קו 10
אור עקיבא←בנימינה-גבעת עדה
קווים (Kavim)
מפת המסלול של קו האוטובוס 10 של קווים (Kavim) - אור עקיבא←בנימינה-גבעת עדה
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 10 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 10 (אור עקיבא←בנימינה-גבעת עדה) יש 62 תחנות. מסלול הקו מתחיל בצומת אור עקיבא למערב ומסתיים בדרך המסילה/ששת הימים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 10 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אור עקיבא←בנימינה-גבעת עדה (62 תחנות)
צומת אור עקיבא למערב
קופלוביץ/וייצמן
אזור תעשיה
שד. שידלובסקי/ניל''י
וייצמן/שידלובסקי
שד. הנשיא וייצמן/הרצוג
שד. הנשיא וייצמן/הגיבורים
שד. הנשיא וייצמן/סמטת חי טייב
עליזה יאנסן/חיים הזז
מנחם ציוני/עליזה יאנסן
הרצל/מנחם ציוני
ביאליק/הרצל
רוטשילד/מנחם ציוני
שדרות הנשיא וייצמן/רוטשילד
כיכר צ'רנין/כביש 6511
בית ספר עתידים
שדרות דוד המלך/גלפנשטיין
שדרות דוד המלך/הסיגלית
הרימון/שדרות דוד המלך
הרימון/התאנה
תמר/הגפן
הגפן/וייצמן
צומת אור עקיבא למזרח
צומת אור עקיבא לדרום
צומת פל ים
השיטה/אלון התבור
השיטה/הרדוף הנחלים
האשל/השיטה
האשל/אלת המסטיק
האשל/חבצלת החוף
האשל/הרדוף הנחלים
האשל/אלון התבור
חלמיש/651
שוהם פארק התעשייה/חלמיש
שוהם/ברקת
שחם/שוהם
שחם/תרשיש
הטוחן/שחם
חלמיש/הטוחן
גרניט/החרש
גרניט/הטוחן
ת. רכבת קיסריה פרדס חנה
תרשיש/גרניט
חלמיש/שוהם
חלמיש/שוהם פארק התעשייה
651/חלמיש
המסילה/מלאכי
המסילה/גאולה
דרך למרחב/חבקוק
דרך למרחב/הגאון
דרך למרחב/חשמונאים
דרך למרחב/שבי ציון
דרך למרחב/תל צבי
דרך למרחב/הבוטנים
דרך למרחב/המעלה
יד לבנים/דרך הבנים
דרך הנדיב/דרך הבנים
צומת איטונג
מרכז רפואי שהם/דרך הנדיב
צומת עדה
ת. רכבת בנימינה
דרך המסילה/ששת הימים
שאלות ותשובות לגבי קו 10
מתי מתחיל לפעול קו 10?
קו 10 מתחיל לפעול ב-05:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 10 מפסיק לעבוד?
קו 10 מפסיק לפעול ב-14:30 בשישי
מתי מגיע קו 10?
כדי לראות מתי קו אור עקיבא←בנימינה-גבעת עדה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אור עקיבא←בנימינה-גבעת עדה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 10 (אור עקיבא←בנימינה-גבעת עדה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אור עקיבא←בנימינה-גבעת עדה (אור עקיבא←בנימינה-גבעת עדה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 10 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 10 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 10
קו האוטובוס 10, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:00 - 20:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:00 - 20:15 | 30 - 65 |
ב׳ | 05:00 - 20:15 | 30 - 65 |
ג׳ | 05:00 - 20:15 | 30 - 65 |
ד׳ | 05:00 - 20:15 | 30 - 65 |
ה׳ | 05:00 - 20:15 | 30 - 65 |
ו׳ | 05:50 - 14:30 | 15 - 60 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל10 (מ צומת אור עקיבא למערב), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 10 (אור עקיבא←בנימינה-גבעת עדה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 10
תעריף הנסיעה ב10 (אור עקיבא←בנימינה-גבעת עדה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
10 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 10 היא צומת אור עקיבא למערב והתחנה האחרונה היא דרך המסילה/ששת הימים.
קו 10 (אור עקיבא←בנימינה-גבעת עדה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 10. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 10.
מעקב אחר קו האוטובוס 10 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 10 (אור עקיבא←בנימינה-גבעת עדה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 10 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 10 ב-ישראל
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 686 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->שדרות הרצל-אופקים-10
- 226 - בית ספר משמרת מאיר-ביתר עילית<->גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים-17
- 153 - בגין/טרומפלדור-בית דגן<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-22
- 110 - מזכירות-מבוא חורון<->צומת רמות/גולדה-ירושלים-15
- 881 - שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי-אשדוד<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-20
- 131 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->מסוף שרונה-כפר יונה-20
- 80 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->דרך ד''ר ישראל פלד/כנרית-מודיעין מכבים רעות-10
- 160 - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה-פרדס חנה כרכור<->קידמה/התמדה-חריש-20
- 330 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-10
- 37 - גן הבנים/הבנים-אבן יהודה<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-10
- 59 - מסוף ג'ת-ג'ת<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-10
- 354 - מגדל קונקורד/דרך בן גוריון-בני ברק<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-10
- 10 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-30
- 705 - הפרדס/שפק-חדרה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-11
- 7 - אדמורי ויזניץ/אבא שאול-ביתר עילית<->בית כנסת סלונים/מפעל הש''ס-ביתר עילית-1#
- 31 - בהזמנה מראש - מלבר/סמטת מאלה-מסילת ציון<->לוזית מרכז א-לוזית-20מסילת ציון ↔ לוזית
- 239 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->הרב נורוק/אברבנאל-בני ברק-10
- 584 - הרצוג/עובדיה מברטנורא-נתניה<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20
- 74 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->רוטשילד/מנחם ציוני-אור עקיבא-10
- 300 - גן הדסים/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-10