קו 7
אבא שאול/דרך הרמ''ז←בית כנסת סלונים/מפעל הש''ס
קווים (Kavim)
מפת המסלול של קו האוטובוס 7 של קווים (Kavim) - אבא שאול/דרך הרמ''ז←בית כנסת סלונים/מפעל הש''ס
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 7 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 7 (אבא שאול/דרך הרמ''ז←בית כנסת סלונים/מפעל הש''ס) יש 58 תחנות. מסלול הקו מתחיל באבא שאול/דרך הרמ''ז ומסתיים בבית כנסת סלונים/מפעל הש''ס.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 7 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אבא שאול/דרך הרמ''ז←בית כנסת סלונים/מפעל הש''ס (58 תחנות)
אבא שאול/דרך הרמ''ז
אבא שאול/הורדה
אבא שאול א
אבא שאול/תלמודי תורה
אדמורי ויזניץ/אבא שאול
הרב שך/אוהב ישראל
בית יעקב/הרב שך
הרב ש''ך ד
בית כנסת/הרב שך
הרב שך/כביש 10
הרב שך ג
בית כנסת ביאלא
קדושת לוי / הרב שך
יסוד העבודה/פחד יצחק
פארק שבעת המינים
שטיבלאך קהל חסידים/פחד יצחק
הרב ברים/פחד יצחק
מרכז מסחרי כיכר העיר
סנטר גארדן
קרית חינוך/בניין דוד
אהל שרה/בנין דוד
מרכז חירום/אוהל שרה
קדושת לוי/שלום רב
קדושת לוי/הר''ן
מרכז מסחרי כיכר העיר
מרכז מסחרי לב ביתר/הר''ן
מרכז מסחרי לב ביתר/המגיד ממעזריטש
גני ילדים בית יעקב
חב''ד/ מעזריטש
ישיבת נזר התלמוד/חב''ד
כנסת מרדכי/הרב יעקב מוצפי
כנסת מרדכי/כנסת יחזקאל
כנסת מרדכי/הרב אבא שאול
דרך הרמז/סדיגורא
בית ספר משמרת מאיר
איגרות משה/כף החיים
כף החיים א
כף החיים/מעלות טשכנוב
הרב אוירבאך/הרב מקרטשניף
הרב אוירבאך/הרבי מלובביץ
הרבי מנדבורנא א
נדבורנא / בבא סאלי
בבא סאלי/ נדבורנא
בבא סאלי / אש קודש
ריב'ז / אש קודש
ריב'ז / נועם אלימלך
רבי אלעזר המודעי/רבי יוסף קארו
רבי אלעזר המודעי/הגר''א
רבי עקיבא/אור החיים
עירייה
האדמו''ר מרוז'ין/רבי עקיבא
רוז'ין/ הטוב והמטיב
דברי חיים / התעוררות תשובה
דברי חיים/מעלות כתר תורה
מתנ''ס עירוני/רבי נחמן מברסלב
מפעל הש''ס/זוועהיל
מפעל הש''ס/מעלות גאוני בריסק
בית כנסת סלונים/מפעל הש''ס
שאלות ותשובות לגבי קו 7
מתי מתחיל לפעול קו 7?
קו 7 מתחיל לפעול ב-00:00 בשני, שלישי, רביעי
באיזו שעה קו 7 מפסיק לעבוד?
קו 7 מפסיק לפעול ב-06:50 בשישי
מתי מגיע קו 7?
כדי לראות מתי קו אבא שאול/דרך הרמ''ז←בית כנסת סלונים/מפעל הש''ס האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אבא שאול/דרך הרמ''ז←בית כנסת סלונים/מפעל הש''ס הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 7 (אבא שאול/דרך הרמ''ז←בית כנסת סלונים/מפעל הש''ס)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אבא שאול/דרך הרמ''ז←בית כנסת סלונים/מפעל הש''ס (אבא שאול/דרך הרמ''ז←בית כנסת סלונים/מפעל הש''ס) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 7 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 7 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 7
קו 7 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:00 - 23:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:50 - 23:40 | 20 - 25 |
ב׳ | 00:00 - 23:45 | 15 - 20 |
ג׳ | 00:00 - 23:45 | 15 - 20 |
ד׳ | 00:00 - 23:45 | 15 - 20 |
ה׳ | 05:50 - 23:45 | 10 - 20 |
ו׳ | 00:15 - 06:50 | 10 |
ש׳ | 20:10 - 23:50 | 20 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל7 (מ אבא שאול/דרך הרמ''ז), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 7 (אבא שאול/דרך הרמ''ז←בית כנסת סלונים/מפעל הש''ס) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 7
תעריף הנסיעה ב7 (אבא שאול/דרך הרמ''ז←בית כנסת סלונים/מפעל הש''ס) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
7 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 7 היא אבא שאול/דרך הרמ''ז והתחנה האחרונה היא בית כנסת סלונים/מפעל הש''ס.
קו 7 (אבא שאול/דרך הרמ''ז←בית כנסת סלונים/מפעל הש''ס) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 7. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 7.
מעקב אחר קו האוטובוס 7 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 7 (אבא שאול/דרך הרמ''ז←בית כנסת סלונים/מפעל הש''ס) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 7 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 7 ב-ישראל
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 716 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ת. רכבת קיסריה פרדס חנה-פרדס חנה כרכור-10
- 91 - נהר הירדן/מעלה גדעון-מודיעין מכבים רעות<->תיכון רעות מכבים-מודיעין מכבים רעות-10
- 625 - שדרות יצחק רבין/שושנת העמקים-קדימה צורן<->מסוף רעננה/דרך השרון-רעננה-10
- 57 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->מכללת הרמלין/המחקר-נתניה-11
- 14 - קופ''ח כללית-ג'ת<->מסגד אלזאויה-באקה אל ע'רביה-20
- 461 - ארבע עונות/נירים-לוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-11
- 151 - שושנה דמארי/אהוד מנור-רמלה<->שדרות רחבעם זאבי-ראשון לציון-10
- 19 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->מזכירות-מבוא חורון-10
- 155 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->שער ירושלים / 4313-באר יעקב-10
- 201 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-10
- 585 - חפץ חיים/מלון כפרי-נחל שורק<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20
- 706 - הפרדס/שפק-חדרה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-13
- 71 - דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה<->קידמה/התמדה-חריש-10
- 10 - צומת אור עקיבא למערב-אור עקיבא<->דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה-10
- 241 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה-20
- 632 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->קידמה/התמדה-חריש-20
- 60 - ת. רכבת פאתי מודיעין-מודיעין מכבים רעות<->שדרות הרכס/היער-מודיעין מכבים רעות-10
- 140 - חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10
- 692 - מרכז מיר''ב-מרכז מיר''ב<->ת. רכבת חוף הכרמל-חיפה-10
- 296 - חניון הרטום-ירושלים<->קדושת לוי/אוהל שרה-ביתר עילית-2#