קו 123
ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני ↔ ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה
אגד (Egged)
מפת המסלול של קו האוטובוס 123 של אגד (Egged) - חוף הכרמל
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 123 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 123 (חוף הכרמל) יש 35 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני ומסתיים בת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 123 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חוף הכרמל (35 תחנות)
ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני
שדרות ההסתדרות/צומת הקריות
בר יהודה/גשר גדוד 21
יד לבנים/בר יהודה
יד לבנים/הגיבורים
יד לבנים/הירדן
יד לבנים/רזיאל
יד לבנים/פאר
יד לבנים/ערד
יד לבנים/מעלות דב גרונר
יד לבנים א
יד לבנים ב
יד לבנים/הלל סילבר
ניסנבוים/פרץ מרקיש
הגליל/נתיב חן
הגליל/הבנים
הגליל/ציון
הגליל/הבריכה
טרומפלדור/התיכון
טרומפלדור/חניתה
טרומפלדור/מרכז זיו
חנקין/קומוי
דרך חנקין/בת חן
חנקין/גוטל לוין
היכל הספורט/פיקא
פיקא/הראל
מרכז חורב/חורב
פרויד/ויתקין
וינשל/ולנברג
פלימן/ולנברג
קניון קסטרא/פלימן
מרכז הקונגרסים/פלימן
מת''מ
סחרוב
ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 123
מתי מתחיל לפעול קו 123?
קו 123 מתחיל לפעול ב-04:48 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 123 מפסיק לעבוד?
קו 123 מפסיק לפעול ב-16:30 בשישי
מתי מגיע קו 123?
כדי לראות מתי קו ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני ↔ ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני ↔ ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
יש תחנה של קו האוטובוס 123 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 123 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 123
קו 123 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 04:48 - 23:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 04:48 - 23:00 | 10 - 16 |
ב׳ | 04:48 - 23:00 | 10 - 16 |
ג׳ | 04:48 - 23:00 | 10 - 16 |
ד׳ | 04:48 - 23:00 | 10 - 16 |
ה׳ | 04:48 - 23:00 | 10 - 16 |
ו׳ | 05:10 - 16:30 | 12 - 20 |
ש׳ | 16:25 - 23:00 | 20 - 35 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל123 (מ ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 123 (חוף הכרמל) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 123
המחירים של קו 123 (חוף הכרמל) של אגד (Egged) עשויים להשתנות בהתאם למספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
123 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 123 היא ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה.
קו 123 (חוף הכרמל) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 123. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 123.
מעקב אחר קו האוטובוס 123 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 123 (חוף הכרמל) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 123 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 123 ב-ישראל
123 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 9 - יעקבי/הרצל-רחובות<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-2#
- 433 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-3#
- 5 - חניון אגד/הנפח-כרמיאל<->הנפח/היזם-כרמיאל-3#
- 543 - תיכון בית רחל-קוממיות<->מלון יפה נוף-ערד-1#
- 136 - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->איקאה-קרית אתא-1#
- 28 - עין כרם/ההדסים-ירושלים<->מלון רימונים/שחראי-ירושלים-1א
- 973 - אנדרטת עד הלום/שדרות משה סנה-אשדוד<->רופין/קניאל-חיפה-1#
- 273 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->בית עלמין/שדרות בן גוריון-גדרה-1#
- 92 - הדס/החורש-כרמיאל<->הברושים/בית ספר הדקל-כרמיאל-2#
- 6א - בית עלמין אילת-אילת<->עין נטפים/ששת הימים-אילת-2ז
- 55 - יהונתן/בן גוריון-רחובות<->עוקשי/גולדה מאיר-רחובות-2#
- 54 - תיכון אורט-דאלית אל כרמל<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2#
- 72א - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-1ש
- 5 - פאוור סנטר-נס ציונה<->קריית החינוך פארק המדע/רציפים-נס ציונה-1#
- 431 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-3#
- 167 - מסוף רעננה/היהלום-רעננה<->צומת ניר צבי-באר יעקב-1#
- 8א - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-2#
- 72 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-1#
- 112 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני-חיפה<->השיטה/החרוב-נשר-1#
- 49 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל-1#