קו 15
כפר סבא←רעננה
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 15 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 15 (כפר סבא←רעננה) יש 37 תחנות. מסלול הקו מתחיל באיזור התעשיה כפר סבא ומסתיים בדפנה/התדהר.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 15 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: כפר סבא←רעננה (37 תחנות)
איזור התעשיה כפר סבא
הנביאים/ישעיהו
תרי עשר/אלישע
תרי עשר/גדעון
בי''ס הדמוקרטי/תרי עשר
ישעיהו/בת יפתח
מרכז דוד/הנביאים
מרכז דוד/בן יהודה
בן יהודה/חטיבת הנח''ל
בית אבות בית בכפר הדרים/בן יהודה
בן יהודה/דרך הפועל
התע''ש/יד חרוצים
התע''ש/יוחנן הסנדלר
התע''ש/גלגלי הפלדה
וייצמן/התע''ש
וייצמן/משה דיין
תחנה מרכזית כפ''ס/ויצמן
וייצמן/רוטשילד
וייצמן/ירושלים
קניון ערים/וייצמן
ביטוח לאומי/וייצמן
ויצמן/זאב גלר
מכבי אש/טשרניחובסקי
בית חולים מאיר/טשרניחובסקי
מדרשית נעם/ד''ר משה סנה
ד''ר משה סנה/ברקן
בגין/משה סנה
שד. מנחם בגין/דוד רמז
שדרות בגין/רפפורט
מחלף רעננה צפון
שדרות וייצמן/התדהר
החרושת/ויצמן
החרושת/המסגר
קניון רננים
התעשייה/רננים
דפנה/דולב
דפנה/התדהר
שאלות ותשובות לגבי קו 15
מתי מתחיל לפעול קו 15?
קו 15 מתחיל לפעול ב-05:35 בראשון, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 15 מפסיק לעבוד?
קו 15 מפסיק לפעול ב-15:00 בשני, שישי
מתי מגיע קו 15?
כדי לראות מתי קו כפר סבא←רעננה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו כפר סבא←רעננה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 15 (כפר סבא←רעננה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס כפר סבא←רעננה (כפר סבא←רעננה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 15 של מטרופולין (Metropoline) פעיל בערב פסח וחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 15 עשויות להשתנות בערב פסח וחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 15 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 15 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 15
קו 15 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 05:35 - 20:55
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:35 - 20:55 | 20 - 30 |
ב׳ | 08:00 - 15:00 | 60 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:35 - 20:55 | 20 - 30 |
ה׳ | 05:35 - 20:55 | 20 - 30 |
ו׳ | 08:00 - 15:00 | 60 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל15 (מ איזור התעשיה כפר סבא), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 15 (כפר סבא←רעננה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 15
תעריף הנסיעה ב15 (כפר סבא←רעננה) של מטרופולין (Metropoline) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
15 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 15 היא איזור התעשיה כפר סבא והתחנה האחרונה היא דפנה/התדהר.
קו 15 (כפר סבא←רעננה) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 15. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 15.
מעקב אחר קו האוטובוס 15 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 15 (כפר סבא←רעננה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 15 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 15 ב-ישראל
15 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 31 - לב הפארק/וייצמן-רעננה<->השונית/יורדי ים-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 378 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת. רכבת אופקים/הורדה-אופקים-1#/ לוח זמנים
- 388 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->יהודה/תחנה מרכזית-ערד-1#ערד ↔ באר שבע
- 83 - קריית חינוך/אז''ר-כפר סבא<->ויצמן/התע''ש-כפר סבא-29/ לוח זמנים
- 28 - תיכון מיתרים-מיתר<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#/ לוח זמנים
- 145 - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים-כפר סבא<->עבד אל כרים קאסם/אל ח'ליל-כפר קאסם-1#/ לוח זמנים
- 8 - אזור תעשיה סנטרל פארק 2000-כפר סבא<->מסוף שכונה ירוקה-כפר סבא-1#/ לוח זמנים
- 81 - הר המוריה/הר סיני-הרצליה<->קרית חינוך רבין-הרצליה-11/ לוח זמנים
- 340 - הספרייה-מצפה רמון<->ת. מרכזית אילת/שדרות התמרים-אילת-1#/ לוח זמנים
- 444 - מסוף רעננה/היהלום-רעננה<->נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון-10/ לוח זמנים
- 616 - ת. רכבת נתניה-נתניה<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-1#/ לוח זמנים
- 21 - מסוף כרמלית/הכרמל-תל אביב יפו<->מסוף קדמה-רמת השרון-1#/ לוח זמנים
- 142 - מסוף צור יגאל/כוכב יאיר-כוכב יאיר<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-1#/ לוח זמנים
- 67 - בית הלוחם-באר שבע<->קאסר א סיר 1-קסר א סיר-1#/ לוח זמנים
- 15 - החרושת/מסוף אור יהודה-אור יהודה<->דרך רפאל איתן/הדובדבן-קרית אונו-10/ לוח זמנים
- 1 - נווה ירק-נווה ירק<->קניון שרונים/הרקון-הוד השרון-34/ לוח זמנים
- 82 - חט''ב רימון-רעננה<->רבוצקי/אחוזה-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 358 - קניון איילון-בני ברק<->יצחק שדה/האצל-דימונה-1#/ לוח זמנים
- 279 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->האופן/החרש-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 345 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->דוד בן גוריון/מבצע יונתן-קרית מלאכי-1#/ לוח זמנים