קו 14
גרינבוים/מאיר גרוסמן←קאנטרי דקל
דן (Dan)
מפת המסלול של קו האוטובוס 14 של דן (Dan) - גרינבוים/מאיר גרוסמן←קאנטרי דקל
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 14 של דן (Dan) (מעודכן)
בקו 14 (גרינבוים/מאיר גרוסמן←קאנטרי דקל) יש 36 תחנות. מסלול הקו מתחיל בגרינבוים/מאיר גרוסמן ומסתיים בקאנטרי דקל.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 14 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: גרינבוים/מאיר גרוסמן←קאנטרי דקל (36 תחנות)
גרינבוים/מאיר גרוסמן
נס לגויים/שרירא גאון
נס לגויים/עזה
ד''ר ארליך/שבטי ישראל
ד''ר ארליך/יפת
יפת/ד''ר ארליך
יפת/יצחק אבינרי
יפת/לואי פסטר
שוק הפשפשים/יפת
כיכר השעון
פרופ' קויפמן/גולדמן
מרכז הטקסטיל/פרופ' קויפמן
יצחק אלחנן/הכרמל
גרוזנברג/יעבץ
מזא''ה/אלנבי
יוחנן הסנדלר/בלפור
יוחנן הסנדלר/שיינקין
העבודה/המלך ג'ורג'
המלך ג'ורג'/החשמונאים
המלך ג'ורג'/שדרות בן ציון
דיזנגוף סנטר/המלך ג'ורג'
הנביאים/שמריהו לוין
לונדון מיניסטור/שד' שאול המלך
האופרה/שד' שאול המלך
בית המשפט/ויצמן
ביה''ח איכילוב/ויצמן
כיכר המדינה/ויצמן
כיכר המדינה/אריה עקיבא
ויצמן/פנקס
יהודה המכבי/דרך נמיר
הרב הרצוג/הזוהר
הרב הרצוג/בבלי
בבלי/הכנסת הגדולה
הרב קוסובסקי/בבלי
הרב קוסובסקי/שטיינמן
קאנטרי דקל
שאלות ותשובות לגבי קו 14
מתי מתחיל לפעול קו 14?
קו 14 מתחיל לפעול ב-00:08 בשלישי
באיזו שעה קו 14 מפסיק לעבוד?
קו 14 מפסיק לפעול ב-00:08 בשלישי
מתי מגיע קו 14?
כדי לראות מתי קו גרינבוים/מאיר גרוסמן←קאנטרי דקל האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו גרינבוים/מאיר גרוסמן←קאנטרי דקל הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 14 (גרינבוים/מאיר גרוסמן←קאנטרי דקל)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס גרינבוים/מאיר גרוסמן←קאנטרי דקל (גרינבוים/מאיר גרוסמן←קאנטרי דקל) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 14 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 14 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 14
קו האוטובוס 14, פועל בימים שני עד שני. שעות הפעילות הרגילות: 21:03 - 23:38
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | 21:03 - 23:38 | 30 - 35 |
ג׳ | 00:08 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס דן (Dan)
צפה בכל העדכונים ל14 (מ גרינבוים/מאיר גרוסמן), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 14 (גרינבוים/מאיר גרוסמן←קאנטרי דקל) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן (Dan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 14
תעריף הנסיעה ב14 (גרינבוים/מאיר גרוסמן←קאנטרי דקל) של דן (Dan) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן (Dan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן (Dan).
14 (דן (Dan))
התחנה הראשונה של קו 14 היא גרינבוים/מאיר גרוסמן והתחנה האחרונה היא קאנטרי דקל.
קו 14 (גרינבוים/מאיר גרוסמן←קאנטרי דקל) פועל בשני, שלישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן (Dan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 14. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 14.
מעקב אחר קו האוטובוס 14 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 14 (גרינבוים/מאיר גרוסמן←קאנטרי דקל) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 14 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן (Dan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן (Dan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן (Dan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 14 ב-ישראל
14 - כיוונים חלופיים
קווי דן (Dan) בישראל
- 942 - ביה''ס אהל צביה/בן זומא-בני ברק<->יגאל אלון/הרב טייב-בני ברק-242
- 81 - ת.רכבת בני ברק-בני ברק<->ת.רכבת בני ברק-בני ברק-10
- 937 - הרב קלישר/הילדסהיימר-בני ברק<->האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש-בני ברק-137
- 6 - חניון אגד/חורשת היובל-חולון<->מסוף הלוחמים/משרד הרישוי-תל אביב יפו-10
- 140 - ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין-בת ים<->אזור התעשייה-בני ברק-20
- 138 - ת. מרכזית פ''ת/רציפים-פתח תקווה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-10
- 949 - הרב קוק/חברון-בני ברק<->יצחק אלחנן/הכרמל-תל אביב יפו-149
- 954 - יצחק אלחנן/הכרמל-תל אביב יפו<->קהילות יעקב/הר סיני-בני ברק-254
- 73 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->חניון תמנע/תמנע-חולון-10
- 266 - בית רבקה-פתח תקווה<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-10
- 161 - הכובשים/דניאל-תל אביב יפו<->מסוף עמידר-רמת גן-11
- 951 - האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש-בני ברק<->עיריית בני ברק/ירושלים-בני ברק-251
- 5 - ת. רכבת תל אביב סבידור/על פרשת דרכים-תל אביב יפו<->מסוף הלוחמים/משרד הרישוי-תל אביב יפו-10
- 5 - חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק<->אזור התעשייה-בני ברק-20
- 52 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-20
- 38 - מסוף קריית שרת-חולון<->ת. מרכזית פ''ת/הורדה-פתח תקווה-20
- 913 - ירושלים/בן זכאי-בני ברק<->חזון איש/נחמיה-בני ברק-213
- 172 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->חניון תמנע-חולון-10
- 45 - ת. רכבת אוניברסיטה/איסוף-תל אביב יפו<->איצטדיון וינטר-רמת גן-10
- 907 - אהרונוביץ'/הרב ריינס-בני ברק<->בן זכאי/הרב הירש-בני ברק-17