קו 180
מגידו←חיפה
סופרבוס (Superbus)
מפת המסלול של קו האוטובוס 180 של סופרבוס (Superbus) - מגידו←חיפה
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 180 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 180 (מגידו←חיפה) יש 25 תחנות. מסלול הקו מתחיל במחנה אליקים ומסתיים בת. מרכזית המפרץ.
לוח הזמנים לקו 180 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב17:05. שעות הפעילות השבוע: ימי חול.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 180 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מגידו←חיפה (25 תחנות)
מחנה אליקים
מחלף אליקים
מסעף אליקים
צומת יקנעם מערב
קריית החינוך
שד.יצחק רבין / יער אודם
שד.רבין/הירדן
הצאלים/שדרות יצחק רבין
הצאלים/הערבה
הצאלים/דקל
הצאלים/היקינטון
צאלים\הערבה
הצאלים/האורנים
צאלים/דודאים
מרכז העיר/תיכון אורט
התמר / הגיבורים
התמר / הפעמונית
צומת יקנעם עילית
צומת יקנעם המושבה
צומת התשבי
מחלף העמקים/אלרואי
מחלף העמקים/ג'למה
יגור/כפר חסידים
מחלף יגור
ת. מרכזית המפרץ
שאלות ותשובות לגבי קו 180
מתי מתחיל לפעול קו 180?
קו 180 מתחיל לפעול ב-17:05 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 180 מפסיק לעבוד?
קו 180 מפסיק לפעול ב-17:05 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 180?
כדי לראות מתי קו מגידו←חיפה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מגידו←חיפה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 180 (מגידו←חיפה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מגידו←חיפה (מגידו←חיפה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 180 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 180 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 180
קו האוטובוס 180, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 17:05
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 17:05 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 17:05 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | 17:05 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | 17:05 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 17:05 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל180 (מ מחנה אליקים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 180 (מגידו←חיפה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 180
תעריף הנסיעה ב180 (מגידו←חיפה) של סופרבוס (Superbus) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
180 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 180 היא מחנה אליקים והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית המפרץ.
קו 180 (מגידו←חיפה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 180. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 180.
מעקב אחר קו האוטובוס 180 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 180 (מגידו←חיפה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 180 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 180 ב-ישראל
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 53 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->מלכישוע/כניסה-מלכישוע-10
- 6 - ת. רכבת כפר ברוך-כפר ברוך<->מסוף מגדל העמק-מגדל העמק-20
- 2 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->דחי/יציאה-דחי-11
- 96 - עמק השלום/הגלעד-יקנעם עילית<->בית ספר אורנים/לילך-יקנעם עילית-21
- 22 - אזור תעשיה רמת ישי-רמת ישי<->ת. רכבת כפר יהושע/הורדה-כפר יהושע-10
- 856 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->הר''ן/קדושת לוי-ביתר עילית-10
- 47 - בית חולים העמק-עפולה<->מועדון פיס לגיל הזהב-אכסאל-11
- 509 - קרית מדע ב-ירושלים<->מסוף מלחה/בנבנישתי-ירושלים-10
- 12 - הנשיא וייצמן/שז''ר-טבריה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-20
- 75 - מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים<->מסוף חומת שמואל-ירושלים-20
- 9 - הגליל/הגולן-נופית<->ת. רכבת כפר יהושע/הורדה-כפר יהושע-12
- 248 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ערערה/כניסה-ערערה-20
- 22 - ת. רכבת כפר יהושע/איסוף-כפר יהושע<->אזור תעשיה רמת ישי-רמת ישי-20
- 20 - שוק עירוני-עפולה<->ת.מרכזית עפולה/שפרינצק-עפולה-20
- 136 - קבר שמואל הנביא-מטה בנימין<->זקס/שמואל הנביא-ירושלים-20
- 48 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->מושב ליבנים-לבנים-10
- 27 - מפעלים אזוריים צמח-מפעלים אזוריים צמח<->ת. רכבת בית שאן/הורדה-בית שאן-20
- 15 - קבר רבי מאיר-טבריה<->מתחם ביג-טבריה-10
- 28 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->מסוף בית שאן/הורדה-בית שאן-10
- 516 - מירסקי/מינץ-ירושלים<->מסוף מלחה/בנבנישתי-ירושלים-10