דלג לתוכן המרכזי

איך מגיעים לشركة كومباكت للكمبيوتر, קלקיליה באוטובוס או רכבת?

דרכי הגעה אל شركة كومباكت للكمبيوتر בקלקיליה, באמצעות תחבורה ציבורית

הקווים הבאים עוברים ליד شركة كومباكت للكمبيوتر

שאלות ותשובות

  • אילו קווי אוטובוס עוצרים ליד شركة كومباكت للكمبيوتر?

    קווי האוטובוס האלה עוצרים ליד شركة كومباكت للكمبيوتر: 114, 118, 123, 18, 21, 33.

    לפרטים נוספים
אפליקציית הניידות העירונית הפופולארית ביותר ב-ישראל.
תכנון מסלול, זמני הגעה מעודכנים, התראות שירות, מפות ועוד
הורד ב-Google Play הורד ב-App Store

תחבורה ציבורית אל شركة كومباكت للكمبيوتر ב-קלקיליה

רוצה לדעת איך להגיע לشركة كومباكت للكمبيوتر בקלקיליה, ישראל? מוביט עוזרת לך למצוא את הדרך הטובה ביותר כדי להגיע לشركة كومباكت للكمبيوتر ומספקת לך הנחיות הגעה באמצעות התחבורה הציבורית, צעד אחר צעד.

Moovit מספקת מפות חינמיות והנחיות הגעה בזמן אמת כדי לעזור לך לנווט בעירך. אפשר לצפות כאן בלוחות זמנים, קווים ומסלולים, ולגלות כמה זמן ייקח לך להגיע לشركة كومباكت للكمبيوتر בזמן אמת.

אפשר להגיע לشركة كومباكت للكمبيوتر באמצעות אוטובוס או רכבת. אלו הם הקווים שיש להם תחנות בסביבה: אוטובוס: 114, 118, 123, 18, 21, 33

רוצה לראות אם יש קו אחר שמגיע ליעד מהר יותר? Moovit עוזרת לך למצוא קווים חלופיים או זמני הגעה מהירים יותר. אפשר לקבל הנחיות הגעה ממקום מסוים אל شركة كومباكت للكمبيوتر בקלות על ידי שימוש באפליקציית Moovit או באתר Moovit.

אנחנו הופכים את הנסיעה לشركة كومباكت للكمبيوتر לפשוטה, וזו בדיוק הסיבה שבגללה למעלה מ- 930 מליון נוסעים, כולל נוסעים בקלקיליה, סומכים על Moovit ורואים בה את האפליקציה הטובה ביותר לתחבורה הציבורית. לא צריך להוריד אפליקציה נפרדת לאוטובוס או לרכבת, ב-Moovit אפשר למצוא את כל המידע שצריך על כל סוגי התחבורה הציבורית, כולל כמובן את לוחות הזמנים המעודכנים ביותר עבור אוטובוסים ורכבות.

شركة كومباكت للكمبيوتر, קלקיליה