Β11 Γραμμή
Πετρουπολη - Ιλιον - Πλ. Βαθη
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Β11 λεωφορείο (Ενημερώθηκε)
Η γραμμή Β11 λεωφορείο (Πετρουπολη - Ιλιον - Πλ. Βαθη) έχει 32 στάσεις αναχωρεί από Τερμα Α11,Β11,747 (Πετρουπολη) - Petroupoli και τερματίζει στο σταθμό Αφετηρια Α11,Β11 (Πλ. Βαθησ) - Pl. Vathi.
Επιλέξτε Β11 λεωφορείο στάσεις παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Πετρουπολη - Ιλιον - Πλ. Βαθη (32 στάσεις)
Τερμα Α11,Β11,747 (Πετρουπολη) - Petroupoli
Κ. Παλαμα
Γεφυρακι
Καμινιωτη
Παλ.Τερμα
Δημαρχειο
Φαρμακειο
Τροφο
Παραγκα
Πεταλουδα
Σιδερη
Πολυτεκνων
Οαση
Πλ. Γ. Γενηματα
Πιπερια
Γεφυρακι
Δεη
Αγ. Αναργυροι
Αγ. Αναργυρων - Ag. Anargyron
301 Εργ. Βασεως - 301 Erg. Baseos
Μυκονιατικα - Mykoniatika
Τρεις Γεφυρες - Treis Gefyres
Βρεττου - Brettoy
Πρακτορεια - Praktoreia
Ικα - Ika
Θυμαρακια - Thymarakia
Στ. Αττικη - St. Attikh
Πλ. Αττικης - Pl. Attikhs
Παιωνιου
Ιουλιανου
Πλ. Βαθη
Αφετηρια Α11,Β11 (Πλ. Βαθησ) - Pl. Vathi
Β11 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή Β11 λεωφορείο;
Β11 ξεκινάει λειτουργία στις 05:15 on Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή Β11 λεωφορείο;
Β11 σταματάει λειτουργία στις 23:30 τη Κυριακή.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή Β11 λεωφορείο;
Πότε έρχεται η γραμμή Πετρουπολη - Ιλιον - Πλ. Βαθη Λεωφορείο; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Πετρουπολη - Ιλιον - Πλ. Βαθη Λεωφορείο που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Η γραμμή Β11 του Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο εκτελείται στις Πρωτομαγιά, Ορθόδοξη Μεγάλη Παρασκευή και Ορθόδοξη Δευτέρα του Πάσχα;
Οι ώρες λειτουργίας του Β11 λεωφορείο τα Πρωτομαγιά, Ορθόδοξη Μεγάλη Παρασκευή και Ορθόδοξη Δευτέρα του Πάσχα ενδέχεται να αλλάξουν. Ελέγξτε την εφαρμογή Moovit για περισσότερες λεπτομέρειες
Υπάρχει Β11 λεωφορείο στάση κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο Β11 λεωφορείο στάση.
Δρομολόγια γραμμής Β11 λεωφορείο
Β11 λεωφορείο διαδρομή λειτουργεί κάθε μέρα. Κανονικές ώρες λειτουργίας: 05:15 - 23:40
Ημέρα | Ώρες Λειτουργίας | Συχνότητα (min) |
---|---|---|
Δευ | 05:15 - 23:40 | 20 - 30 |
Τρι | 05:15 - 23:40 | 20 - 30 |
Τετ | 05:15 - 23:40 | 20 - 30 |
Πεμ | 05:15 - 23:40 | 20 - 30 |
Παρ | 05:15 - 23:40 | 20 - 30 |
Σαβ | 05:25 - 23:40 | 20 - 40 |
Κυρ | 05:20 - 23:30 | 40 - 50 |
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση Β11 (από το Τερμα Α11,Β11,747 (Πετρουπολη) - Petroupoli), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων λεωφορείο, των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του Β11 (Πετρουπολη - Ιλιον - Πλ. Βαθη) και παρακολουθήστε το λεωφορείο καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ τώρα.
Β11 γραμμή λεωφορείο ναύλος
Οι τιμές Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Β11 (Πετρουπολη - Ιλιον - Πλ. Βαθη) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ.
