לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 63 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 63 (חדרה←מצפה אילן) יש 48 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית חדרה/רציפים ומסתיים במצפה אילן מרכז.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 63 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
צפה על גבי מפה
כיוון: חדרה←מצפה אילן (48 תחנות)
הצגה על מפהשינוי כיוון
ת. מרכזית חדרה/רציפים
צפה בלוח הזמנים המלא
הנשיא וייצמן/הלל יפה
צפה בלוח הזמנים המלא
הנשיא וייצמן/הבנים
צפה בלוח הזמנים המלא
הגיבורים/הנשיא וייצמן
צפה בלוח הזמנים המלא
הגיבורים/הרברט סמואל
צפה בלוח הזמנים המלא
הנשיא וייצמן/ירושלים
צפה בלוח הזמנים המלא
צה''ל/האקליפטוס
צפה בלוח הזמנים המלא
משרדי חברת חשמל/צה''ל
צפה בלוח הזמנים המלא
צה''ל
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת חדרה מזרח
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת גרנות/גן שמואל
צפה בלוח הזמנים המלא
הראשונים/דרך השדות
צפה בלוח הזמנים המלא
הראשונים/ההדרים
צפה בלוח הזמנים המלא
תלמי אליעזר/מרכז
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת תלמי אלעזר
צפה בלוח הזמנים המלא
מחלף חנה/מחנה 80
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת מנשה
צפה בלוח הזמנים המלא
'גן שומרון ד
צפה בלוח הזמנים המלא
קיבוץ עין שמר
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת עין שמר
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת שער מנשה
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת נרבתה
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת גבעת חביבה
צפה בלוח הזמנים המלא
קופת חולים
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת מענית
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת חריש למזרח
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת המטווח למזרח
צפה בלוח הזמנים המלא
גפן/אשל
צפה בלוח הזמנים המלא
גפן/אלון
צפה בלוח הזמנים המלא
גפן/תאנה
צפה בלוח הזמנים המלא
גפן/תמר
צפה בלוח הזמנים המלא
תמר/גפן מערב
צפה בלוח הזמנים המלא
הירדן/צלמון
צפה בלוח הזמנים המלא
תמר/גפן מזרח
צפה בלוח הזמנים המלא
תמר/אורן
צפה בלוח הזמנים המלא
תמר/גפן
צפה בלוח הזמנים המלא
ספיר/טופז
צפה בלוח הזמנים המלא
ספיר/טורקיז
צפה בלוח הזמנים המלא
ספיר/טופז
צפה בלוח הזמנים המלא
ספיר/שוהם
צפה בלוח הזמנים המלא
שכונה צפונית
צפה בלוח הזמנים המלא
המרכז לבריאות המשפחה
צפה בלוח הזמנים המלא
קופת חולים כללית
צפה בלוח הזמנים המלא
כניסה דרומית
צפה בלוח הזמנים המלא
6353/ספיר
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך ארץ/שדרות האחווה
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות דרך ארץ/שדרות ההגשמה
צפה בלוח הזמנים המלא
מצפה אילן מרכז
צפה בלוח הזמנים המלא
שאלות ותשובות לגבי קו 63
מתי מתחיל לפעול קו 63?
קו 63 מתחיל לפעול ב-08:00 בשישי
באיזו שעה קו 63 מפסיק לעבוד?
קו 63 מפסיק לפעול ב-15:30 בשישי
מתי מגיע קו 63?
כדי לראות מתי קו חדרה←מצפה אילן האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חדרה←מצפה אילן הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 63 (חדרה←מצפה אילן)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חדרה←מצפה אילן (חדרה←מצפה אילן) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 63 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 63 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 63 של קווים (Kavim) - חדרה←מצפה אילן
קו 63 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 08:30 - 23:30
יום
שעות הפעילות
תדירות (דק')
א׳
08:30 - 23:30
60 - 120
ב׳
08:30 - 23:30
60 - 120
ג׳
08:30 - 23:30
60 - 120
ד׳
08:30 - 23:30
60 - 120
ה׳
08:30 - 23:30
60 - 120
ו׳
08:00 - 15:30
120 - 170
ש׳
22:40 - 00:40
120
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל63 (מ ת. מרכזית חדרה/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 63 (חדרה←מצפה אילן) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 63
תעריף הנסיעה ב63 (חדרה←מצפה אילן) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
אפליקציית הניידות העירונית הפופולארית ביותר ב-ישראל.
תכנון מסלול, זמני הגעה מעודכנים, התראות שירות, מפות ועוד
63 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 63 היא ת. מרכזית חדרה/רציפים והתחנה האחרונה היא מצפה אילן מרכז.
קו 63 (חדרה←מצפה אילן) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 63. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 63.
קו 63 בסביבתי
מעקב אחר קו האוטובוס 63 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 63 (חדרה←מצפה אילן) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 63 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 63 ב-ישראל