N8-linja
Merimaskun Koulu→Iskola
FÖLI Turun seudun joukkoliikenne
FÖLI Turun seudun joukkoliikenne N8 bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
N8-bussilla (Merimaskun Koulu→Iskola) on 6 pysäkkiä alkaen asemalta Merimaskun Koulu ja päättyen asemalle Iskola.
N8 bussi -aikataulun yhteenveto tulevalle viikolle: se lähtee kerran päivässä 15:50. Toiminnassa tällä viikolla: maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai.
Valitse alta mikä tahansa N8-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Merimaskun Koulu→Iskola (6 pysäkkiä)
Merimaskun Koulu
Merimaskun Päiväkoti
Köylijärvi
Sannainen
Sannaistentie
Iskola
N8 UKK
Mihin aikaan N8 bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut N8 bussi -pysäkillä klo 15:50 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai.
Mihin aikaan N8 bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut N8 bussi -pysäkillä klo 15:50 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai.
Milloin N8 bussi saapuu?
Milloin Merimaskun Koulu→Iskola Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Merimaskun Koulu→Iskola Bussi aikataulut.
Kulkeeko toimijan FÖLI Turun seudun joukkoliikenne linja N8 bussi seuraavana päivänä: Helatorstai?
Linjan N8 bussi toiminta-ajat voivat muuttua seuraavana päivänä: Helatorstai. Tarkista Moovit-sovelluksesta viimeisimmät muutokset ja reaaliaikaiset päivitykset.
Onko lähelläni N8 bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän N8 bussi pysäkki.
N8-bussi -aikataulu
N8-bussi reitti kulkee maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai. Säännölliset kulkuajat: 15:50
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 15:50 | Yksittäinen lähtö |
ti | 15:50 | Yksittäinen lähtö |
ke | 15:50 | Yksittäinen lähtö |
to | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
pe | 15:50 | Yksittäinen lähtö |
la | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
su | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
FÖLI Turun seudun joukkoliikenne:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla N8 (asemalta Merimaskun Koulu), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta N8 (Merimaskun Koulu→Iskola) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki FÖLI Turun seudun joukkoliikenne tiedot nyt.
N8 -linjan bussi-maksu
FÖLI Turun seudun joukkoliikenne N8 (Merimaskun Koulu→Iskola) hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden vuoksi. Lisätietoja FÖLI Turun seudun joukkoliikenne:n lippujen hinnoista saat Moovit-sovelluksesta tai FÖLI Turun seudun joukkoliikenne:n viralliselta verkkosivustolta.
N8 (FÖLI Turun seudun joukkoliikenne)
N8-bussin ensimmäinen pysäkki on Merimaskun Koulu ja viimeinen pysäkki on Iskola. N8 (Merimaskun Koulu→Iskola) kulkee maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai.
Lisätietoa: N8 -linjalla on 6 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 17 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle FÖLI Turun seudun joukkoliikenne -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Turku, sekä se auttaa löytämään lähimmät N8-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu N8-bussi-linjalle.
Linjojen N8 reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa N8 (Merimaskun Koulu→Iskola) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan N8 bussi -seurantasovelluksenaFÖLI Turun seudun joukkoliikenne bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle FÖLI Turun seudun joukkoliikenne tai matkasuunnittelijana alueelle Bussi, Funikulaari tai Lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Turku. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista FÖLI Turun seudun joukkoliikenne ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja N8, Turku
FÖLI Turun seudun joukkoliikenne -yhtiön linjat kaupungissa Turku
- 61T - Ilpoinen-Kauppatori-Vienola/ Aikataulu
- K3 - Auranlaakso-Krossi-Oskarinaukio/ Aikataulu
- R1 - Petäsmäki-Tikanmaa-Kaanaa-Keo-Petäsmäki/ Aikataulu
- V3 - Lähteenmäki-Kajamo-Kahari-Hiidenvainion koulu/ Aikataulu
- L10 - Jokilaakson koulu-Suopohja/Loukinainen-Littoisten koulu/ Aikataulu
- L1 - Koulukeskus-Suopohja-Littoinen/ Aikataulu
- 301 - Kauppatori-Rusko (Päällistönmäki)/ Aikataulu
- 89 - Halinen-Ylioppilaskylä-Ilpoinen
- 99A - Uittamo-Skanssi-Lauste-Länsikeskus-Pansio/ Aikataulu
- 60 - Varissuo-Suikkila/ Aikataulu
- 21A - Paattinen-Kauppatori/ Aikataulu
- 23A - Paattinen-Kauppatori/ Aikataulu
- 100 - Keskusta-Turkuhalli/ Aikataulu
- 55 - Räntämäki-Halinen-Haarla/ Aikataulu
- 42 - Varissuo-Perno/ Aikataulu
- 15 - Saramäki-Hylkilahti/ Aikataulu
- 9T - Kauppatori/ Aikataulu
- N9 - Teersalo-Pohjanpääntie/ Aikataulu
- L6 - Koulukeskus-Vt 10-Tarvasjoki-Liedonperä-Nuolemo/ Aikataulu
- 302 - Kauppatori-Rusko-Vahto/ Aikataulu