קו 14
ראש העין←כפר קאסם
אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 14 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) (מעודכן)
בקו 14 (ראש העין←כפר קאסם) יש 34 תחנות. מסלול הקו מתחיל באליהו הנביא/ירמיהו הנביא ומסתיים באזור תעשייה לב הארץ.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 14 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ראש העין←כפר קאסם (34 תחנות)
אליהו הנביא/ירמיהו הנביא
אליהו הנביא/שמואל הנביא
מרים הנביאה/אליהו הנביא
מרים הנביאה/עמוס הנביא
מרים הנביאה/שמואל הנביא
חבקוק/מרים הנביאה
שדרות בן גוריון/גולדה מאיר
הרב שלום שבזי/נלי זקס
הרב שלום שבזי/ש''י עגנון
חיים הרצוג/גולדה מאיר
חיים הרצוג/שייקה אופיר
חיים הרצוג/ניסים אלוני
נתן אלתרמן/חיים הרצוג
נתן אלתרמן/יגאל אלון
יגאל אלון/תרצה אתר
יגאל אלון/אלוף הרב גורן
מנור/איילון
מנור/נווה אפיקים
נווה אפיקים/מתנ''ס לב אפק
מכללת ראש העין/נווה אפיקים
מכללת ראש העין/מבצע בזק
שכונת נווה אפק/ה' באייר
גינת מבצע דני/ה' באייר
ה' באייר / מבצע דני
ה' באייר/מבצע חירם
צומת פארק אפק
עמל א'
עמל/המלאכה
המלאכה/עמל
מרכז תעסוקה לנכה/המלאכה
אזור תעשייה לב הארץ
שדרות הדקלים/הזית
הדקלים/הרימון
אזור תעשייה לב הארץ
שאלות ותשובות לגבי קו 14
מתי מתחיל לפעול קו 14?
קו 14 מתחיל לפעול ב-05:35 בראשון, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 14 מפסיק לעבוד?
קו 14 מפסיק לפעול ב-15:50 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 14?
כדי לראות מתי קו ראש העין←כפר קאסם האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ראש העין←כפר קאסם הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 14 (ראש העין←כפר קאסם)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ראש העין←כפר קאסם (ראש העין←כפר קאסם) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 14 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 14 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 14 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 14 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 14
קו 14 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:35 - 22:35
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:35 - 15:50 | 30 - 45 |
ב׳ | 20:30 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | 05:35 - 22:35 | 30 - 60 |
ד׳ | 05:35 - 22:35 | 30 - 60 |
ה׳ | 05:35 - 22:35 | 30 - 60 |
ו׳ | 05:35 - 15:50 | 30 - 45 |
ש׳ | 20:30 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
צפה בכל העדכונים ל14 (מ אליהו הנביא/ירמיהו הנביא), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 14 (ראש העין←כפר קאסם) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 14
תעריף הנסיעה ב14 (ראש העין←כפר קאסם) של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim).
14 (אלקטרה אפיקים (Electra Afikim))
התחנה הראשונה של קו 14 היא אליהו הנביא/ירמיהו הנביא והתחנה האחרונה היא אזור תעשייה לב הארץ.
קו 14 (ראש העין←כפר קאסם) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 14. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 14.
מעקב אחר קו האוטובוס 14 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 14 (ראש העין←כפר קאסם) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 14 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 14 ב-ישראל
קווי אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) בישראל
- 355 - קניון איילון-בני ברק<->ת.מרכזית אשקלון/הורדה-אשקלון-2#/ לוח זמנים
- 364 - מסוף גולדה/רציפים-תל אביב יפו<->מסוף משה ארנס/הורדה-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 340 - הכוהנים/השקד-בני עי''ש<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 287 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 350 - קניון איילון-בני ברק<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 212 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת. מרכזית רחובות/הורדה-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 80 - הצבעוני/הגויבה-אשדוד<->חטיבת הנגב / חטיבת יפתח-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 9 - בית ספר טל/דרך מנחם בגין-ראש העין<->גולדה מאיר/יגאל אלון-ראש העין-22/ לוח זמנים
- 91 - מסוף יותם ויואב/רציפים-פתח תקווה<->בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב-פתח תקווה-30/ לוח זמנים
- 177 - גיבורי החיל/שדרות הציונות-יבנה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 89 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->'נחשונים ב-נחשונים-10/ לוח זמנים
- 356 - שדרות ירושלים/חנה סנש-קרית מלאכי<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-1#/ לוח זמנים
- 213 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת. מרכזית יבנה-יבנה-1#/ לוח זמנים
- 33 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->המדע/הנפט-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 77 - בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר-אשדוד<->שדרות ירושלים/שדרות משה דיין-אשדוד-2#
- 97 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-30/ לוח זמנים
- 29 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 31 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->מסוף שניידר-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 31א - מסוף שניידר-פתח תקווה<->מסוף משה ארנס/הורדה-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 140 - מסוף קסטינה-מלאכי/הורדה ואילת-באר טוביה<->ת. מרכזית אשדוד-אשדוד-2#/ לוח זמנים