קו 181
יבנה←ראשון לציון
אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
מפת המסלול של קו האוטובוס 181 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) - יבנה←ראשון לציון
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 181 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) (מעודכן)
בקו 181 (יבנה←ראשון לציון) יש 40 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית יבנה/רציפים ומסתיים בבנימין שמוטקין/טוליפמן.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 181 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: יבנה←ראשון לציון (40 תחנות)
ת. מרכזית יבנה/רציפים
שד. הסנהדרין/שד. ירושלים
שד. הסנהדרין/הירדן
זבוטינסקי/ החרוב
שד. ז'בוטינסקי/התאנה
שדרות ז'בוטינסקי/אגוז
שדרות דואני/הערבה
שד. דואני/סחלב
שד. דואני/הדרור
עירייה/שד. דואני
העצמאות/דואני
שדרות העצמאות/הנשיאים
העצמאות/הנשיאים
שדרות העצמאות
העצמאות/החרמון
כביש 42/כפר הנגיד
צומת כפר הנגיד/כביש 42
תחנת שידור/כביש 42
צומת רחובות/מערב לצפון
מסעף עיינות
צומת בית עובד/כביש 42
כביש 42/בית חנן
כביש 42/נטעים
כביש 4311/כביש 412
איקאה/היוזמה
כביש 4311/מושביץ
כביש 4311/נטעים
כביש 4311/המדע
צומת עין הקורא
צומת עין הקורא
גלי הדר/קאונטרי
הרצל/אבי האסירים
הרצל/אהרון קרון
הרצל/הכרמל
הרצל/תרמ''ב
הרצל/בן זאב
דרך המכבים/פיק''א
דרך המכבים/פריימן
דרך המכבים/שדרות הציונות
בנימין שמוטקין/טוליפמן
שאלות ותשובות לגבי קו 181
מתי מתחיל לפעול קו 181?
קו 181 מתחיל לפעול ב-08:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 181 מפסיק לעבוד?
קו 181 מפסיק לפעול ב-11:15 בשישי
מתי מגיע קו 181?
כדי לראות מתי קו יבנה←ראשון לציון האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו יבנה←ראשון לציון הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 181 (יבנה←ראשון לציון)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס יבנה←ראשון לציון (יבנה←ראשון לציון) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 181 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 181 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 181
קו האוטובוס 181, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 08:00 - 19:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 08:00 - 19:00 | 75 - 235 |
ב׳ | 08:00 - 19:00 | 75 - 235 |
ג׳ | 08:00 - 19:00 | 75 - 235 |
ד׳ | 08:00 - 19:00 | 75 - 235 |
ה׳ | 08:00 - 19:00 | 75 - 235 |
ו׳ | 08:00 - 11:15 | 90 - 105 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
צפה בכל העדכונים ל181 (מ ת. מרכזית יבנה/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 181 (יבנה←ראשון לציון) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 181
תעריף הנסיעה ב181 (יבנה←ראשון לציון) של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim).
181 (אלקטרה אפיקים (Electra Afikim))
התחנה הראשונה של קו 181 היא ת. מרכזית יבנה/רציפים והתחנה האחרונה היא בנימין שמוטקין/טוליפמן.
קו 181 (יבנה←ראשון לציון) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 181. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 181.
מעקב אחר קו האוטובוס 181 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 181 (יבנה←ראשון לציון) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 181 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 181 ב-ישראל
181 - כיוונים חלופיים
קווי אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) בישראל
- 6 - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה-1#
- 63 - ת. רכבת סגולה-פתח תקווה<->דרך מנחם בגין/קופת חולים-פתח תקווה-20
- 350 - רכבת/מסוף ביג - רציפים-אשדוד<->חזון אי''ש/הרב יעקב לנדא-בני ברק-16
- 220 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת. מרכזית רחובות/הורדה-רחובות-1#
- 44 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-10
- 281 - מסוף הריביירה-אשדוד<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-1#
- 19 - ת. רכבת אשדוד עד הלום/איסוף-אשדוד<->דרך תל חי/צרכנייה-ביצרון-1#
- 10א - בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין-פתח תקווה<->מסוף חרש-פתח תקווה-20
- 284 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-1#
- 425 - החרש/עמל-פתח תקווה<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-10
- 8א - ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה<->ת. רכבת יבנה מערב-יבנה-21
- 287 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10
- 5 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->בני ברית/מורדי הגיטאות-אשדוד-1#
- 91א - דרך אפק/הבנים-כפר סירקין<->בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב-פתח תקווה-20
- 548 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->שדרות ירושלים/ז'בוטינסקי-קרית מלאכי-20
- 49 - ת. מרכזית יבנה/רציפים-יבנה<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-1#
- 72 - חבקוק/מרים הנביאה-ראש העין<->ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין-10
- 221 - רכבת/מסוף ביג - רציפים-אשדוד<->ההגנה/מרגולין-רחובות-1#
- 400 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->אזור התעשייה-בני ברק-20
- 302 - דרך הציונות/יונה-ראש העין<->בית העלמין-ראש העין-20