קו 137
יהוד←תל אביב-יפו
קווים (Kavim)
מפת המסלול של קו האוטובוס 137 של קווים (Kavim) - יהוד←תל אביב-יפו
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 137 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 137 (יהוד←תל אביב-יפו) יש 49 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהרצל / טרומפלדור ומסתיים בקלצ'קין.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 137 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: יהוד←תל אביב-יפו (49 תחנות)
הרצל / טרומפלדור
הרצל/עץ האפרסק
רמז / הרצל
רמז/קפלן
וייצמן/רמז
וייצמן/קדושי מצרים
ויצמן / המעפילים
דרך העצמאות / וייצמן
העצמאות / חתוכה
דרך העצמאות/יעקב בר סימנטוב
שדרות מנחם בגין/שדרות משה דיין
צומת יהוד דרום/כביש 412
כביש 412/נווה אפרים
ביה''כ עולי בבל/יוסף חיים
מרכז מסחרי/העצמאות
צומת סביון/כביש 4622
מרכז מסחרי רימון/דרך לוי אשכול
דרך לוי אשכול/שטרן
דרך לוי אשכול/התמר
קניון קריית אונו/דרך לוי אשכול
דרך לוי אשכול/הרוגי מלכות בבל
דרך לוי אשכול/ירושלים
לוי אשכול/וולך
דרך לוי אשכול/יצחק רבין
מחלף אונו/דרך יצחק רבין
דרך יצחק רבין/העצמאות
דרך יצחק רבין/חייקה גרוסמן
דרך יצחק רבין/יצחק ויטנברג
דרך יצחק רבין/אבי אורן
בריכת נווה עוז/דרך יצחק רבין
ת.רק''ל שחם/דרך ז'בוטינסקי
ת.רק''ל שנקר/דרך ז'בוטינסקי
היצירה/אפעל
היצירה/האופן
מרטין גהל/האופן
דרך אם המושבות/המכבים
ת. רכבת בני ברק/מבצע קדש
מבצע קדש/ראול ולנברג
מרכז הספורט/בכור שטרית
בני אפרים/בכור שטרית
בני אפרים/הדר יוסף
מכללת אפקה/בני אפרים
ביה''ס עמל/בני אפרים
שד' קקל/בני אפרים
מחלף קקל/שד' קקל
אפקה/שד' קקל
שד' קק''ל/חיים לבנון
קלצ'קין/חיים לבנון
קלצ'קין
שאלות ותשובות לגבי קו 137
מתי מתחיל לפעול קו 137?
קו 137 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 137 מפסיק לעבוד?
קו 137 מפסיק לפעול ב-12:30 בשישי
מתי מגיע קו 137?
כדי לראות מתי קו יהוד←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו יהוד←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 137 (יהוד←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס יהוד←תל אביב-יפו (יהוד←תל אביב-יפו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 137 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 137 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 137
קו האוטובוס 137, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:00 - 14:35
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 14:35 | 20 - 55 |
ב׳ | 06:00 - 14:35 | 20 - 55 |
ג׳ | 06:00 - 14:35 | 20 - 55 |
ד׳ | 06:00 - 14:35 | 20 - 55 |
ה׳ | 06:00 - 14:35 | 20 - 55 |
ו׳ | 06:30 - 12:30 | 75 - 105 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל137 (מ הרצל / טרומפלדור), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 137 (יהוד←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 137
תעריף הנסיעה ב137 (יהוד←תל אביב-יפו) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
137 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 137 היא הרצל / טרומפלדור והתחנה האחרונה היא קלצ'קין.
קו 137 (יהוד←תל אביב-יפו) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 137. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 137.
מעקב אחר קו האוטובוס 137 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 137 (יהוד←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 137 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 137 ב-ישראל
137 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 81 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->שדרות יחד שבטי ישראל/שבט שמעון-לוד-20
- 11 - הרמב''ם/התבור-מודיעין עילית<->שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית-20
- 198 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->יוסף קארו/בן איש חי-בית שמש-1#
- 5 - אבי עזרי/מסוף-מודיעין עילית<->מסילת ישרים/מסוף-מודיעין עילית-10
- 72 - האתרוג/הלימון-שוהם<->שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם-10
- 35 - דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה<->קיבוץ רגבים-רגבים-20
- 182 - ת. רכבת בית שמש-בית שמש<->הזית ב-מטע-10
- 299 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-10
- 55 - שבזי/סעדיה אבני-קדימה צורן<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-20
- 12 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-30
- 383 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->מרכז מסחרי/אגן האיילות-גבעת זאב-10
- 347 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-10
- 230 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->אבו חצירא/הרב פתאיה-בני ברק-11
- 450 - מסוף אונברסיטת ת''א-תל אביב יפו<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-20
- 29 - צרכניה-מכמורת<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-20
- 65 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->מגל ז-מגל-10
- 620 - האופן/החרש-פתח תקווה<->מרכז מסחרי/ביר באקה-באקה אל ע'רביה-21
- 12 - דרך לב השרון/האילן-קדימה צורן<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-20
- 474 - ארבע עונות/נירים-לוד<->קלצ'קין-תל אביב יפו-10
- 10 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-30