קו 180
אלעד←בני ברק
קווים (Kavim)
מפת המסלול של קו האוטובוס 180 של קווים (Kavim) - אלעד←בני ברק
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 180 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 180 (אלעד←בני ברק) יש 32 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבן זכאי/גן אסתר ומסתיים באזור התעשייה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 180 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אלעד←בני ברק (32 תחנות)
בן זכאי/גן אסתר
רבן יוחנן בן זכאי/הלל
בן זכאי/בן קיסמא
רבן יוחנן בן זכאי/רבי מאיר
בן זכאי/רבנו בחיי
רבן יוחנן בן זכאי/רשב''י
בן זכאי/מגדל המים
רבי יהודה הנשיא/רבן יוחנן בן זכאי
רבי יהודה הנשיא/רבי שמעון בן שטח
רשב''י/רבי יהודה הנשיא
רבי פנחס בן יאיר/רמב''ם
מאיר/רבי פנחס בן יאיר
רבי יהודה הנשיא/אבן גבירול
רבי יהודה הנשיא/רבי עקיבא
רבי יהודה הנשיא/חוני המעגל
ישיבת הר''ן/רבי יהודה הנשיא
רבי יהודה הנשיא/חוני המעגל
מחלף שעריה למערב
ז'בוטינסקי /דרך בר אילן
ז'בוטינסקי/א.צ גרינברג
צומת גבעת שמואל
הרב כהנמן/קוקה קולה
כהנמן/הרב זוננפלד
כהנמן/פוברסקי
אהרונוביץ/ רבי עקיבא
אהרונוביץ/השלושה
אהרונוביץ/ קניון בני ברק
ת.רק''ל אהרונוביץ'/דרך ז'בוטינסקי
הרב ישראל אבו חצירא/הרב ברוט
אבו חצירא/הרב פתאיה
אבו חצירא/הקישון
אזור התעשייה
שאלות ותשובות לגבי קו 180
מתי מתחיל לפעול קו 180?
קו 180 מתחיל לפעול ב-00:15 בראשון
באיזו שעה קו 180 מפסיק לעבוד?
קו 180 מפסיק לפעול ב-00:30 בראשון
מתי מגיע קו 180?
כדי לראות מתי קו אלעד←בני ברק האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אלעד←בני ברק הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 180 (אלעד←בני ברק)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אלעד←בני ברק (אלעד←בני ברק) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 180 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 180 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 180
קו 180 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:00 - 23:50
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:15 - 00:30 | 15 |
ב׳ | 06:00 - 23:50 | 10 - 20 |
ג׳ | 06:00 - 23:50 | 10 - 20 |
ד׳ | 06:00 - 23:50 | 10 - 20 |
ה׳ | 06:00 - 23:50 | 10 - 20 |
ו׳ | 06:10 - 14:35 | 8 - 20 |
ש׳ | 20:30 - 23:20 | 15 - 20 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל180 (מ בן זכאי/גן אסתר), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 180 (אלעד←בני ברק) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 180
תעריף הנסיעה ב180 (אלעד←בני ברק) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
180 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 180 היא בן זכאי/גן אסתר והתחנה האחרונה היא אזור התעשייה.
קו 180 (אלעד←בני ברק) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 180. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 180.
מעקב אחר קו האוטובוס 180 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 180 (אלעד←בני ברק) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 180 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 180 ב-ישראל
180 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 10 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10
- 41 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->בת חפר/שדרות עמק חפר-בת חפר-10
- 43 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->'כפר הס ד-כפר הס-10
- 6 - אבי עזרי א-מודיעין עילית<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-10
- 33 - יצחק רבין /נחל צלמון-מודיעין מכבים רעות<->עירייה-מודיעין מכבים רעות-20
- 224 - מעגלי הרי''ם לוין/האדמורים מגור-ירושלים<->האדמו''ר מרוז'ין/בעל התניא-ביתר עילית-2#
- 132 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->תיכון בית רחל-קוממיות-11
- 59 - ת''ת אבי עזרי-מודיעין עילית<->נתיבות המשפט/מרומי שדה-מודיעין עילית-21
- 59 - מסוף ג'ת-ג'ת<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-10
- 34 - בהזמנה מראש - מזכירות-נווה מיכאל<->כביש 3855/כביש 38-מפעלי נחם הר טוב-10נווה מיכאל ↔ מפעלי נחם הר טוב
- 51 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-10
- 32 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->הארזים/האורנים-בנימינה גבעת עדה-10
- 114 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->חניון הלאום/שד' הנשיא השישי-ירושלים-10
- 620 - מסוף ג'ת-ג'ת<->מסוף חרש-פתח תקווה-10
- 872 - בי''ח בלינסון/גשר אבנת-פתח תקווה<->משך חוכמה ז-מודיעין עילית-20
- 243 - מרגולין/שדרת המייסדים-נורדיה<->שד. גיבורי ישראל/האומנות-נתניה-10
- 84 - אליהו בית צורי/אליהו גולומב-זכרון יעקב<->ז'בוטינסקי/הגיבורים-חדרה-20
- 62 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->תחנה לבריאות משפחה-מעלה עירון-10
- 54 - חפץ חיים/אבני נזר-מודיעין עילית<->משך חכמה/השלה-מודיעין עילית-12
- 694 - מרכז מיר''ב-מרכז מיר''ב<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-10