Β11 (Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ)
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής Β11 λεωφορείο είναι Τερμα Α11,Β11,747 (Πετρουπολη) - Petroupoli και η τελευταία στάση είναι Αφετηρια Α11,Β11 (Πλ. Βαθησ) - Pl. Vathi. Β11 (Πετρουπολη - Ιλιον - Πλ. Βαθη) λειτουργεί κατά τη διάρκεια κάθε μέρα.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή Β11 έχει 32 στάσεις και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 26 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Αθήνα και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή Β11 λεωφορείο στάσεις κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια λεωφορείο για τη γραμμή Β11 λεωφορείο για το ταξίδι σας.
Γραμμή Β11 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο Λεωφορείο
Παρακολουθήστε τη γραμμή Β11 (Πετρουπολη - Ιλιον - Πλ. Βαθη) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης Β11 λεωφορείο ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο και μην χάσετε ποτέ το λεωφορείο σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Μετρό, Τραμ, Προαστιακός, Λεωφορείο, Τρόλεϊ ή Τελεφερίκ για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Αθήνα. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ και οποιαδήποτε λεωφορείο, συμπεριλαμβανομένης της γραμμής Β11, στην Αθήνα
Β11 - Εναλλακτικές οδηγίες
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Γραμμές στη πόλη Αθήνα
- 131 - ΑΜΑΞ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΣΤ. ΔΑΦΝΗΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ) / AMAX. AG. DIMITRIOU - ST. DAFNIS/ Πρόγραμμα
- 862 - ΠΑΡΑΛΙΑ - ΑΝΩ ΕΛΕΥΣΙΝΑ/ Πρόγραμμα
- 461 - ΣΤ. ΧΑΛΑΝΔΡΙ - Π. ΠΕΝΤΕΛΗ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 227 - ΑΝΩ ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΓ. ΑΡΤΕΜΙΟΣ/ Πρόγραμμα
- 031 - ΓΟΥΔΗ - ΑΤΤΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ/ Πρόγραμμα
- 326 - ΣΤ. ΚΑΝΤΖΑ - ΣΠΑΤΑ - ΑΡΤΕΜΙΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 700 - ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ (ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑ) - ΣΤ. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 323 - ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΓ.ΚΥΡΙΑΚΗ - ΒΡΑΥΡΩΝΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 866 - ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΣΤ. ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 856 - ΑΙΓΑΛΕΩ - ΥΜΗΤΤΟΣ - ΔΑΦΝΗ/ Πρόγραμμα
- X93 - ΣΤ. ΥΠΕΡ. ΛΕΩΦ. ΚΗΦΙΣΟΥ - ΑΕΡ/ΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ (EXPRESS) / ST.YPER.LEOF.KIFISOU - AEROLIMENAS ATHINON [EXPRESS]/ Πρόγραμμα
- 730 - ΛΟΦΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ - ΣΤ. ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ - ΖΩΟΔ. ΠΗΓΗ/ Πρόγραμμα
- 619 - ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ - ΣΤ. ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- Β2 - ΣΤ. ΣΥΓΓΡΟΥ ΦΙΞ - ΑΓ.ΚΟΣΜΑΣ (ΜΕΣΩ ΠΑΡΑΛΙΑΚΗΣ) (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 310 - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ - ΡΑΦΗΝΑ - ΜΑΤΙ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 316 - ΣΤ. ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ - ΑΡΤΕΜΙΣ/ Πρόγραμμα
- 909 - ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΑΓ. ΣΟΦΙΑ - ΚΡΑΤ. ΝΙΚΑΙΑΣ/ Πρόγραμμα
- 829 - ΠΑΔΑ ΑΡΧΑΙΟΣ ΕΛΑΙΩΝΑΣ - ΣΤ.ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΔΑ ΑΛΣΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 836 - ΠΛ. ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΥ - ΠΑΛΑΣΚΑ/ Πρόγραμμα
- 314 - ΣΤ. ΔΟΥΚ. ΠΛΑΚΕΝΤΙΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΗ - ΡΑΦΗΝΑ/ Πρόγραμμα