε 049 λεωφορείο στάσεις παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Ομονοια - Πειραιας / Omonoia - Peiraias (42 στάσεις)
Τερμα 049 (Ομονοια) - Omonoia
Αφετηρια 838,914 - Σταση 049 - Afethria
Μενανδρου - Menandroy
Ικα - Ika
Θερμοπυλων - Thermopylon
Παλαια Αγορα - Palaia Agora
Φωταέριο
Καμπα - Kampa
Πετρου Ραλλη - Petroy Rallh
Κολυμβητηριο - Kolymbhthrio
Υπουργειο - Ypoyrgeio
Ελουλου - Eloyloy
Εργων - Ergon
Ταυρος - Tayros
Σφαγεια - Sfageia
Βιοχαλκο - Bioxalko
Σχολη Καλων Τεχνων - Sxoli Kalon Technon
Υφαντηρια - Yfanthria
Ζηλακου - Zhlakoy
Νεα Λαχαναγορα - Nea Laxanagora
Μοσχατο - Mosxato
Μοσχατο - Mosxato
Ψυγεια - Psygeia
Γεφυρα - Gefyra
Ιον - Ion
Απολλων - Apollon
Ελαις - Elais
Χρωπει - Xropei
Κερανης - Keranhs
Ευαγγελιστριας - Eyaggelistrias
Ελ. Βενιζελου - El. Benizeloy
Δημοτικο - Dhmotiko
Πλ. Κοραη - Pl. Korah
Τερψιθεα - Terpsithea
Φιλελληνων - Filellhnon
Βρυωνη - Vryonh
Γουβα - Gouva
Σκαλακια - Skalakia
Λουτρα - Loutra
Χατζηκυριακειο - Xatzhkyriakeio
Ζωοδοχος Πηγη - Zoodoxos Phgh
Αφετηρια 049 (Πειραιασ) - Peiraias
049 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή 049 λεωφορείο;
049 ξεκινάει λειτουργία στις 00:00 on Κυριακή, Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή 049 λεωφορείο;
049 σταματάει λειτουργία στις 23:20 τη Κυριακή.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή 049 λεωφορείο;
Πότε έρχεται η γραμμή Ομονοια - Πειραιας / Omonoia - Peiraias Λεωφορείο; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Ομονοια - Πειραιας / Omonoia - Peiraias Λεωφορείο που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Υπάρχει 049 λεωφορείο στάση κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο 049 λεωφορείο στάση.
Δρομολόγια γραμμής 049 λεωφορείο
049 λεωφορείο διαδρομή λειτουργεί κάθε μέρα. Κανονικές ώρες λειτουργίας: 00:00 - 23:30
Ημέρα | Ώρες Λειτουργίας | Συχνότητα (min) |
---|---|---|
Δευ | 00:00 - 23:30 | 15 - 25 |
Τρι | 00:00 - 23:30 | 15 - 25 |
Τετ | 00:00 - 23:30 | 15 - 25 |
Πεμ | 00:00 - 23:30 | 15 - 25 |
Παρ | 00:00 - 23:30 | 15 - 25 |
Σαβ | 00:00 - 23:25 | 15 - 30 |
Κυρ | 00:00 - 23:20 | 25 - 40 |
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση 049 (από το Τερμα 049 (Ομονοια) - Omonoia), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων λεωφορείο, των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του 049 (Ομονοια - Πειραιας / Omonoia - Peiraias) και παρακολουθήστε το λεωφορείο καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ τώρα.
049 γραμμή λεωφορείο ναύλος
Οι τιμές Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 049 (Ομονοια - Πειραιας / Omonoia - Peiraias) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ.
049 (Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ)
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής 049 λεωφορείο είναι Τερμα 049 (Ομονοια) - Omonoia και η τελευταία στάση είναι Αφετηρια 049 (Πειραιασ) - Peiraias. 049 (Ομονοια - Πειραιας / Omonoia - Peiraias) λειτουργεί κατά τη διάρκεια κάθε μέρα.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή 049 έχει 42 στάσεις και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 50 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Αθήνα και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή 049 λεωφορείο στάσεις κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια λεωφορείο για τη γραμμή 049 λεωφορείο για το ταξίδι σας.
