413 - Turku, Puutori aikataulu Arkipäivisin aikataulu Asema Lähtö #1 Lähtö #2 Lähtö #3 Lähtö #4 Lähtö #5 Lähtö #6 Lähtö #7 Lähtö #8 Lähtö #9 Lähtö #10 Lähtö #11 Lähtö #12 Säästökallio 05.55 07.00 08.00 09.00 10.00 11.00 13.05 14.05 15.05 16.05 17.05 18.05 Halavantie 05.55 07.00 08.00 09.00 10.00 11.00 13.05 14.05 15.05 16.05 17.05 18.05 Nikkarinkuja 05.56 07.01 08.01 09.01 10.01 11.01 13.06 14.06 15.06 16.06 17.06 18.06 Auran Yhtenäiskoulu - - - - - - 13.07 14.07 15.07 - - - Aura (Yhdystie) 05.57 07.02 08.02 09.02 10.02 11.02 13.08 14.08 15.08 16.07 17.07 18.07 Auran Apteekki 05.57 07.02 08.02 09.02 10.02 11.02 13.09 14.09 15.09 16.07 17.07 18.07 Holpinkatu 05.58 07.03 08.03 09.03 10.03 11.03 13.09 14.09 15.09 16.08 17.08 18.08 Lahto 05.59 07.04 08.04 09.04 10.04 11.04 13.10 14.10 15.10 16.09 17.09 18.09 Pitkäniitty 06.01 07.06 08.06 09.06 10.06 11.06 13.13 14.13 15.13 16.11 17.11 18.11 Aura Kk 06.03 07.08 08.08 09.08 10.08 11.08 13.15 14.15 15.15 16.13 17.13 18.13 Käyrä 06.05 07.10 08.10 09.10 10.10 11.10 13.17 14.17 15.17 16.15 17.15 18.15 Leinakkala 06.10 07.15 08.15 09.15 10.15 11.15 13.24 14.24 15.24 16.20 17.20 18.20 Sikilä 06.11 07.16 08.16 09.16 10.16 11.16 13.25 14.25 15.25 16.21 17.21 18.21 Lampola 06.11 07.16 08.16 09.16 10.16 11.16 13.25 14.25 15.25 16.21 17.21 18.21 Hietalantie 06.12 07.17 08.17 09.17 10.17 11.17 13.26 14.26 15.26 16.22 17.22 18.22 Tammentaka 06.12 07.17 08.17 09.17 10.17 11.17 13.26 14.26 15.26 16.22 17.22 18.22 Mannintie 06.13 07.18 08.18 09.18 10.18 11.18 13.28 14.28 15.28 16.23 17.23 18.23 Poikoja 06.14 07.19 08.19 09.19 10.19 11.19 13.29 14.29 15.29 16.24 17.24 18.24 Lieto As 06.15 07.20 08.20 09.20 10.20 11.20 13.30 14.30 15.30 16.25 17.25 18.25 Prykinkuja 06.30 07.35 08.35 09.35 10.35 11.35 13.45 14.45 15.45 16.40 17.40 18.40 Pohjoiskaari 06.31 07.36 08.36 09.36 10.36 11.36 13.46 14.46 15.46 16.41 17.41 18.41 Toukolanpuistikko 06.31 07.36 08.36 09.36 10.36 11.36 13.46 14.46 15.46 16.41 17.41 18.41 Markulanpuisto 06.32 07.37 08.37 09.37 10.37 11.37 13.47 14.47 15.47 16.42 17.42 18.42 Parrantie 06.33 07.38 08.38 09.38 10.38 11.38 13.48 14.48 15.48 16.43 17.43 18.43 Oskarinkuja 06.33 07.38 08.38 09.38 10.38 11.38 13.48 14.48 15.48 16.43 17.43 18.43 Autistenaukio 06.34 07.39 08.39 09.39 10.39 11.39 13.49 14.49 15.49 16.44 17.44 18.44 Turun Linja-Autoasema 06.34 07.39 08.39 09.39 10.39 11.39 13.49 14.49 15.49 16.44 17.44 18.44 Puutori 06.35 07.40 08.40 09.40 10.40 11.40 13.50 14.50 15.50 16.45 17.45 18.45
