718-linja
Nissas
HSL
HSL 718 bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
718-bussilla (Nissas) on 22 pysäkkiä alkaen asemalta Rautatientori ja päättyen asemalle Nissas.
Valitse alta mikä tahansa 718-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Nissas (22 pysäkkiä)
Rautatientori
Hakaniemi
Haapaniemi
Sörnäinen (M)
Ristikkokatu
Paavalinkirkko
Kumpulan Kampus
Sumatrantie
Koskelan Varikko
Viikki
Hakunilantie
Vaaralantie
Kehä III
Hepopolku
Hevoshaanpolku
Raudikkopolku
Hakunila
Suitsikuja
Hakunilan Uimahalli
Sotungintie
Nissaksentie
Nissas
718 UKK
Mihin aikaan 718 bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 718 bussi -pysäkillä klo 15:05 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 718 bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 718 bussi -pysäkillä klo 19:06 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Milloin 718 bussi saapuu?
Milloin Nissas Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Nissas Bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 718 (Nissas) bussi?
Nissas (Nissas) bussi-lippu maksaa €2.80–€4.10.
Onko lähelläni 718 bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 718 bussi pysäkki.
718-bussi -aikataulu
718 bussi reitti liikennöi maanantai - perjantai. Säännölliset aikataulut: 15:05 - 19:06
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 15:05 - 19:06 | 20 - 61 |
ti | 15:05 - 19:06 | 20 - 61 |
ke | 15:05 - 19:06 | 20 - 61 |
to | 15:05 - 19:06 | 20 - 61 |
pe | 15:05 - 19:06 | 20 - 61 |
la | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
su | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 718 (asemalta Rautatientori), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 718 (Nissas) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
718 -linjan bussi-maksu
HSL 718 (Nissas) -matkan hinta on välillä €2.80–€4.10. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukuluista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
718 (HSL)
718-bussin ensimmäinen pysäkki on Rautatientori ja viimeinen pysäkki on Nissas. 718 (Nissas) kulkee arkipäivisin.
Lisätietoa: 718 -linjalla on 22 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 37 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 718-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 718-bussi-linjalle.
Linjojen 718 reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 718 (Nissas) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 718 bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle Metro, Raitiovaunu, Juna, Bussi tai Lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 718, Helsinki
718 - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 966 - Jokela-Vanhakylän koulu - Saunakallio -Terrisuo/ Aikataulu
- 35 - Niemenmäki-Munkkivuori-Rakuunantie/ Aikataulu
- 982 - Nikkilä-Neulasniitty-Talma/ Aikataulu
- 36 - Konala-Kannelmäki-Maununneva-Pirkkola/ Aikataulu
- 86 - Herttoniemi(M)-Santahamina/ Aikataulu
- 973 - Peijas-Korso-Kannisto-Keravan asema/ Aikataulu
- 239 - Leppävaara-Viherlaakso-Perusmäki-Kalajärvi/ Aikataulu
- 600 - Rautatientori-Kartanonkoski-Lentoasema/ Aikataulu
- 86N - Rautatientori-Kulosaari-Herttoniemi-Santahamina/ Aikataulu
- 975 - Kerava as.- Kaleva - Mattilanpuisto/ Aikataulu
- 57 - Kontula(M) - Viikki - Koskela - Ruskeasuo - Munkkiniemi/ Aikataulu
- 576 - Tikkurila-Aviapolis-Seutula-Kivistö/ Aikataulu
- 400 - Kamppi-Martinlaakso-Vantaankoski/ Aikataulu
- 236V - Leppävaara-Viherlaakso-Koskelo-Kalajärvi-Serena/ Aikataulu
- 625 - Tikkurila-Koivukylä-Peijas-Rekolanmäki/ Aikataulu
- 8X - Jätkäsaari - Töölö - Sörnäinen (M) - Arabia
- 711K - Hakaniemi-Kuusikko-Tikkurila/ Aikataulu
- 915BK - Kuntakeskus-Siuntion kk.-Annila-Järvinummi/ Aikataulu
- 246T - Espoon keskus-Bodom-Röylä/ Aikataulu
- 246KT - Espoon keskus-Kellonummi-Bodom-Röylä/ Aikataulu