67-linja
Juhanankatu→Terveysasema
FÖLI Turun seudun joukkoliikenne
FÖLI Turun seudun joukkoliikenne 67 bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
67-bussilla (Juhanankatu→Terveysasema) on 18 pysäkkiä alkaen asemalta Juhanankatu ja päättyen asemalle Terveysasema.
Valitse alta mikä tahansa 67-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Juhanankatu→Terveysasema (18 pysäkkiä)
Juhanankatu
Pulkkavuori
Ilpoistenrinne
Katariinakoti
Katariina
Taivassalonkatu
Rymättylänkatu
Savonkatu
Karjalankatu
Turunmaankatu
Muntionkatu
Sävelkuja
Hamppukatu
Peltola
Ilpoistentie
Siirtolapuutarha
Ilpoistenmäki
Terveysasema
67 UKK
Mihin aikaan 67 bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 67 bussi -pysäkillä klo 07:40 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai.
Mihin aikaan 67 bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 67 bussi -pysäkillä klo 09:40 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai.
Milloin 67 bussi saapuu?
Milloin Juhanankatu→Terveysasema Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Juhanankatu→Terveysasema Bussi aikataulut.
Kulkeeko toimijan FÖLI Turun seudun joukkoliikenne linja 67 bussi seuraavana päivänä: Helatorstai?
Linjan 67 bussi toiminta-ajat voivat muuttua seuraavana päivänä: Helatorstai. Tarkista Moovit-sovelluksesta viimeisimmät muutokset ja reaaliaikaiset päivitykset.
Onko lähelläni 67 bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 67 bussi pysäkki.
67-bussi -aikataulu
67-bussi reitti kulkee maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai. Säännölliset kulkuajat: 07:40 - 09:40
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 07:40 - 09:40 | 60 |
ti | 07:40 - 09:40 | 60 |
ke | 07:40 - 09:40 | 60 |
to | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
pe | 07:40 - 09:40 | 60 |
la | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
su | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
FÖLI Turun seudun joukkoliikenne:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 67 (asemalta Juhanankatu), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 67 (Juhanankatu→Terveysasema) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki FÖLI Turun seudun joukkoliikenne tiedot nyt.
67 -linjan bussi-maksu
FÖLI Turun seudun joukkoliikenne 67 (Juhanankatu→Terveysasema) hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden vuoksi. Lisätietoja FÖLI Turun seudun joukkoliikenne:n lippujen hinnoista saat Moovit-sovelluksesta tai FÖLI Turun seudun joukkoliikenne:n viralliselta verkkosivustolta.
67 (FÖLI Turun seudun joukkoliikenne)
67-bussin ensimmäinen pysäkki on Juhanankatu ja viimeinen pysäkki on Terveysasema. 67 (Juhanankatu→Terveysasema) kulkee maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai.
Lisätietoa: 67 -linjalla on 18 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 11 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle FÖLI Turun seudun joukkoliikenne -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Turku, sekä se auttaa löytämään lähimmät 67-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 67-bussi-linjalle.
Linjojen 67 reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 67 (Juhanankatu→Terveysasema) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 67 bussi -seurantasovelluksenaFÖLI Turun seudun joukkoliikenne bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle FÖLI Turun seudun joukkoliikenne tai matkasuunnittelijana alueelle Bussi, Funikulaari tai Lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Turku. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista FÖLI Turun seudun joukkoliikenne ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 67, Turku
67 - Vaihtoehtoiset ohjeet
FÖLI Turun seudun joukkoliikenne -yhtiön linjat kaupungissa Turku
- 1 - Lentoasema-Satama/ Aikataulu
- 6 - Lieto-Turku-Naantali/ Aikataulu
- K4 - Harvaluoto-Piikkiö-Rungon koulu/ Aikataulu
- 12 - Varissuo-Härkämäki/ Aikataulu
- 2B - Littoinen-Kohmo-Länsinummi/ Aikataulu
- 99A - Uittamo-Skanssi-Lauste-Länsikeskus-Pansio/ Aikataulu
- 55T - Räntämäki-Halinen-Kauppatori/ Aikataulu
- 401 - Ilmarinen-Puutori/ Aikataulu
- L1 - Koulukeskus-Suopohja-Littoinen/ Aikataulu
- 99B - Ilpoinen-Skanssi-Lauste-Länsikeskus-Perno/ Aikataulu
- 14 - Saramäki-Erikvalla/ Aikataulu
- 15T - Saramäki-Kakskerta/ Aikataulu
- R2 - Petäsmäki-Keo-Kaanaa-Tikanmaa-Petäsmäki/ Aikataulu
- 402 - Lieto as-Puutori/ Aikataulu
- N7 - Keskusta-Linnavuori-Porhonkallio-Keskusta/ Aikataulu
- 15A - Saramäki-Myllykylä-Kakskerta/ Aikataulu
- P1 - Lehmusvalkama-Kasarminkatu/ Aikataulu
- 203 - Turku-Naantali-Velkua/ Aikataulu
- 92 - Varissuo-Puutarhakatu-Pernon telakka/ Aikataulu
- L8 - Keskusta-Hämeentie-Yliskulma/ Aikataulu