431B - Elielinaukio aikataulu
Arkipäivisin aikataulu
Asema | Lähtö #1 | Lähtö #2 | Lähtö #3 | Lähtö #4 | Lähtö #5 | Lähtö #6 | Lähtö #7 | Lähtö #8 | Lähtö #9 | Lähtö #10 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Nybackanmäki | 06.20 | 06.48 | 07.09 | 07.19 | 07.39 | 07.49 | 08.11 | 16.13 | 16.44 | 17.04 |
Emännänkuja | 06.20 | 06.48 | 07.09 | 07.19 | 07.39 | 07.49 | 08.11 | 16.13 | 16.44 | 17.04 |
Vantaanlaaksontie | 06.21 | 06.49 | 07.10 | 07.20 | 07.40 | 07.50 | 08.12 | 16.14 | 16.45 | 17.05 |
Kynttiläkuja | 06.22 | 06.50 | 07.11 | 07.21 | 07.41 | 07.51 | 08.13 | 16.15 | 16.46 | 17.06 |
Viherkumpu | 06.23 | 06.51 | 07.12 | 07.22 | 07.42 | 07.52 | 08.14 | 16.16 | 16.47 | 17.07 |
Vetokuja | 06.24 | 06.52 | 07.13 | 07.23 | 07.43 | 07.53 | 08.15 | 16.17 | 16.48 | 17.08 |
Silvola | 06.25 | 06.53 | 07.14 | 07.24 | 07.44 | 07.54 | 08.16 | 16.18 | 16.49 | 17.09 |
Volvo | 06.25 | 06.54 | 07.15 | 07.25 | 07.45 | 07.55 | 08.17 | 16.19 | 16.50 | 17.10 |
Kappatie | 06.27 | 06.56 | 07.17 | 07.27 | 07.47 | 07.57 | 08.19 | 16.21 | 16.52 | 17.12 |
Kalannintie | 06.28 | 06.57 | 07.18 | 07.28 | 07.48 | 07.58 | 08.20 | 16.22 | 16.53 | 17.13 |
Kaarelantie | 06.29 | 06.58 | 07.19 | 07.29 | 07.50 | 08.00 | 08.21 | 16.23 | 16.54 | 17.14 |
Raitamaantie | 06.30 | 06.59 | 07.20 | 07.30 | 07.50 | 08.00 | 08.22 | 16.24 | 16.55 | 17.15 |
Kaarelankulku | 06.31 | 07.00 | 07.21 | 07.31 | 07.51 | 08.01 | 08.23 | 16.25 | 16.56 | 17.16 |
Pirkkolanmetsä | 06.32 | 07.01 | 07.22 | 07.32 | 07.53 | 08.03 | 08.24 | 16.26 | 16.57 | 17.17 |
Pirkkolantie | 06.33 | 07.02 | 07.23 | 07.33 | 07.54 | 08.04 | 08.25 | 16.27 | 16.58 | 17.18 |
Metsäläntie | 06.34 | 07.03 | 07.24 | 07.34 | 07.55 | 08.05 | 08.27 | 16.28 | 16.59 | 17.19 |
Kivihaka | 06.35 | 07.04 | 07.25 | 07.35 | 07.57 | 08.07 | 08.28 | 16.29 | 17.00 | 17.20 |
Ruskeasuon Varikko | 06.36 | 07.05 | 07.26 | 07.36 | 07.58 | 08.08 | 08.29 | 16.30 | 17.01 | 17.21 |
Ruskeasuo | 06.37 | 07.06 | 07.28 | 07.38 | 08.00 | 08.10 | 08.31 | 16.32 | 17.03 | 17.23 |
Tilkka | 06.38 | 07.07 | 07.29 | 07.39 | 08.01 | 08.11 | 08.32 | 16.33 | 17.04 | 17.24 |
Kuusitie | 06.39 | 07.08 | 07.30 | 07.40 | 08.02 | 08.12 | 08.33 | 16.34 | 17.05 | 17.25 |
Töölöntulli | 06.41 | 07.10 | 07.32 | 07.42 | 08.04 | 08.14 | 08.35 | 16.36 | 17.07 | 17.27 |
Kansaneläkelaitos | 06.42 | 07.12 | 07.34 | 07.44 | 08.06 | 08.16 | 08.37 | 16.38 | 17.09 | 17.29 |
Töölön Kisahalli | 06.45 | 07.15 | 07.37 | 07.47 | 08.09 | 08.20 | 08.41 | 16.42 | 17.12 | 17.32 |
Hesperian Puisto | 06.48 | 07.18 | 07.40 | 07.50 | 08.12 | 08.23 | 08.44 | 16.45 | 17.15 | 17.35 |
Elielinaukio | 06.51 | 07.22 | 07.44 | 07.55 | 08.17 | 08.28 | 08.49 | 16.50 | 17.20 | 17.39 |
HSL Bus aikataulu - 431B (Elielinaukio)
HSL Bus-aikataulu reitillä 431B Elielinaukio, tarjoaa matkustajille luotettavan aikataulun. Aikataulu koskee matkasuunnitelmaa paikasta Nybackanmäki asema paikkaan Elielinaukio asema, mutta aikataulu saattaa muuttua eri syistä johtuen.
Voit käyttää online-reaaliaikaista aikatauluja tai tarkastella arvioituja aikatauluja Bus. Suunnittele matkasi tälle päivälle, huomiselle tai viikonlopun aikataulun mukaan ja ajan tasalla olevan HSL aikataulumme avulla. Päivitämme aikataulun 431B, Vantaa - Helsinki, päivittäin keskiyöllä.