Α7 Γραμμή
Κηφισια - Στουρναρη (Πλ. Πλατανου)
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Α7 λεωφορείο (Ενημερώθηκε)
Η γραμμή Α7 λεωφορείο (Κηφισια - Στουρναρη (Πλ. Πλατανου)) έχει 41 στάσεις αναχωρεί από Τερμα (Πλ. Πλατανου) - Pl. Platanoy και τερματίζει στο σταθμό Αφετηρια Α7 (Στουρναρη) - Stoyrnarh.
Επιλέξτε Α7 λεωφορείο στάσεις παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Κηφισια - Στουρναρη (Πλ. Πλατανου) (41 στάσεις)
Τερμα (Πλ. Πλατανου) - Pl. Platanoy
Ζηρινειο - Zhrineio
Κατ - Kat
Σχολεια - Sxoleia
Αγγειοπλαστικη - Aggeioplastikh
Διασταυρωση Μελισσιων - Diastayrosi Melission
Διασταυρωση Αμαρουσιου - Diastavrosi Amaroysioy
Καναταδικα - Kanatadika
Ηβη - Hbh
Οτε - Ote
Βλαστου - Blastoy
Αττικη Οδος - Attikh Odos
Ιωαννιδου - Ioannidoy
Παραδεισος - Paradeisos
Εκθεσιακο Κεντρο - Ekthesiako Kentro
Ολυμπιακο Σταδιο - Olympiako Stadio
Αστυνομια - Astynomia
Υγεια - Ygeia
Περιπτερο - Periptero
Σερρων - Serron
Κολλεγιο - Kollegio
Αρσακειο - Arsakeio
1η Αγ. Βαρβαρας - 1st Ag. Barbaras
Φαρος - Faros
Σκαλακια - Skalakia
Νταλια - Ntalia
Κατεχακη - Kateχakη
Γηροκομειο - Ghrokomeio
Ερυθρος Σταυρος - Erythros Stayros
Ζερβα - Zerba
Αμπελοκηποι - Ampelokhpoi
Στ. Αμπελοκηποι - St. Ampelokipoi
Νοσοκομειο Αγ. Σαββας - Nosokomeio Ag. Savvas
Ικα - Ika
Ιπποκρατους - Ippokratoys
Παναθηναια - Panathinεa
Σονια - Sonia
Παρκο - Parko
Πεδιον Αρεως - Pedion Areos
Πολυτεχνειο - Polytexneio
Αφετηρια Α7 (Στουρναρη) - Stoyrnarh
Α7 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή Α7 λεωφορείο;
Α7 ξεκινάει λειτουργία στις 00:00 on Κυριακή, Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή Α7 λεωφορείο;
Α7 σταματάει λειτουργία στις 23:30 τη Σάββατο.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή Α7 λεωφορείο;
Πότε έρχεται η γραμμή Κηφισια - Στουρναρη (Πλ. Πλατανου) Λεωφορείο; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Κηφισια - Στουρναρη (Πλ. Πλατανου) Λεωφορείο που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Η γραμμή Α7 του Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο εκτελείται στις Πρωτομαγιά, Ορθόδοξη Μεγάλη Παρασκευή και Ορθόδοξη Δευτέρα του Πάσχα;
Οι ώρες λειτουργίας του Α7 λεωφορείο τα Πρωτομαγιά, Ορθόδοξη Μεγάλη Παρασκευή και Ορθόδοξη Δευτέρα του Πάσχα ενδέχεται να αλλάξουν. Ελέγξτε την εφαρμογή Moovit για περισσότερες λεπτομέρειες
Υπάρχει Α7 λεωφορείο στάση κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο Α7 λεωφορείο στάση.
Δρομολόγια γραμμής Α7 λεωφορείο
Α7 λεωφορείο διαδρομή λειτουργεί κάθε μέρα. Κανονικές ώρες λειτουργίας: 00:00 - 23:35
Ημέρα | Ώρες Λειτουργίας | Συχνότητα (min) |
---|---|---|
Δευ | 00:00 - 23:35 | 10 - 20 |
Τρι | 00:00 - 23:35 | 10 - 20 |
Τετ | 00:00 - 23:35 | 10 - 20 |
Πεμ | 00:00 - 23:35 | 10 - 20 |
Παρ | 00:00 - 23:35 | 10 - 20 |
Σαβ | 00:00 - 23:30 | 15 - 25 |
Κυρ | 00:00 - 23:35 | 20 - 30 |
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση Α7 (από το Τερμα (Πλ. Πλατανου) - Pl. Platanoy), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων λεωφορείο, των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του Α7 (Κηφισια - Στουρναρη (Πλ. Πλατανου)) και παρακολουθήστε το λεωφορείο καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ τώρα.