lauantai aikataulu Asema Lähtö #1 Lähtö #2 Lähtö #3 Lähtö #4 Lähtö #5 Lähtö #6 Lähtö #7 Säästökallio 06.40 08.10 10.00 12.00 14.30 17.00 19.30 Halavantie 06.40 08.10 10.00 12.00 14.30 17.00 19.30 Nikkarinkuja 06.41 08.11 10.01 12.01 14.31 17.01 19.31 Aura (Yhdystie) 06.42 08.12 10.02 12.02 14.32 17.02 19.32 Auran Apteekki 06.42 08.12 10.02 12.02 14.32 17.02 19.32 Holpinkatu 06.43 08.13 10.03 12.03 14.33 17.03 19.33 Lahto 06.44 08.14 10.04 12.04 14.34 17.04 19.34 Pitkäniitty 06.46 08.16 10.06 12.06 14.36 17.06 19.36 Aura Kk 06.48 08.18 10.08 12.08 14.38 17.08 19.38 Käyrä 06.50 08.20 10.10 12.10 14.40 17.10 19.40 Leinakkala 06.55 08.25 10.15 12.15 14.45 17.15 19.45 Sikilä 06.56 08.26 10.16 12.16 14.46 17.16 19.46 Lampola 06.56 08.26 10.16 12.16 14.46 17.16 19.46 Hietalantie 06.57 08.27 10.17 12.17 14.47 17.17 19.47 Tammentaka 06.57 08.27 10.17 12.17 14.47 17.17 19.47 Mannintie 06.58 08.28 10.18 12.18 14.48 17.18 19.48 Poikoja 06.59 08.29 10.19 12.19 14.49 17.19 19.49 Lieto As 07.00 08.30 10.20 12.20 14.50 17.20 19.50 Prykinkuja 07.15 08.45 10.35 12.35 15.05 17.35 20.05 Pohjoiskaari 07.16 08.46 10.36 12.36 15.06 17.36 20.06 Toukolanpuistikko 07.16 08.46 10.36 12.36 15.06 17.36 20.06 Markulanpuisto 07.17 08.47 10.37 12.37 15.07 17.37 20.07 Parrantie 07.18 08.48 10.38 12.38 15.08 17.38 20.08 Oskarinkuja 07.18 08.48 10.38 12.38 15.08 17.38 20.08 Autistenaukio 07.19 08.49 10.39 12.39 15.09 17.39 20.09 Turun Linja-Autoasema 07.19 08.49 10.39 12.39 15.09 17.39 20.09 Puutori 07.20 08.50 10.40 12.40 15.10 17.40 20.10
sunnuntai aikataulu Asema Lähtö #1 Lähtö #2 Lähtö #3 Lähtö #4 Säästökallio 11.30 13.30 16.30 18.30 Halavantie 11.30 13.30 16.30 18.30 Nikkarinkuja 11.31 13.31 16.31 18.31 Aura (Yhdystie) 11.32 13.32 16.32 18.32 Auran Apteekki 11.32 13.32 16.32 18.32 Holpinkatu 11.33 13.33 16.33 18.33 Lahto 11.34 13.34 16.34 18.34 Pitkäniitty 11.36 13.36 16.36 18.36 Aura Kk 11.38 13.38 16.38 18.38 Käyrä 11.40 13.40 16.40 18.40 Leinakkala 11.45 13.45 16.45 18.45 Sikilä 11.46 13.46 16.46 18.46 Lampola 11.46 13.46 16.46 18.46 Hietalantie 11.47 13.47 16.47 18.47 Tammentaka 11.47 13.47 16.47 18.47 Mannintie 11.48 13.48 16.48 18.48 Poikoja 11.49 13.49 16.49 18.49 Lieto As 11.50 13.50 16.50 18.50 Prykinkuja 12.05 14.05 17.05 19.05 Pohjoiskaari 12.06 14.06 17.06 19.06 Toukolanpuistikko 12.06 14.06 17.06 19.06 Markulanpuisto 12.07 14.07 17.07 19.07 Parrantie 12.08 14.08 17.08 19.08 Oskarinkuja 12.08 14.08 17.08 19.08 Autistenaukio 12.09 14.09 17.09 19.09 Turun Linja-Autoasema 12.09 14.09 17.09 19.09 Puutori 12.10 14.10 17.10 19.10
LS-Liikennelinjat Oy Bus aikataulu - 413 (Turku, Puutori) LS-Liikennelinjat Oy Bus-aikataulu reitillä 413 Turku, Puutori, tarjoaa matkustajille luotettavan aikataulun. Aikataulu koskee matkasuunnitelmaa paikasta Säästökallio asema paikkaan Puutori asema, mutta aikataulu saattaa muuttua eri syistä johtuen.
Voit käyttää online-reaaliaikaista aikatauluja tai tarkastella arvioituja aikatauluja Bus. Suunnittele matkasi tälle päivälle, huomiselle tai viikonlopun aikataulun mukaan ja ajan tasalla olevan LS-Liikennelinjat Oy aikataulumme avulla.
Viimeisin päivitys 17. kesäkuuta 2024
413 vaihtoehtoiset reittiohjeet