908 - Kaislampi aikataulu
Arkipäivisin aikataulu
Asema | Lähtö #1 | Lähtö #2 | Lähtö #3 | Lähtö #4 | Lähtö #5 | Lähtö #6 |
---|---|---|---|---|---|---|
Kirkkonummi | 06.27 | 07.34 | 08.36 | - | 15.29 | 16.35 |
Kirkkotallintie | 06.28 | 07.35 | 08.37 | - | 15.30 | 16.36 |
Gesterbynkaari | 06.28 | 07.35 | 08.37 | - | 15.31 | 16.37 |
Gesterbynpolku | 06.29 | 07.36 | 08.38 | - | 15.31 | 16.37 |
Papinmäen Koulu | 06.30 | 07.37 | 08.39 | - | 15.31 | 16.37 |
Vilhontie | 06.31 | 07.38 | 08.40 | - | 15.33 | 16.39 |
Myllykyläntie | 06.31 | 07.38 | 08.40 | - | 15.34 | 16.40 |
Isontammentie | 06.32 | 07.39 | 08.41 | - | 15.35 | 16.41 |
Koivuhaka | 06.33 | 07.40 | 08.42 | - | 15.36 | 16.42 |
Ingelsintie | 06.34 | 07.41 | 08.43 | - | 15.37 | 16.43 |
Sigurds | 06.35 | 07.42 | 08.44 | - | 15.38 | 16.44 |
Sepelbergen | 06.36 | 07.43 | 08.45 | - | 15.39 | 16.45 |
Volskoti | 06.37 | 07.44 | 08.46 | - | 15.40 | 16.46 |
Vols | 06.38 | 07.45 | 08.47 | - | 15.41 | 16.47 |
Kurk | 06.40 | 07.47 | 08.49 | - | 15.43 | 16.49 |
Solvikintie | 06.41 | 07.48 | 08.50 | - | 15.44 | 16.50 |
Killnäsintie | 06.42 | 07.49 | 08.51 | - | 15.46 | 16.52 |
Bakträsk | 06.42 | 07.49 | 08.51 | - | 15.46 | 16.52 |
Solvik | 06.43 | 07.50 | 08.52 | - | 15.47 | 16.53 |
Louhosmäki | 06.45 | 07.52 | 08.54 | - | 15.49 | 16.55 |
Evitskog | 06.46 | 07.53 | 08.55 | - | 15.50 | 16.56 |
Evitskogin Vpk | 06.46 | 07.53 | 08.55 | - | 15.50 | 16.56 |
Karhusuontie | 06.48 | 07.55 | 08.57 | - | 15.52 | 16.58 |
Sandsdal | 06.49 | 07.56 | 08.58 | - | 15.53 | 16.59 |
Stenbackantie | 06.50 | 07.57 | 08.59 | - | 15.54 | 17.00 |
Lillängintie | 06.51 | 07.58 | 09.00 | - | 15.55 | 17.01 |
Haapaniementie | 06.52 | 07.59 | 09.01 | - | 15.56 | 17.02 |
Sannaksentie | 06.53 | 08.00 | 09.01 | - | 15.57 | 17.03 |
Sannas | 06.53 | 08.00 | 09.02 | - | 15.57 | 17.03 |
Heinäkytö | 06.54 | 08.01 | 09.02 | - | 15.58 | 17.04 |
Lugnet | 06.55 | 08.02 | 09.03 | - | 15.59 | 17.05 |
Bergantie | 06.55 | 08.02 | 09.04 | - | 15.59 | 17.05 |
Kylmälä | 06.56 | 08.03 | 09.04 | - | 16.00 | 17.06 |
Hepari | 06.57 | 08.04 | 09.05 | - | 16.01 | 17.07 |
Sjökulla | 06.58 | 08.05 | 09.06 | - | 16.02 | 17.08 |
Prasi | 06.58 | 08.05 | 09.06 | - | 16.02 | 17.08 |
Petäjärventie | 06.59 | 08.06 | 09.07 | - | 16.03 | 17.09 |
Isoniityntie | 07.00 | 08.07 | 09.08 | - | 16.04 | 17.10 |
Ristinummentie | 07.01 | 08.08 | 09.09 | - | 16.05 | 17.11 |
Eskonmäentie | 07.02 | 08.09 | 09.09 | - | 16.06 | 17.12 |
Poutakallio | 07.02 | 08.09 | 09.10 | - | 16.06 | 17.12 |
Heparintie | 07.03 | 08.10 | 09.10 | - | 16.07 | 17.13 |
Kurkisto | 07.04 | 08.11 | 09.12 | - | 16.08 | 17.14 |
Eerikinkartano | 07.06 | 08.13 | 09.14 | - | 16.10 | 17.16 |
Lohantie | 07.07 | 08.14 | 09.15 | - | 16.11 | 17.17 |
Veikkola | 07.10 | 08.17 | 09.18 | 12.14 | 16.14 | 17.20 |
Veikkola | 07.10 | 08.17 | 09.18 | 12.15 | 16.14 | 17.20 |
Lamminpääntie | 07.11 | 08.17 | 09.18 | 12.16 | 16.15 | 17.21 |
Puronsuuntie | 07.12 | 08.19 | 09.20 | 12.17 | 16.17 | 17.22 |
Palopolku | 07.13 | 08.20 | 09.21 | 12.18 | 16.18 | 17.23 |
Takkumäentie | 07.15 | 08.21 | 09.22 | 12.20 | 16.19 | 17.25 |
Nysätie | 07.16 | 08.22 | 09.23 | 12.21 | 16.20 | 17.26 |
Kovermäentie | 07.17 | 08.23 | 09.24 | 12.22 | 16.21 | 17.27 |
Perälänkuja | 07.18 | 08.24 | 09.25 | 12.23 | 16.22 | 17.28 |
Perälänjärventie | 07.19 | 08.25 | 09.26 | 12.24 | 16.23 | 17.29 |
Kuovintie | 07.19 | 08.26 | 09.27 | 12.25 | 16.24 | 17.29 |
Metsäpirtintie | 07.21 | 08.27 | 09.28 | 12.27 | 16.26 | 17.31 |
Kaislampi | 07.23 | 08.29 | 09.30 | 12.29 | 16.28 | 17.33 |
HSL Bus aikataulu - 908 (Kaislampi)
HSL Bus-aikataulu reitillä 908 Kaislampi, tarjoaa matkustajille luotettavan aikataulun. Aikataulu koskee matkasuunnitelmaa paikasta Kirkkonummi asema paikkaan Kaislampi asema, mutta aikataulu saattaa muuttua eri syistä johtuen.
Voit käyttää online-reaaliaikaista aikatauluja tai tarkastella arvioituja aikatauluja Bus. Suunnittele matkasi tälle päivälle, huomiselle tai viikonlopun aikataulun mukaan ja ajan tasalla olevan HSL aikataulumme avulla.