Γραμμή 049 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο Λεωφορείο
Παρακολουθήστε τη γραμμή 049 (Ομονοια - Πειραιας / Omonoia - Peiraias) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης 049 λεωφορείο ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο και μην χάσετε ποτέ το λεωφορείο σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Μετρό, Τραμ, Προαστιακός, Λεωφορείο, Τρόλεϊ ή Τελεφερίκ για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Αθήνα. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ και οποιαδήποτε λεωφορείο, συμπεριλαμβανομένης της γραμμής 049, στην Αθήνα
049 - Εναλλακτικές οδηγίες
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Γραμμές στη πόλη Αθήνα
- 411 - ΣΤ. ΔΟΥΚ. ΠΛΑΚΕΝΤΙΑΣ - ΣΙΣΜΑΝΟΓΛΕΙΟ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 530 - ΣΤΑΘΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ - Ν. ΠΕΝΤΕΛΗ / ST. KIFISIA - MELISSIA - N. PENTELI/ Πρόγραμμα
- X97N - ΑΕΡ/ΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΣΤ.ΕΛΛΗΝΙΚΟ [EXPRESS]-[ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ (ΚΥΚΛΙΚΗ)] / AER/NAS ATHINON - ST.ELLINIKO [EXPRESS]-[NIGHTLINE (KIKLIKI)]/ Πρόγραμμα
- 301 - ΣΤ. ΔΟΥΚ. ΠΛΑΚΕΝΤΙΑΣ - ΑΝΘΟΥΣΑ - ΠΕΝΤΕΛΗ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 024 - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΣΤ. ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ) / AG. ANARGYROI - ST. ΚΑΤΟ PATHSIA/ Πρόγραμμα
- 501 - ΠΕΥΚΗ - ΜΑΡΟΥΣΙ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 137 - ΑΝΩ Ν. ΣΜΥΡΝΗ Α - ΣΤ. ΣΥΓΓΡΟΥ ΦΙΞ (ΚΥΚΛΙΚΗ) / ANO N. SMYRNI A - ST. SYGGROY FIX/ Πρόγραμμα
- Β5 - ΣΤ. ΛΑΡΙΣΗΣ - Λ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ/ Πρόγραμμα
- 220 - ΑΝΩ ΙΛΙΣΙΑ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 809 - ΣΧΙΣΤO - ΣΤ.ΝΙΚΑΙΑ - ΣΤ.ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 550 - Π. ΦΑΛΗΡΟ - ΚΗΦΙΣΙΑ / P. FALIRO - KIFISIA/ Πρόγραμμα
- 535Α - ΖΗΡΙΝΕΙΟ - ΕΥΞΕΙΝΟΣ ΠΟΝΤΟΣ - ΦΡΑΓΜΑ - ΚΑΛΕΤΖΙ / ZIRINEIO - EYXEINOS PONTOS - KALETZI/ Πρόγραμμα
- 154 - ΠΑΝ/ΜΑ ΒΟΥΛΑΣ - Α. ΓΛΥΦΑΔΑ - ΣΤ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ/ Πρόγραμμα
- 444 - ΣΤ. ΕΙΡΗΝΗ - ΓΑΛΑΤΣΙ - ΣΤ. ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 221 - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ) / PANEPISTIMIOYPOLI - AKADIMIA/ Πρόγραμμα
- 846 - ΝΕΑΠΟΛΗ - ΣΤ. ΝΙΚΑΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- Α8 - ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ - Ν. ΙΩΝΙΑ - ΜΑΡΟΥΣΙ / POLYTECHNEIO - N. IONIA - MAROUSI/ Πρόγραμμα
- 721 - ΑΧΑΡΝΑΙ - ΚΗΦΙΣΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ) / ACHARNAI - KIFISIA/ Πρόγραμμα
- 140 - ΠΟΛΥΓΩΝΟ - ΓΛΥΦΑΔΑ / POLYGONO - GLYFADA/ Πρόγραμμα
- Β11 - ΠΛ. ΒΑΘΗ - ΙΛΙΟΝ - ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ/ Πρόγραμμα