קו 1
סח'נין←תרדיון
נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism)
מפת המסלול של קו האוטובוס 1 של נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism) - סח'נין←תרדיון
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 1 של נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism) (מעודכן)
בקו 1 (סח'נין←תרדיון) יש 23 תחנות. מסלול הקו מתחיל בסחנין עיריה ומסתיים בתרדיון/מכללת וינגייט.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 1 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: סח'נין←תרדיון (23 תחנות)
סחנין עיריה
סח'נין נאגי אלעלי
מכללת סח'נין/משרד הרישוי
בי''ס תיכון/אלבלאני
אלבלאני/נאגי אלעלי ב
שוק עירוני/אלדוחה
אלרויס ב
אלרויס ג
שוהדאאי אל אקסא א
שוהדאאי אל אקסא ב
סחנין אלשהדא
בית עלמין/רג'א אבו ריא
פלסטין/רג'א אבו ריא
פלסטין/אלתחריר
אלתחריר
הגליל ט
הגליל י'/יאסר ערפאת
סחנין יציאה מערבית
תרדיון כניסה
תרדיון/ביטוח לאומי
תרדיון/צ. ירוק כתום
תרדיון/תפרון
תרדיון/מכללת וינגייט
שאלות ותשובות לגבי קו 1
מתי מתחיל לפעול קו 1?
קו 1 מתחיל לפעול ב-05:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שבת
באיזו שעה קו 1 מפסיק לעבוד?
קו 1 מפסיק לפעול ב-17:40 בשישי
מתי מגיע קו 1?
כדי לראות מתי קו סח'נין←תרדיון האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו סח'נין←תרדיון הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 1 (סח'נין←תרדיון)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס סח'נין←תרדיון (סח'נין←תרדיון) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 1 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 1 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 1
קו 1 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:30 - 18:20
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:30 - 18:20 | 20 - 40 |
ב׳ | 05:30 - 18:20 | 20 - 40 |
ג׳ | 05:30 - 18:20 | 20 - 40 |
ד׳ | 05:30 - 18:20 | 20 - 40 |
ה׳ | 05:30 - 18:20 | 20 - 40 |
ו׳ | 06:00 - 17:40 | 30 - 40 |
ש׳ | 05:30 - 18:20 | 20 - 40 |
התרעות שירות של אוטובוס נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism)
צפה בכל העדכונים ל1 (מ סחנין עיריה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 1 (סח'נין←תרדיון) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 1
תעריף הנסיעה ב1 (סח'נין←תרדיון) של נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism).
1 (נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism))
התחנה הראשונה של קו 1 היא סחנין עיריה והתחנה האחרונה היא תרדיון/מכללת וינגייט.
קו 1 (סח'נין←תרדיון) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 1. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 1.
מעקב אחר קו האוטובוס 1 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 1 (סח'נין←תרדיון) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 1 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 1 ב-ישראל
1 - כיוונים חלופיים
קווי נצרת נסיעות ותיירות (Nazareth Travel and Tourism) בישראל
- 280 - אל קודס/בנק הפועלים-טמרה<->מכללת עמק יזרעאל-עמק יזרעאל-1#
- 81 - מסיטבה 1-כעביה טבאש חג'אג'רה<->בי''ס יסודי חגאגרה-כעביה טבאש חג'אג'רה-1#
- 327 - אל קודס/בנק לאומי-טמרה<->מכללת אורנים-קרית טבעון-1#
- 342 - מרכז דדו/חרוד-נוף הגליל<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#
- 365 - ת. מרכזית צפת-צפת<->סחנין יציאה מערבית-סח'נין-2#
- 240 - שעב/כביש ראשי-שעב<->מכללת עמק יזרעאל-עמק יזרעאל-1#
- 353 - מרכז מסחרי ביג-נצרת<->המכללה האקדמית גליל מערבי/דרך המכללה-עכו-1#
- 28 - מכללת סח'נין/משרד הרישוי-סח'נין<->צומת משהד-כפר כנא-2א
- 29 - תחנה מרכזית-נצרת<->מסעף מחווה אלון-מרום הגליל-1#
- 296 - אל קודס/בנק לאומי-טמרה<->מכללת סח'נין/משרד הרישוי-סח'נין-2#
- 77 - ראס אלח'אביה 1-מגאר<->בי''ס מקיף א-מגאר-1#
- 14 - תחנה מרכזית-נצרת<->טבאש ב-כעביה טבאש חג'אג'רה-1#
- 833 - דליה/כליל החורש-נוף הגליל<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-1#
- 79 - שכ' אלגמשה 1-מגאר<->בי''ס מקיף א-מגאר-1#
- 76 - בי''ס מקיף א-מגאר<->שכונת המסג'ד-מגאר-2#
- 451 - ת. מרכזית ק''ש/רציפים-קרית שמונה<->יפיע ד'/יציאה-יפיע-2א
- 52 - כפר מנדא/כניסה-כפר מנדא<->מכללת מר אליאס-אעבלין-1א
- 828 - בית העלמין/חזון אי''ש-בני ברק<->קופת חולים/חרמון-נוף הגליל-2#
- 72 - בי''ס מקיף א-מגאר<->מגאר ב'/מסעף טפחות-מגאר-2#
- 185 - עילוט ה'/כיכר אלסדרה-עילוט<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-1#