לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 67 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 67 (חזון איש/מסוף רמת שלמה←מסוף הר נוף/בית הדפוס) יש 44 תחנות. מסלול הקו מתחיל בחזון איש/מסוף רמת שלמה ומסתיים במסוף הר נוף/בית הדפוס.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 67 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
צפה על גבי מפה
כיוון: חזון איש/מסוף רמת שלמה←מסוף הר נוף/בית הדפוס (44 תחנות)
הצגה על מפהשינוי כיוון
חזון איש/מסוף רמת שלמה
צפה בלוח הזמנים המלא
אגרות משה/חזון איש
צפה בלוח הזמנים המלא
אגרות משה/כהנמן
צפה בלוח הזמנים המלא
אגרות משה/הרב עוזי קלכהיים
צפה בלוח הזמנים המלא
מאיר חדש/אגרות משה
צפה בלוח הזמנים המלא
מאיר חדש/חזון איש
צפה בלוח הזמנים המלא
ברכת אברהם
צפה בלוח הזמנים המלא
קהילות יעקב
צפה בלוח הזמנים המלא
דרוק/קהילות יעקב
צפה בלוח הזמנים המלא
דרוק/פתאל
צפה בלוח הזמנים המלא
רבי שלמה זלמן דרוק/הרב בצלאל זולטי
צפה בלוח הזמנים המלא
הרב בצלאל זולטי/רבי שלמה זלמן דרוק
צפה בלוח הזמנים המלא
הרב בצלאל זולטי
צפה בלוח הזמנים המלא
הרב בצלאל זולטי/חזון איש
צפה בלוח הזמנים המלא
חזון אי''ש/הרב בצלאל זולטי
צפה בלוח הזמנים המלא
חזון איש/האדמור מלובאויטש
צפה בלוח הזמנים המלא
האדמור מלובאויטש/חזון איש
צפה בלוח הזמנים המלא
האדמור מלובאויטש/לפיאן
צפה בלוח הזמנים המלא
האדמור מלובאויטש/דרוק
צפה בלוח הזמנים המלא
רבי שלמה זלמן דרוק
צפה בלוח הזמנים המלא
יגאל ידין/דרוק
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת רמות/גולדה
צפה בלוח הזמנים המלא
גולדה מאיר/שלמה הלוי
צפה בלוח הזמנים המלא
קרית מדע/גולדה מאיר
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות גולדה מאיר/גבעת משה
צפה בלוח הזמנים המלא
שמואל הנביא/בר אילן
צפה בלוח הזמנים המלא
בר אילן/רבנו גרשום
צפה בלוח הזמנים המלא
ירמיהו/אלקנה
צפה בלוח הזמנים המלא
ירמיהו/מנחת יצחק
צפה בלוח הזמנים המלא
שמגר/תורה מציון
צפה בלוח הזמנים המלא
ת. מרכזית ירושלים/יפו
צפה בלוח הזמנים המלא
ת. מרכזית ירושלים/יפו
צפה בלוח הזמנים המלא
גבעת שאול/כתב סופר
צפה בלוח הזמנים המלא
גבעת שאול/הרב אהרון קוטלר
צפה בלוח הזמנים המלא
רבי ישראל נג'ארה/גבעת שאול
צפה בלוח הזמנים המלא
רבי ישראל נג'ארה/יונתן בן עוזיאל
צפה בלוח הזמנים המלא
אנג'ל/כנפי נשרים
צפה בלוח הזמנים המלא
בית הדפוס/פרבשטיין
צפה בלוח הזמנים המלא
בית השנהב/בית הדפוס
צפה בלוח הזמנים המלא
מגדל דונה/בית הדפוס
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז ספיר/בית הדפוס
צפה בלוח הזמנים המלא
בית הדפוס/בקי
צפה בלוח הזמנים המלא
מסוף הר נוף/כנפי נשרים
צפה בלוח הזמנים המלא
מסוף הר נוף/בית הדפוס
צפה בלוח הזמנים המלא
שאלות ותשובות לגבי קו 67
מתי מתחיל לפעול קו 67?
קו 67 מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון
באיזו שעה קו 67 מפסיק לעבוד?
קו 67 מפסיק לפעול ב-17:00 בשישי
מתי מגיע קו 67?
כדי לראות מתי קו חזון איש/מסוף רמת שלמה←מסוף הר נוף/בית הדפוס האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חזון איש/מסוף רמת שלמה←מסוף הר נוף/בית הדפוס הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 67 (חזון איש/מסוף רמת שלמה←מסוף הר נוף/בית הדפוס)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חזון איש/מסוף רמת שלמה←מסוף הר נוף/בית הדפוס (חזון איש/מסוף רמת שלמה←מסוף הר נוף/בית הדפוס) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 67 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 67 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 67 של אגד (Egged) - חזון איש/מסוף רמת שלמה←מסוף הר נוף/בית הדפוס
קו 67 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:10 - 23:50
יום
שעות הפעילות
תדירות (דק')
א׳
00:00 - 00:50
12 - 20
ב׳
00:10 - 23:50
12 - 20
ג׳
00:10 - 23:50
12 - 20
ד׳
00:10 - 23:50
12 - 20
ה׳
00:10 - 23:50
12 - 20
ו׳
00:10 - 17:00
14 - 20
ש׳
20:36 - 23:40
12 - 20
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל67 (מ חזון איש/מסוף רמת שלמה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 67 (חזון איש/מסוף רמת שלמה←מסוף הר נוף/בית הדפוס) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 67
תעריף הנסיעה ב67 (חזון איש/מסוף רמת שלמה←מסוף הר נוף/בית הדפוס) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
אפליקציית הניידות העירונית הפופולארית ביותר ב-ישראל.
תכנון מסלול, זמני הגעה מעודכנים, התראות שירות, מפות ועוד
67 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 67 היא חזון איש/מסוף רמת שלמה והתחנה האחרונה היא מסוף הר נוף/בית הדפוס.
קו 67 (חזון איש/מסוף רמת שלמה←מסוף הר נוף/בית הדפוס) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 67. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 67.
קו 67 בסביבתי
מעקב אחר קו האוטובוס 67 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 67 (חזון איש/מסוף רמת שלמה←מסוף הר נוף/בית הדפוס) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 67 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 67 ב-ישראל