Α7 γραμμή λεωφορείο ναύλος
Οι τιμές Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Α7 (Κηφισια - Στουρναρη (Πλ. Πλατανου)) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ.
Α7 (Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ)
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής Α7 λεωφορείο είναι Τερμα (Πλ. Πλατανου) - Pl. Platanoy και η τελευταία στάση είναι Αφετηρια Α7 (Στουρναρη) - Stoyrnarh. Α7 (Κηφισια - Στουρναρη (Πλ. Πλατανου)) λειτουργεί κατά τη διάρκεια κάθε μέρα.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή Α7 έχει 41 στάσεις και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 53 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Αθήνα και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή Α7 λεωφορείο στάσεις κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια λεωφορείο για τη γραμμή Α7 λεωφορείο για το ταξίδι σας.
Γραμμή Α7 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο Λεωφορείο
Παρακολουθήστε τη γραμμή Α7 (Κηφισια - Στουρναρη (Πλ. Πλατανου)) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης Α7 λεωφορείο ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο και μην χάσετε ποτέ το λεωφορείο σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Μετρό, Τραμ, Προαστιακός, Λεωφορείο, Τρόλεϊ ή Τελεφερίκ για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Αθήνα. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ και οποιαδήποτε λεωφορείο, συμπεριλαμβανομένης της γραμμής Α7, στην Αθήνα
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Γραμμές στη πόλη Αθήνα
- 610 - ΦΙΛΟΘΕΗ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- Ε14 - ΣΥΝΤΑΓΜΑ - Ο.Α.Κ.Α - ΥΠ.ΠΑΙΔΕΙΑΣ (EXPRESS)/ Πρόγραμμα
- 800 - ΝΙΚΑΙΑ - ΣΤ. ΝΙΚΑΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 730 - ΛΟΦΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ - ΣΤ. ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ - ΖΩΟΔ. ΠΗΓΗ/ Πρόγραμμα
- 822 - ΣΤ. ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ - ΝΕΑ ΖΩΗ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 825 - ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ Β (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 242 - ΣΤ. ΚΑΤΕΧΑΚΗ - ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥΠΟΛΗ (ΚΥΚΛΙΚΗ) / ST. KATECHAKI - POLITECHNIOUPOLI/ Πρόγραμμα
- 316 - ΣΤ. ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ - ΑΡΤΕΜΙΣ/ Πρόγραμμα
- 842 - ΠΕΡΑΜΑ - ΣΤ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 154 - ΠΑΝ/ΜΑ ΒΟΥΛΑΣ - Α. ΓΛΥΦΑΔΑ - ΣΤ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ/ Πρόγραμμα
- 721 - ΑΧΑΡΝΑΙ - ΚΗΦΙΣΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ) / ACHARNAI - KIFISIA/ Πρόγραμμα
- 116 - ΓΛΥΦΑΔΑ - ΒΑΡΗ - ΚΙΤΣΙ/ Πρόγραμμα
- 711 - ΣΤ. ΑΤΤΙΚΗ - ΖΩΦΡΙΑ/ Πρόγραμμα
- 124 - ΓΛΥΦΑΔΑ – ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑ – ΣΤ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- Β10 - ΣΤΑΘΜΟΣ ΛΑΡΙΣΗΣ - ΑΧΑΡΝΑΙ (Μέσω ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ)/ Πρόγραμμα
- 301Β - ΣΤ. ΔΟΥΚ. ΠΛΑΚΕΝΤΙΑΣ - ΑΝΘΟΥΣΑ - ΠΕΝΤΕΛΗ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 906 - ΠΛ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ - ΚΑΛΛΙΠΟΛΗ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 537 - ΑΧΑΡΝΑΙ - ΒΑΡΥΜΠΟΜΠΗ / ACHARNAI - VARYMPOMPI/ Πρόγραμμα
- 821 - ΑΓΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ - ΣΤ. ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα