לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 296 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 296 (ביתר עילית←ירושלים) יש 56 תחנות. מסלול הקו מתחיל בקדושת לוי/שלום רב ומסתיים בהרטום/שדרות גולדה מאיר.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 296 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
צפה על גבי מפה
כיוון: ביתר עילית←ירושלים (56 תחנות)
הצגה על מפהשינוי כיוון
קדושת לוי/שלום רב
צפה בלוח הזמנים המלא
קדושת לוי/הר''ן
צפה בלוח הזמנים המלא
בית כנסת באיאן/קדושת לוי
צפה בלוח הזמנים המלא
קדושת לוי א
צפה בלוח הזמנים המלא
קדושת לוי ב
צפה בלוח הזמנים המלא
קדושת לוי / הרב שך
צפה בלוח הזמנים המלא
קדושת לוי/המהרי''ץ
צפה בלוח הזמנים המלא
קדושת לוי ד
צפה בלוח הזמנים המלא
קדושת לוי/ברוק
צפה בלוח הזמנים המלא
החוזה מלובלין/אדמורי ויז'ניץ
צפה בלוח הזמנים המלא
לובלין/ דרכי איש
צפה בלוח הזמנים המלא
לובלין א
צפה בלוח הזמנים המלא
מעזריטש/ מהרי''ץ
צפה בלוח הזמנים המלא
מעזריטש/בתי ספר
צפה בלוח הזמנים המלא
מעזריטש/חב''ד
צפה בלוח הזמנים המלא
בית כנסת חב''ד/המגיד ממעזריטש
צפה בלוח הזמנים המלא
בית כנסת באיאן/המגיד ממעזריטש
צפה בלוח הזמנים המלא
מעזריטש/הר''ן
צפה בלוח הזמנים המלא
מעזריטש/חיי יצחק
צפה בלוח הזמנים המלא
מעזריטש/דרך האר''י
צפה בלוח הזמנים המלא
האדמו''ר מרוז'ין/רבי עקיבא
צפה בלוח הזמנים המלא
רוז'ין/ הטוב והמטיב
צפה בלוח הזמנים המלא
דברי חיים / התעוררות תשובה
צפה בלוח הזמנים המלא
דברי חיים/מעלות כתר תורה
צפה בלוח הזמנים המלא
מתנ''ס עירוני/רבי נחמן מברסלב
צפה בלוח הזמנים המלא
מפעל הש''ס/זוועהיל
צפה בלוח הזמנים המלא
מפעל הש''ס/מעלות גאוני בריסק
צפה בלוח הזמנים המלא
בית כנסת סלונים/מפעל הש''ס
צפה בלוח הזמנים המלא
בית ספר משמרת מאיר
צפה בלוח הזמנים המלא
איגרות משה/כף החיים
צפה בלוח הזמנים המלא
כף החיים א
צפה בלוח הזמנים המלא
כף החיים/מעלות טשכנוב
צפה בלוח הזמנים המלא
הרב אוירבאך/הרב מקרטשניף
צפה בלוח הזמנים המלא
הרב אוירבאך/הרבי מלובביץ
צפה בלוח הזמנים המלא
הרבי מנדבורנא א
צפה בלוח הזמנים המלא
נדבורנא / בבא סאלי
צפה בלוח הזמנים המלא
בבא סאלי/ נדבורנא
צפה בלוח הזמנים המלא
בבא סאלי / אש קודש
צפה בלוח הזמנים המלא
ריב'ז / אש קודש
צפה בלוח הזמנים המלא
ריב'ז / נועם אלימלך
צפה בלוח הזמנים המלא
רבי אלעזר המודעי/רבי יוסף קארו
צפה בלוח הזמנים המלא
רבי אלעזר המודעי/הגר''א
צפה בלוח הזמנים המלא
רבי עקיבא/אור החיים
צפה בלוח הזמנים המלא
עירייה
צפה בלוח הזמנים המלא
מכון לציון ברינה
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך האר''י/ כביש 375
צפה בלוח הזמנים המלא
הרוזמרין/כביש המנהרות
צפה בלוח הזמנים המלא
דב יוסף/יערי
צפה בלוח הזמנים המלא
דב יוסף/שבתאי הנגבי
צפה בלוח הזמנים המלא
אצטדיון טדי/א''ס ביתר
צפה בלוח הזמנים המלא
גשר המיתרים/שד' הרצל
צפה בלוח הזמנים המלא
ירמיהו/הצבי
צפה בלוח הזמנים המלא
ירמיהו/שמגר
צפה בלוח הזמנים המלא
שמגר/אוהל יהושע
צפה בלוח הזמנים המלא
שפע חיים/דורש טוב
צפה בלוח הזמנים המלא
הרטום/שדרות גולדה מאיר
צפה בלוח הזמנים המלא
שאלות ותשובות לגבי קו 296
מתי מתחיל לפעול קו 296?
קו 296 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 296 מפסיק לעבוד?
קו 296 מפסיק לפעול ב-06:40 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
מתי מגיע קו 296?
כדי לראות מתי קו ביתר עילית←ירושלים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ביתר עילית←ירושלים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 296 (ביתר עילית←ירושלים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ביתר עילית←ירושלים (ביתר עילית←ירושלים) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 296 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 296 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 296 של קווים (Kavim) - ביתר עילית←ירושלים
קו האוטובוס 296, פועל בימים ראשון עד שישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:00 - 06:40
יום
שעות הפעילות
תדירות (דק')
א׳
06:00 - 06:40
20
ב׳
06:00 - 06:40
20
ג׳
06:00 - 06:40
20
ד׳
06:00 - 06:40
20
ה׳
06:00 - 06:40
20
ו׳
06:00 - 06:40
20
ש׳
לא פעיל
לא פעיל
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל296 (מ קדושת לוי/שלום רב), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 296 (ביתר עילית←ירושלים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 296
תעריף הנסיעה ב296 (ביתר עילית←ירושלים) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
אפליקציית הניידות העירונית הפופולארית ביותר ב-ישראל.
תכנון מסלול, זמני הגעה מעודכנים, התראות שירות, מפות ועוד
296 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 296 היא קדושת לוי/שלום רב והתחנה האחרונה היא הרטום/שדרות גולדה מאיר.
קו 296 (ביתר עילית←ירושלים) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 296. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 296.
קו 296 בסביבתי
מעקב אחר קו האוטובוס 296 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 296 (ביתר עילית←ירושלים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 296 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 296 ב-ישראל