איך מגיעים לדרך בית לחם, ירושלים באוטובוס?

התחלה
סיום
חפש
עדכונים בעקבות קורונה
כל השינויים בתחבורה הציבורית בעקבות וירוס הקורונה מעודכנים ב-Moovit.
לפרטים נוספים הורד את האפליקציה
כל השינויים בתחבורה הציבורית בעקבות וירוס הקורונה מעודכנים ב-Moovit.
לפרטים נוספים סרוק קוד QR להורדת האפליקציה
Google Play badge AppStore badge

דרכי הגעה אל דרך בית לחם בירושלים, באמצעות תחבורה ציבורית

הקווים הבאים עוברים ליד דרך בית לחם

שאלות ותשובות

מהן התחנות הקרובות ביותר אל דרך בית לחם?

התחנות הקרובות לדרך בית לחם הן:

  • תחנת דרך חברון/גבעת המטוס נמצאת במרחק של 278 מטרים ממך, 4 דקות הליכה.
  • תחנת ברעם/דרך חברון נמצאת במרחק של 313 מטרים ממך, 5 דקות הליכה.
  • תחנת דרך חברון/ברעם נמצאת במרחק של 313 מטרים ממך, 5 דקות הליכה.
  • תחנת מסוף אגד/ברעם נמצאת במרחק של 473 מטרים ממך, 7 דקות הליכה.

אילו קווי אוטובוס עוצרים ליד דרך בית לחם?

קווי האוטובוס האלה עוצרים ליד דרך בית לחם: 34, 72, 74, 75.

אפליקציית הניידות העירונית הפופולארית ביותר ב-ישראל.
תכנון מסלול, זמני הגעה מעודכנים, התראות שירות, מפות ועוד
Google Play badge AppStore badge

תחבורה ציבורית אל דרך בית לחם ב-ירושלים

איך מגיעים לדרך בית לחם בירושלים, ישראל?

בזכות Moovit הכל הרבה יותר קל ופשוט! כל מה שצריך זה להקליד את הכתובת, ואנחנו נאתר עבורך את הדרך המהירה ביותר להגיע לשם. רוצה לדעת מתי בדיוק צריך לרדת מהקו? כדאי להוריד את האפליקציה לנייד, כדי להשתמש בניווט בזמן אמת שלנו (שכולל גם התראות שמודיעות מתי לרדת ,בדרך בית לחם,), לצפות בלוחות הזמנים, ולקבל הערכת זמן לגבי שעות ההגעה של קווי האוטובוס המועדפים שלך.

רוצה למצוא את התחנה הקרובה ביותר לדרך בית לחם? הנה שימת התחנות של הקווים המגיעים ליעדך: דרך חברון/גבעת המטוס; ברעם/דרך חברון; דרך חברון/ברעם; מסוף אגד/ברעם.

אפשר להגיע לדרך בית לחם באמצעות אוטובוס. אלו הקווים שעוצרים בתחנות בסביבה: אוטובוס: 34, 72, 74, 75

מומלץ להוריד את אפליקציית Moovit כדי לצפות בלוחות הזמנים העדכניים ובקווים הזמינים בירושלים. לא צריך להוריד לנייד אפליקציית רכבות או אפליקציית אוטובוסים כדי לברר את לוחות הזמנים ומידע נוסף על לאוטובוסים ולרכבות. ב-Moovit אפשר למצוא את כל המידע שצריך, והכול באפליקציה אחת, בנוחות, בקלות ובאופן שיעזור לך להגיע במהירות ליעדך.

אנחנו הופכים את הנסיעה בתחבורה הציבורית לדרך בית לחם לקלה, ולכן מעל 720 מליון משתמשים, כולל בירושלים, בחרו בנו כאפליקציית התחבורה הציבורית שלהם.

דרך בית לחם, ירושלים
דרך בית לחם, ירושלים דרך בית לחם הוא רחוב בירושלים שעובר דרך השכונה בקעה (גאולים) וכן דרך חלקים מן המושבה הגרמנית, ומתלפיות. תחילת הרחוב בהצטלבות עם רחוב המלך דוד באזור גן הפעמון והוא ממשיך דרומה עד אזור בית צפאפא ותלפיות. לכל אורכו הוא מקביל לדרך חברון, ממערב לו. הרחוב נקרא על שם הדרך העתיקה לבית לחם, בדומה לרחובות אחרים בירושלים - כגון דרך חברון, רחוב יפו, דרך יריחו, דרך שכם ועזה. הדרך העתיקה נחשפה בחפירות ארכאולוגיות, ונמצא כי החלה בשער יפו בעיר העתיקה והמשיכה במתווה הנוכחי עד לבית לחם. משני צדדיה שרדו יסודות של חנויות. בתקופת מלחמת העולם הראשונה שימשה הדרך לדיוויזיה 53 של הצבא הבריטי לכיבוש ירושלים וב-10 בדצמבר 1917 היא עברה בנתיב בדרכה לתפיסת עמדות על הר הזיתים. במהלך תקופת מלחמת העולם השנייה בנו הבריטים על דרך בית לחם את "בסיס אל-עלמיין". ב-1948, במהלך מלחמת העצמאות, פונה המחנה והשתלטו עליו פלסטינים, שהשתמשו בו לתקיפת שכונות יהודיות באזור. לאחר מלחמת העצמאות וחלוקת ירושלים על ידי הקו העירוני נותרה הדרך בשליטת ישראל. מנגד, בית לחם עברה לשליטת ירדן ובסביבותיה הוקמו מספר מחנות פליטים לפלסטינים. כדי לקשר בין חלקיה של ירושלים אשר היו בשליטת ירדן לבית לחם נסללה "דרך בית לחם ירדנית" דרך ג'בל מוכבר.
קל יותר להגיע אל דרך בית לחם עם האפליקציה!