קו 10
מצליח←רמלה
קווים (Kavim)
מפת המסלול של קו האוטובוס 10 של קווים (Kavim) - מצליח←רמלה
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 10 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 10 (מצליח←רמלה) יש 16 תחנות. מסלול הקו מתחיל ב'מצליח ח ומסתיים בת. מרכזית רמלה/הורדה.
לוח הזמנים לקו 10 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב07:00. שעות הפעילות השבוע: ימי חול.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 10 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מצליח←רמלה (16 תחנות)
'מצליח ח
'מצליח ו
גן ילדים
'מצליח י
'מצליח ב
שושנה דמארי/כביש 4304
עוזי חיטמן/דליה רביקוביץ
עוזי חיטמן/חנוך לוין
אהוד מנור/עוזי חיטמן
שושנה דמארי/אהוד מנור
שושנה דמארי
שושנה דמארי/עוזי חיטמן
כביש 40/קריית האומנים
מחנה פיקוד העורף
שדרות הרצל/תל חי
ת. מרכזית רמלה/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 10
מתי מתחיל לפעול קו 10?
קו 10 מתחיל לפעול ב-07:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 10 מפסיק לעבוד?
קו 10 מפסיק לפעול ב-07:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 10?
כדי לראות מתי קו מצליח←רמלה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מצליח←רמלה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 10 (מצליח←רמלה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מצליח←רמלה (מצליח←רמלה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 10 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 10 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 10
קו האוטובוס 10, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 07:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:00 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 07:00 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | 07:00 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | 07:00 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 07:00 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל10 (מ 'מצליח ח), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 10 (מצליח←רמלה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 10
תעריף הנסיעה ב10 (מצליח←רמלה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
10 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 10 היא 'מצליח ח והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית רמלה/הורדה.
קו 10 (מצליח←רמלה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 10. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 10.
מעקב אחר קו האוטובוס 10 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 10 (מצליח←רמלה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 10 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 10 ב-ישראל
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 239 - כביש 1/המטה הארצי-ירושלים<->הר''ן/קדושת לוי-ביתר עילית-2#
- 777 - מסוף ג'ת-ג'ת<->ת. רכבת חוף הכרמל-חיפה-10
- 45 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ההרחבה/הותיקים-גאולים-10
- 9 - הדסים רציפים-אבן יהודה<->תל צור/הדס-אבן יהודה-20
- 10 - ת. מרכזית לוד/רציפים-לוד<->מסוף אור יהודה-אור יהודה-10
- 22 - גפן/אשל-חריש<->שדרות דרך ארץ/התחדשות-חריש-20
- 871 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי-אשדוד-10
- 881 - שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי-אשדוד<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-20
- 173 - מסוף פוריידיס-פוריידיס<->ת. רכבת בנימינה/הטחנה-בנימינה גבעת עדה-10
- 10 - צומת אור עקיבא למערב-אור עקיבא<->דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה-10
- 873 - בית עלמין צבאי/יוסף בורג-ראשון לציון<->משך חוכמה ז-מודיעין עילית-20
- 249 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->הרב נורוק/אברבנאל-בני ברק-10
- 80 - תפוז/האתרוג-שוהם<->שד. עמק איילון/האודם-שוהם-20
- 56 - דרך לב השרון/האילן-קדימה צורן<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-20
- 311 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-10
- 580 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-10
- 61 - ברטעה-בסמ''ה<->בית חולים הלל יפה-חדרה-10
- 15 - שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-20
- 222 - רוז'ין/ הטוב והמטיב-ביתר עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-1#
- 2 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->מסוף אום אל פחם-אום אל פחם-30