קו 43
אשדוד←נצר חזני
אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 43 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) (מעודכן)
בקו 43 (אשדוד←נצר חזני) יש 40 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית אשדוד/רציפים ומסתיים בהצדפים/הים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 43 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אשדוד←נצר חזני (40 תחנות)
ת. מרכזית אשדוד/רציפים
שד. ירושלים/שד.הרצל
שד' ירושלים/התקומה
שד.ירושלים/בני ברית
שדרות ירושלים / הפרחים
רשב''י/שדרות הרב לוין
רשב''י/רבי יוחנן בן זכאי
רשב''י/רבי טרפון
רבי יהודה הנשיא/רב אשי
רבי יהודה הנשיא/שמאי
רבי שמעון בן שטח/רבי יוחנן בן זכאי
שד. הפלמ''ח/חנה סנש
שד.הפלמ''ח/חטיבת גבעתי
שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי
בני ברית/הפלמח
שד.בני ברית/הנחושת
בני ברית / הבושם
צומת נמל אשדוד
צומת ניר גלים
צומת נווה הרצוג
מחלף בית רבן למזרח
מחלף גדרה לדרום
צומת חפץ חיים
שדרות מנחם בגין/כביש 7
חפץ חיים/כביש 3933
גני טל/מרכז
חפץ חיים/מלון כפרי
התמר/שבעת המינים
שבעת המינים/החיטה
דרך האבות/עצמון
דרך האבות/מרכז ספורט
דרך האבות/טרמפיאדה
צומת יד בנימין
מחלף שורק/כביש 3
צומת יסודות
יסודות/מזכירות
הים/האלמוגים
האלמוגים/הים
האלמוגים/בית כנסת
הצדפים/הים
שאלות ותשובות לגבי קו 43
מתי מתחיל לפעול קו 43?
קו 43 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 43 מפסיק לעבוד?
קו 43 מפסיק לפעול ב-12:30 בשני, שישי
מתי מגיע קו 43?
כדי לראות מתי קו אשדוד←נצר חזני האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אשדוד←נצר חזני הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 43 (אשדוד←נצר חזני)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אשדוד←נצר חזני (אשדוד←נצר חזני) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 43 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) פעיל בערב פסח וחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 43 עשויות להשתנות בערב פסח וחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 43 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 43 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 43
קו 43 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:00 - 21:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 21:00 | 120 - 210 |
ב׳ | 06:05 - 12:30 | 145 - 240 |
ג׳ | 22:00 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | 06:00 - 21:00 | 120 - 210 |
ה׳ | 06:00 - 21:00 | 120 - 210 |
ו׳ | 06:05 - 12:30 | 145 - 240 |
ש׳ | 22:00 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
צפה בכל העדכונים ל43 (מ ת. מרכזית אשדוד/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 43 (אשדוד←נצר חזני) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 43
תעריף הנסיעה ב43 (אשדוד←נצר חזני) של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim).
43 (אלקטרה אפיקים (Electra Afikim))
התחנה הראשונה של קו 43 היא ת. מרכזית אשדוד/רציפים והתחנה האחרונה היא הצדפים/הים.
קו 43 (אשדוד←נצר חזני) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 43. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 43.
מעקב אחר קו האוטובוס 43 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 43 (אשדוד←נצר חזני) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 43 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 43 ב-ישראל
43 - כיוונים חלופיים
קווי אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) בישראל
- 73 - בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר-אשדוד<->אפרסק/מנגו-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 300 - חיים הרצוג/גולדה מאיר-ראש העין<->יהודה הלוי/תיכון בגין-ראש העין-10/ לוח זמנים
- 183 - מסוף יותם ויואב/רציפים-פתח תקווה<->נירית/גולן-נירית-10/ לוח זמנים
- 50 - ת. מרכזית יבנה/רציפים-יבנה<->ת. מרכזית רחובות/הורדה-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 64 - הרב עובדיה יוסף/שלום צלח-פתח תקווה<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 258 - בית העלמין-ראש העין<->ת. רכבת אוניברסיטה/הורדה-תל אביב יפו-10
- 356 - קניון איילון-בני ברק<->שדרות ירושלים/ז'בוטינסקי-קרית מלאכי-2#/ לוח זמנים
- 48 - ת. מרכזית יבנה/רציפים-יבנה<->ת. מרכזית רחובות/הורדה-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 11 - מסוף הריביירה-אשדוד<->הבושם/האומן-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 5 - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->הרימון/הברוש-בן זכאי-1#/ לוח זמנים
- 333 - מסוף הריביירה-אשדוד<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 7 - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה-1#/ לוח זמנים
- 220 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת. מרכזית רחובות/הורדה-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 5א - החרש/עמל-פתח תקווה<->עבד אל כרים קאסם/אל ח'ליל-כפר קאסם-11/ לוח זמנים
- 87 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 356 - יסודות/מזכירות-יסודות<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-11/ לוח זמנים
- 17 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->בית העלמין-ראש העין-10/ לוח זמנים
- 250 - אליהו הנביא/ירמיהו הנביא-ראש העין<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 4 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-1#/ לוח זמנים