קו 16
המרפא←מסוף רמת שרת/קדיש לוז
אגד (Egged)
מפת המסלול של קו האוטובוס 16 של אגד (Egged) - המרפא←מסוף רמת שרת/קדיש לוז
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 16 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 16 (המרפא←מסוף רמת שרת/קדיש לוז) יש 54 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהמרפא ומסתיים במסוף רמת שרת/קדיש לוז.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 16 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: המרפא←מסוף רמת שרת/קדיש לוז (54 תחנות)
המרפא
קרית מדע/המרפא
קרית מדע/גולדה מאיר
האדמורים ליינער
מעגלי הרי''ם לוין/מבוא פתיה
מעגלי הרי''ם לוין/מעלות דושינסקי
מעגלי הרי''ם לוין/מבוא השלום והאחדות
מעגלי הרי''ם לוין/האדמורים מגור
ים סוף/שאול המלך
שאול המלך
שאול המלך
גבעת משה
אוהלי יוסף/גרוסברג
גרוסברג
חנה
יעקובזון/עזרת תורה
זית רענן/אהל יהושע
זית רענן/תורת חסד
קרית הילד/סורוצקין
סורוצקין/שנירר
מרכז סולם/סורוצקין
אוהל דוד/סורוצקין
נווה שמחה/סורוצקין
פנים מאירות
המ''ג/פנים מאירות
המ''ג/גדרה
זכרון יעקב/המ''ג
זכרון יעקב/ראשון לציון
פתח תקוה/זכרון יעקב
ישיבת אור אלחנן/פתח תקוה
אהל יהושע/שמגר
שמגר/אוהל יהושע
שמגר/ירמיהו
ירמיהו/שמגר
ירמיהו/ארגמן
ירמיהו/הצבי
גבעת שאול/כתב סופר
גבעת שאול/הרב אהרון קוטלר
רבי ישראל נג'ארה/גבעת שאול
רבי ישראל נג'ארה/יונתן בן עוזיאל
אנג'ל/כנפי נשרים
פרבשטיין/בית הדפוס
איש שלום/פרבשטיין
יפה נוף/הארזים
שדרות הרצל/הר הרצל
הפסגה/שד' הרצל
הפסגה/הרשד''ם
הפסגה/תורה ועבודה
הרב פרנק/הפסגה
קרית נוער/הרב פרנק
קרית נוער/זילברג
זילברג/קדיש לוז
קדיש לוז/משה שרת
מסוף רמת שרת/קדיש לוז
שאלות ותשובות לגבי קו 16
מתי מתחיל לפעול קו 16?
קו 16 מתחיל לפעול ב-06:50 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 16 מפסיק לעבוד?
קו 16 מפסיק לפעול ב-15:00 בשישי
מתי מגיע קו 16?
כדי לראות מתי קו המרפא←מסוף רמת שרת/קדיש לוז האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו המרפא←מסוף רמת שרת/קדיש לוז הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 16 (המרפא←מסוף רמת שרת/קדיש לוז)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס המרפא←מסוף רמת שרת/קדיש לוז (המרפא←מסוף רמת שרת/קדיש לוז) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 16 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 16 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 16
קו 16 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:50 - 23:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:50 - 23:40 | 20 - 30 |
ב׳ | 06:50 - 23:40 | 20 - 30 |
ג׳ | 06:50 - 23:40 | 20 - 30 |
ד׳ | 06:50 - 23:40 | 20 - 30 |
ה׳ | 06:50 - 23:40 | 20 - 30 |
ו׳ | 07:00 - 15:00 | 20 - 30 |
ש׳ | 19:00 - 23:30 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל16 (מ המרפא), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 16 (המרפא←מסוף רמת שרת/קדיש לוז) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 16
תעריף הנסיעה ב16 (המרפא←מסוף רמת שרת/קדיש לוז) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
16 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 16 היא המרפא והתחנה האחרונה היא מסוף רמת שרת/קדיש לוז.
קו 16 (המרפא←מסוף רמת שרת/קדיש לוז) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 16. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 16.
מעקב אחר קו האוטובוס 16 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 16 (המרפא←מסוף רמת שרת/קדיש לוז) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 16 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 16 ב-ישראל
16 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 95 - הרצוג/צדוק-אזור<->קפלן/השבעה-אזור-2ת
- 743 - חזון איש/מסוף רמת שלמה-ירושלים<->ולנשטיין/קהילת אונגוואר-ירושלים-1#
- 34 - האומן/ברעם-ירושלים<->מסוף הר הצופים/מרטין בובר-ירושלים-2#
- 249 - ת. מרכזית רמלה-רמלה<->מסוף משה ארנס/הורדה-פתח תקווה-2#
- 13 - תחנה תפעולית/מסוף בית אליעזר-חדרה<->אדני פז/הדודאים-חדרה-15
- 54 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->בית ספר נילי-זכרון יעקב-2#
- 86 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->בית ספר נילי-זכרון יעקב-2#
- 66 - הדשנים-חיפה<->רמת יוחנן-רמת יוחנן-1צ
- 67 - מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים<->חזון איש/הרב רפאל ברוך טולדנו-ירושלים-2#
- 326 - רפאל סויסה/רחל המשוררת-מזכרת בתיה<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-1#
- 72א - שבזי/צלאח-קרית אתא<->שאגאל/סזאן-קרית אתא-1#
- 991 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-2#
- 80א - אריה לוין /חבד-חיפה<->בן עמי-קרית אתא-1ב
- 22 - ברעם/האומן-ירושלים<->מסוף 700/שד' נווה יעקב-ירושלים-1#
- 98 - דוד אלעזר/ישראל שמיד-נס ציונה<->הגאון בן איש חי/גן ציבורי-רחובות-2#
- 445 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-3#ירושלים ↔ אילת
- 18א - מנחם בגין/מחסן חברת חשמל-בית דגן<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-29
- 166 - ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-1#
- 23 - בית ספר פולינסקי/ד''ר רינגלבלום-ירושלים<->תחנת רכבת קלה הר הרצל-ירושלים-2#
- 11 - מרכז ביג/הסתת-אילת<->בית אלמוג/המלאכה-אילת-3#