קו 12
בית ספר עתידים←האילן/התדהר
קווים (Kavim)
מפת המסלול של קו האוטובוס 12 של קווים (Kavim) - בית ספר עתידים←האילן/התדהר
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 12 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 12 (בית ספר עתידים←האילן/התדהר) יש 37 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבית ספר עתידים ומסתיים בהאילן/התדהר.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 12 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בית ספר עתידים←האילן/התדהר (37 תחנות)
בית ספר עתידים
שדרות דוד המלך/גלפנשטיין
שדרות דוד המלך/הסיגלית
שד. דוד המלך/הרימון
שדרות דוד המלך/מרכבות
שדרות דוד המלך
שדרות דוד המלך/פרדס רימונים
שדרות דוד המלך/הדודאים
שדרות דוד המלך/חבצלת השרון
שדרות דוד המלך/השיקמה
שדרות דוד המלך/מרכבות
הרימון/שדרות דוד המלך
הרימון/התאנה
תמר/הגפן
הגפן/וייצמן
קופלוביץ/וייצמן
אזור תעשיה
שד. שידלובסקי/ניל''י
וייצמן/שידלובסקי
הרב קוק/שדרות הנשיא וייצמן
הרב קוק/הלל
העצמאות/סייג חוואטו
העצמאות/מאיר סטנלי
עליזה יאנסן/שדרות הנשיא ויצמן
עליזה יאנסן/חיים הזז
חיים הזז/יהודה הלוי
שד. ירושלים/אבן גבירול
שדרות ירושלים/שלום עליכם
הר סיני/הר נבו
הכרמל/הארבל
הכרמל/הר הצופים
הכרמל/החרמון
הכרמל/ספינת אגוז
ההדס/ספינת אגוז
האילן/ההדס
האילן/החרוב
האילן/התדהר
שאלות ותשובות לגבי קו 12
מתי מתחיל לפעול קו 12?
קו 12 מתחיל לפעול ב-05:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 12 מפסיק לעבוד?
קו 12 מפסיק לפעול ב-15:20 בשישי
מתי מגיע קו 12?
כדי לראות מתי קו בית ספר עתידים←האילן/התדהר האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בית ספר עתידים←האילן/התדהר הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 12 (בית ספר עתידים←האילן/התדהר)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בית ספר עתידים←האילן/התדהר (בית ספר עתידים←האילן/התדהר) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 12 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 12 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 12
קו 12 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:30 - 22:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:30 - 22:30 | 15 - 30 |
ב׳ | 05:30 - 22:30 | 15 - 30 |
ג׳ | 05:30 - 22:30 | 15 - 30 |
ד׳ | 05:30 - 22:30 | 15 - 30 |
ה׳ | 05:30 - 22:30 | 15 - 30 |
ו׳ | 05:30 - 15:20 | 20 - 30 |
ש׳ | 19:00 - 23:15 | 75 - 100 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל12 (מ בית ספר עתידים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 12 (בית ספר עתידים←האילן/התדהר) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 12
תעריף הנסיעה ב12 (בית ספר עתידים←האילן/התדהר) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
12 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 12 היא בית ספר עתידים והתחנה האחרונה היא האילן/התדהר.
קו 12 (בית ספר עתידים←האילן/התדהר) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 12. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 12.
מעקב אחר קו האוטובוס 12 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 12 (בית ספר עתידים←האילן/התדהר) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 12 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 12 ב-ישראל
12 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 10 - צומת אור עקיבא למערב-אור עקיבא<->דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה-10
- 159 - גולדה מאיר/משה שרת-רמלה<->קלצ'קין-תל אביב יפו-11
- 35 - בהזמנה מראש - מזכירות-נחושה<->נחם א-נחם-10נחושה ↔ נחם
- 58 - בי''ס כרמים/עמק חרוד-מודיעין מכבים רעות<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-11
- 160 - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה-פרדס חנה כרכור<->קידמה/התמדה-חריש-20
- 13 - ת. רכבת גני אביב-לוד<->אהוד מנור/חיטמן-רמלה-11
- 2 - העצמאות/הפטל-אבן יהודה<->בית ספר בכר/השומרון-אבן יהודה-10
- 21 - בי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל-לוד<->שרון/גולן-קרית שדה התעופה-10
- 26 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->מעברות-מעברות-10
- 460 - בי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל-לוד<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10
- 95 - יערות ישראל/יער בארי-מודיעין מכבים רעות<->דם המכבים/צאלון-מודיעין מכבים רעות-10
- 71 - דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה<->קידמה/התמדה-חריש-10
- 694 - מרכז מיר''ב-מרכז מיר''ב<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-10
- 882 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב-פתח תקווה-10
- 59 - מסוף ג'ת-ג'ת<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-10
- 464 - בי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל-לוד<->קלצ'קין-תל אביב יפו-10
- 304 - גן הדסים/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים-10
- 150 - דוד המלך/שלמה המלך-לוד<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-21
- 450 - מסוף אונברסיטת ת''א-תל אביב יפו<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-20
- 42 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->'כפר הס ד-כפר הס-10