N10-linja
Poikko→Rymättylän Koulu
FÖLI Turun seudun joukkoliikenne
FÖLI Turun seudun joukkoliikenne N10 bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
N10-bussilla (Poikko→Rymättylän Koulu) on 25 pysäkkiä alkaen asemalta Poikko ja päättyen asemalle Rymättylän Koulu.
N10 bussi -aikataulun yhteenveto tulevalle viikolle: se lähtee kerran päivässä 07:50. Toiminnassa tällä viikolla: tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Valitse alta mikä tahansa N10-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Poikko→Rymättylän Koulu (25 pysäkkiä)
Poikko
Poikon Rantatie
Kalamäentie
Juhantie
Syksylä
Tammirannantie
Kurjenrauma
Tamminiemi
Aikkola
Ajolanlahdentie
Ajola
Haapala
Ylttinen
Järvenperäntie
Kurala
Riiaistentie
Kuralantie
Korpelantie
Mäensyrjä
Taipaleentie
Kauppila
Velusmaantie
Rymättylä Kk
Rymättylän Talli
Rymättylän Koulu
N10 UKK
Mihin aikaan N10 bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut N10 bussi -pysäkillä klo 07:50 päivnä tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan N10 bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut N10 bussi -pysäkillä klo 07:50 päivnä tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Milloin N10 bussi saapuu?
Milloin Poikko→Rymättylän Koulu bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Poikko→Rymättylän Koulu bussi aikataulut.
Onko lähelläni N10 bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän N10 bussi pysäkki.
N10-bussi -aikataulu
N10-bussi reitti kulkee tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai. Säännölliset kulkuajat: 07:50
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
ti | 07:50 | Yksittäinen lähtö |
ke | 07:50 | Yksittäinen lähtö |
to | 07:50 | Yksittäinen lähtö |
pe | 07:50 | Yksittäinen lähtö |
la | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
su | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
FÖLI Turun seudun joukkoliikenne:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla N10 (asemalta Poikko), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta N10 (Poikko→Rymättylän Koulu) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki FÖLI Turun seudun joukkoliikenne tiedot nyt.
N10 -linjan bussi-maksu
FÖLI Turun seudun joukkoliikenne N10 (Poikko→Rymättylän Koulu) hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden vuoksi. Lisätietoja FÖLI Turun seudun joukkoliikenne:n lippujen hinnoista saat Moovit-sovelluksesta tai FÖLI Turun seudun joukkoliikenne:n viralliselta verkkosivustolta.
N10 (FÖLI Turun seudun joukkoliikenne)
N10-bussin ensimmäinen pysäkki on Poikko ja viimeinen pysäkki on Rymättylän Koulu. N10 (Poikko→Rymättylän Koulu) kulkee tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Lisätietoa: N10 -linjalla on 25 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 35 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle FÖLI Turun seudun joukkoliikenne -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Turku, sekä se auttaa löytämään lähimmät N10-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu N10-bussi-linjalle.
Linjojen N10 reaaliaikainenbussi seuranta
Seuraa linjaa N10 (Poikko→Rymättylän Koulu) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan N10 bussi -seurantasovelluksenaFÖLI Turun seudun joukkoliikenne bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle FÖLI Turun seudun joukkoliikenne tai matkasuunnittelijana alueelle bussi, funikulaari tai lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Turku. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista FÖLI Turun seudun joukkoliikenne ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja N10, Turku
FÖLI Turun seudun joukkoliikenne -yhtiön linjat kaupungissa Turku
- 56 - Räntämäki-Halinen-Toijainen/ Aikataulu
- L6 - Koulukeskus-Vt 10-Tarvasjoki-Liedonperä-Nuolemo/ Aikataulu
- 36 - Halinen-Ylioppilaskylä-Moikoinen-Haarla/ Aikataulu
- P3 - Ilpoinen-Mälikkälä/ Aikataulu
- V4 - Kahari-Päällistönmäki-Hiidenvainion koulu-Merttelän koulu-Isovuori-Laukolan koulu/ Aikataulu
- 201 - Turku-Naantali/ Aikataulu
- 402 - Lieto as-Puutori/ Aikataulu
- N5 - Naantali-Merimasku-Velkua/ Aikataulu
- L4 - Ilmarinen-Rauhakylä-Vintala-keskusta-Koulukeskus/ Aikataulu
- 32T - Varissuo-Keskusta ja Pansio-Keskusta/ Aikataulu
- N12 - Rymättylä-Aasla/ Aikataulu
- N3 - Naantali-Linnavuori-Rymättylä/ Aikataulu
- V5 - Ohjaluoto-Isovuori-Ravaste-Merttelän koulu-Hiidenvainion koulu/ Aikataulu
- 99A - Uittamo-Skanssi-Lauste-Länsikeskus-Pansio/ Aikataulu
- 33 - Vaala-Vienola/ Aikataulu
- L11 - Tarvasjoki-Yliskulma-Jokilaakson koulu/ Aikataulu
- 21A - Paattinen-Kauppatori/ Aikataulu
- 90 - Varissuo-Uittamo-Pernon telakka/ Aikataulu
- 22 - Jäkärlä-Yli-Maaria-Moisio-Kauppatori/ Aikataulu
- 72 - Syvälahden koulu-Haarla-Kakskerta/ Aikataulu