קו 26
נווה שלום←רמלה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 26 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 26 (נווה שלום←רמלה) יש 31 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבריכת שחיה ומסתיים בת. מרכזית רמלה/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 26 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: נווה שלום←רמלה (31 תחנות)
בריכת שחיה
קיבוץ נחשון
בקוע ה
בקוע א
בקוע ב
בקוע ג
בקוע ד
בקוע
צומת נחשון
תמר/אורן
מסעף כרמי יוסף
כיכר פתחיה
בית כנסת
האורן/האלון
נחל עקרון א
נחל עקרון ב
צומת פדיה
מסעף פתחיה
מושב בית עוזיאל
הזית א
מקווה
'הזית ד
'הזית ג
'הזית ב
'הזית א
מסעף בית עוזיאל
צומת מפעל נשר צפון
צומת גזר
מחנה פיקוד העורף
שדרות הרצל/תל חי
ת. מרכזית רמלה/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 26
מתי מתחיל לפעול קו 26?
קו 26 מתחיל לפעול ב-07:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 26 מפסיק לעבוד?
קו 26 מפסיק לפעול ב-12:00 בשני, שישי
מתי מגיע קו 26?
כדי לראות מתי קו נווה שלום←רמלה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו נווה שלום←רמלה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 26 (נווה שלום←רמלה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס נווה שלום←רמלה (נווה שלום←רמלה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 26 של קווים (Kavim) פעיל בערב פסח וחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 26 עשויות להשתנות בערב פסח וחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 26 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 26 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 26
קו 26 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 07:00 - 21:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:00 - 21:30 | 145 - 210 |
ב׳ | 07:00 - 12:00 | 60 - 120 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 07:00 - 21:30 | 145 - 210 |
ה׳ | 07:00 - 21:30 | 145 - 210 |
ו׳ | 07:00 - 12:00 | 60 - 120 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל26 (מ בריכת שחיה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 26 (נווה שלום←רמלה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 26
תעריף הנסיעה ב26 (נווה שלום←רמלה) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
26 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 26 היא בריכת שחיה והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית רמלה/הורדה.
קו 26 (נווה שלום←רמלה) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 26. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 26.
מעקב אחר קו האוטובוס 26 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 26 (נווה שלום←רמלה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 26 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 26 ב-ישראל
26 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 455 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-20/ לוח זמנים
- 15 - מסוף הרכבת הישן/איסוף-לוד<->מרכז מסחרי ב/דרך הרמ''א-לוד-10/ לוח זמנים
- 62 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->תחנה לבריאות משפחה-מעלה עירון-10/ לוח זמנים
- 296 - חניון הרטום-ירושלים<->קדושת לוי/אוהל שרה-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 6 - ת. רכבת גני אביב-לוד<->מסוף הרכבת הישן/הורדה-לוד-10/ לוח זמנים
- 74 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->רוטשילד/מנחם ציוני-אור עקיבא-10/ לוח זמנים
- 44 - מזכירות/עזריאל-עזריאל<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-20/ לוח זמנים
- 157 - אלמוג סנטר/אפרים קישון-באר יעקב<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-14/ לוח זמנים
- 112 - ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע<->הדקל/מצדה-תל מונד-10/ לוח זמנים
- 159 - גולדה מאיר/משה שרת-רמלה<->קלצ'קין-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 46 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->ת. רכבת חדרה-חדרה-10/ לוח זמנים
- 79 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->האילן/התדהר-אור עקיבא-10/ לוח זמנים
- 589 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->שד. מלכי ישראל/רחבת גדעון בן יואש-קרית גת-10/ לוח זמנים
- 160 - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה-פרדס חנה כרכור<->קידמה/התמדה-חריש-20/ לוח זמנים
- 452 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->שדרות ירושלים/דרך הרמ''א-רמלה-20/ לוח זמנים
- 222 - מבוא רעות/שד. האורנים-מודיעין מכבים רעות<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 4 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->מסוף אום אל פחם-אום אל פחם-30/ לוח זמנים
- 56 - מרומי שדה/נתיבות המשפט-מודיעין עילית<->מסילת יוסף/מרומי שדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 11 - העצמאות/השומרון-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-17
- 175 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->שדרות ירושלים/ז'בוטינסקי-קרית מלאכי-1#/ לוח זמנים