קו 971
בני ברק←חיפה
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 971 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 971 (בני ברק←חיפה) יש 13 תחנות. מסלול הקו מתחיל בחזון אי''ש/האדמור מנדבורנא ומסתיים ברופין/קניאל.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 971 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בני ברק←חיפה (13 תחנות)
חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא
מחלף נתניה
טרומפלדור/כיכר דוד
חניתה/טרומפלדור
רופין/קניאל
בצלאל/חתם סופר
בצלאל/השילוח
בית''ר/חרמון
הרצל/סוקולוב
ארלוזורוב/מיכאל
קופת חולים/גאולה
גאולה/רבי עקיבא
רופין/קניאל
שאלות ותשובות לגבי קו 971
מתי מתחיל לפעול קו 971?
קו 971 מתחיל לפעול ב-00:40 ברביעי
באיזו שעה קו 971 מפסיק לעבוד?
קו 971 מפסיק לפעול ב-01:10 ברביעי
מתי מגיע קו 971?
כדי לראות מתי קו בני ברק←חיפה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בני ברק←חיפה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 971 (בני ברק←חיפה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בני ברק←חיפה (בני ברק←חיפה) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 971 של אגד (Egged) פעיל בערב פסח וחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 971 עשויות להשתנות בערב פסח וחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 971 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 971 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 971
קו 971 פועל בשני, שלישי, רביעי, שבת. שעות הפעילות הן: 21:40 - 22:50
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | 21:40 - 22:50 | 70 |
ג׳ | 21:40 - 22:50 | 70 |
ד׳ | 00:40 - 01:10 | 30 |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | 21:40 - 22:50 | 70 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל971 (מ חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 971 (בני ברק←חיפה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 971
תעריף הנסיעה ב971 (בני ברק←חיפה) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
971 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 971 היא חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא והתחנה האחרונה היא רופין/קניאל.
קו 971 (בני ברק←חיפה) פועל בשני, שלישי, רביעי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 971. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 971.
מעקב אחר קו האוטובוס 971 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 971 (בני ברק←חיפה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 971 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 971 ב-ישראל
971 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 11א - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-3ז/ לוח זמנים
- 36 - חסן שוקרי/הנביאים-חיפה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-1ד/ לוח זמנים
- 90 - המסילה/גאולה-פרדס חנה כרכור<->תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 471 - רמות/מסוף-ירושלים<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-3#/ לוח זמנים
- 434 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-1#/ לוח זמנים
- 991 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-2#/ לוח זמנים
- 50א - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->נמל תעופה רמון/הורדה-אילת-1#/ לוח זמנים
- 202 - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה-פרדס חנה כרכור<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 14 - קניון מלחה/א''ס מכבי-ירושלים<->שדרות שז''ר/בנייני האומה-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 10א - פרישמן/מרכז וויסגל-רחובות<->בית חולים קפלן/הערבה-רחובות-2א/ לוח זמנים
- 52 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב-2#
- 13 - האומן/ברעם-ירושלים<->ככר השבת/ישעיהו-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 409 - קניון איילון-בני ברק<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 741 - הפסגה/שד' הרצל-ירושלים<->ולנשטיין/קהילת אונגוואר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 144 - טולוז/מנחם בגין-קרית אתא<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 16 - מעבר גבול טאבה-אילת<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-2#/ לוח זמנים
- 93 - האירוסים/פרג-רכסים<->בית כנסת עץ חיים/הרב קוק-רכסים-2#/ לוח זמנים
- 81 - ברל/מנדלי מוכר ספרים-חיפה<->בית ספר בית יעקב/המיימוני-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 77 - גרנד קניון/שמחה גולן-חיפה<->דרך השלום/מרכז תל חנן-נשר-1ב
- 39א - מסוף רמת שרת/קדיש לוז-ירושלים<->מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים-1א/ לוח זמנים