965-linja
Hyrylä
HSL
HSL 965 bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
965-bussilla (Hyrylä) on 30 pysäkkiä alkaen asemalta Jokelan Asema ja päättyen asemalle Hyrylä.
Valitse alta mikä tahansa 965-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Hyrylä (30 pysäkkiä)
Jokelan Asema
Riihihaanpolku
Pertun Koulu
Rovastintie
Perttu
Hämäläisenmutka
Kuorontie
Ojalantie
Pertuntie
Kuoppamäentie
Korpimäentie
Solbackantie
Råbackantie
Jäniksenlinna
Kollarintie
Rantalantie
Terrisuontie
Ilotulitus
Suotorppa
Vetikko
Metsämaa
Tienhaara
Kolistimenmäki
Vuohikkaanoja
Metsäpirtti
Ketunlinna
Vesitorni
Koskenmäki
Hyökkälä
Hyrylä
965 UKK
Mihin aikaan 965 bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 965 bussi -pysäkillä klo 06:21 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 965 bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 965 bussi -pysäkillä klo 17:21 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Milloin 965 bussi saapuu?
Milloin Hyrylä Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Hyrylä Bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 965 (Hyrylä) bussi?
Hyrylä (Hyrylä) bussi-lippu maksaa noin €2.80.
Onko lähelläni 965 bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 965 bussi pysäkki.
965-bussi -aikataulu
965 bussi reitti liikennöi maanantai - perjantai. Säännölliset aikataulut: 06:21 - 17:21
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 06:21 - 17:21 | 36 - 321 |
ti | 06:21 - 17:21 | 36 - 321 |
ke | 06:21 - 17:21 | 36 - 321 |
to | 06:21 - 17:21 | 36 - 321 |
pe | 06:21 - 17:21 | 36 - 321 |
la | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
su | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 965 (asemalta Jokelan Asema), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 965 (Hyrylä) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
965 -linjan bussi-maksu
HSL 965 (Hyrylä) kyydin hinta on noin €2.80. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukustannuksista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
965 (HSL)
965-bussin ensimmäinen pysäkki on Jokelan Asema ja viimeinen pysäkki on Hyrylä. 965 (Hyrylä) kulkee arkipäivisin.
Lisätietoa: 965 -linjalla on 30 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 28 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 965-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 965-bussi-linjalle.
Linjojen 965 reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 965 (Hyrylä) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 965 bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle Metro, Raitiovaunu, Juna, Bussi tai Lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 965, Helsinki
965 - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 909 - Veikkola-Lapinkylä-Kauhala/ Aikataulu
- 182 - Kirkkonummi-Siuntio/ Aikataulu
- 737K - Pohjois-Nikinmäki-Nikinmäki-Jokivarsi-Mikkola-Korso/ Aikataulu
- 147 - Espoonlahti (M)-Laurinlahti-Soukka (M)-Ala-Soukka/ Aikataulu
- 57 - Kontula(M) - Viikki - Koskela - Ruskeasuo - Munkkiniemi/ Aikataulu
- 213X - Elielinaukio-Tuomarila-Espoon keskus
- 643N - Rautatientori-Hyrylä-Lahela/ Aikataulu
- 904 - Kirkkonummi-Kyrkvalla-Kantvik/ Aikataulu
- 182A - Kirkkonummi-Siuntio-Siuntion kylpylä/ Aikataulu
- 973 - Peijas-Korso-Kannisto-Keravan asema/ Aikataulu
- 166 - Lasilaakso-Kauklahti-Bassenkylä/ Aikataulu
- 570 - Mellunmäki(M)-Tikkurila-Aviapolis-Lentoasema/ Aikataulu
- 134N - Kamppi-Niittykumpu (M)-Espoon keskus-Suvela-Tuomarila/ Aikataulu
- 841N - Rautatientori-Östersundom-Söderkulla-Nikkilä-Jokimäki/ Aikataulu
- 85 - Herttoniemi(M)-Jollas/ Aikataulu
- 84 - Herttoniemi(M)-Gunillankallio/ Aikataulu
- 975 - Kerava as.- Kaleva - Mattilanpuisto/ Aikataulu
- 117 - Tapiola-Aarnivalkea-Itäranta-Tapiola/ Aikataulu
- 457 - Kamppi-Kivistö as.-Luhtaanmäki(-Klaukkala-Rajamäki)/ Aikataulu
- 335B - Askisto-Martinlaakso-Louhela-Myyrmäki-Vapaala/ Aikataulu