לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 205 של ירושלים-אלווסט איחוד (מעודכן)
בקו 205 (הדרך האמריקאית/אל ח'ולפאא אלראשדין←חי אלמדארס/סרור) יש 49 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהדרך האמריקאית/אל ח'ולפאא אלראשדין ומסתיים בחי אלמדארס/סרור.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 205 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
צפה על גבי מפה
כיוון: הדרך האמריקאית/אל ח'ולפאא אלראשדין←חי אלמדארס/סרור (49 תחנות)
הצגה על מפהשינוי כיוון
הדרך האמריקאית/אל ח'ולפאא אלראשדין
צפה בלוח הזמנים המלא
שייח סעד ב
צפה בלוח הזמנים המלא
שיח' סעד/הדרך האמריקאית
צפה בלוח הזמנים המלא
הכביש האמריקאי 8
צפה בלוח הזמנים המלא
קונבר/הדרך האמריקאית
צפה בלוח הזמנים המלא
צלעה/הדרך האמריקאית
צפה בלוח הזמנים המלא
מסגד אלרחמאן/אל צלעה
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז רפואי אלבראא/אל צלעה
צפה בלוח הזמנים המלא
מסגד אל צלעה
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת עין אל לוזה/אלצלעה
צפה בלוח הזמנים המלא
וואדי קדום 9
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך בית לחם הישה/ואדי קדום
צפה בלוח הזמנים המלא
חוש סלימה 1
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך בית לחם הישנה/א סאהל אל אח'דר
צפה בלוח הזמנים המלא
3 שכונת בזבז
צפה בלוח הזמנים המלא
בית ספר מקיף לבנות/דרך בית לחם הישנה
צפה בלוח הזמנים המלא
מעלה זיתים/דרך בית לחם הישנה
צפה בלוח הזמנים המלא
ככר ראס אלעמוד/ דרך יריחו
צפה בלוח הזמנים המלא
הר הזיתים
צפה בלוח הזמנים המלא
שער האריות/דרך יריחו
צפה בלוח הזמנים המלא
מוזיאון רוקפלר/סולטאן סולימאן
צפה בלוח הזמנים המלא
תחנה מרכזית סולטן סולימאן/רחוב סולטן סולימאן
צפה בלוח הזמנים המלא
מסוף סולטאן סולימאן
צפה בלוח הזמנים המלא
בי''ס ראשידה/סולטאן סולימאן
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך יריחו/דרך העופל
צפה בלוח הזמנים המלא
הר הזיתים
צפה בלוח הזמנים המלא
ככר ראס אלעמוד/ דרך יריחו
צפה בלוח הזמנים המלא
מעלה הזיתים
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת סלאח
צפה בלוח הזמנים המלא
שכונת בזבז 2
צפה בלוח הזמנים המלא
בית ספר צלאח אדין/דרך בית לחם הישנה
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך בית לחם הישנה א
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך בית לחם הישנה ב
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך בית לחם הישה/ואדי קדום
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך בית לחם הישנה/דיר אלסנה
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת עין אל לוזה/דרך ג'בל מוכבר
צפה בלוח הזמנים המלא
קופת חולים/ג'בל מוכבר
צפה בלוח הזמנים המלא
בית הקברות/דרך ג'בל מוכבר
צפה בלוח הזמנים המלא
ג'בל מוכבר/אאל טלב
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך ג'בל מוכבר
צפה בלוח הזמנים המלא
אלפארוק/דרך ג'בל אלמוכבר
צפה בלוח הזמנים המלא
ג'אבל מוקבר 6
צפה בלוח הזמנים המלא
37
צפה בלוח הזמנים המלא
אל נוורס/אלנאדי
צפה בלוח הזמנים המלא
אל נוורס/אלנאדי
צפה בלוח הזמנים המלא
בתי הספר/אבו רביע
צפה בלוח הזמנים המלא
ג'אבל מוקבר 3
צפה בלוח הזמנים המלא
ג'אבל מוקבר 1
צפה בלוח הזמנים המלא
חי אלמדארס/סרור
צפה בלוח הזמנים המלא
שאלות ותשובות לגבי קו 205
מתי מתחיל לפעול קו 205?
קו 205 מתחיל לפעול ב-05:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 205 מפסיק לעבוד?
קו 205 מפסיק לפעול ב-18:40 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי, שבת
מתי מגיע קו 205?
כדי לראות מתי קו הדרך האמריקאית/אל ח'ולפאא אלראשדין←חי אלמדארס/סרור האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו הדרך האמריקאית/אל ח'ולפאא אלראשדין←חי אלמדארס/סרור הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 205 (הדרך האמריקאית/אל ח'ולפאא אלראשדין←חי אלמדארס/סרור)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס הדרך האמריקאית/אל ח'ולפאא אלראשדין←חי אלמדארס/סרור (הדרך האמריקאית/אל ח'ולפאא אלראשדין←חי אלמדארס/סרור) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 205 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 205 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 205 של ירושלים-אלווסט איחוד - הדרך האמריקאית/אל ח'ולפאא אלראשדין←חי אלמדארס/סרור
קו 205 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:00 - 18:40
יום
שעות הפעילות
תדירות (דק')
א׳
05:00 - 18:40
15
ב׳
05:00 - 18:40
15
ג׳
05:00 - 18:40
15
ד׳
05:00 - 18:40
15
ה׳
05:00 - 18:40
15
ו׳
05:30 - 18:40
15
ש׳
06:10 - 18:40
15
התרעות שירות של אוטובוס ירושלים-אלווסט איחוד
צפה בכל העדכונים ל205 (מ הדרך האמריקאית/אל ח'ולפאא אלראשדין), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 205 (הדרך האמריקאית/אל ח'ולפאא אלראשדין←חי אלמדארס/סרור) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על ירושלים-אלווסט איחוד עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 205
תעריף הנסיעה ב205 (הדרך האמריקאית/אל ח'ולפאא אלראשדין←חי אלמדארס/סרור) של ירושלים-אלווסט איחוד הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של ירושלים-אלווסט איחוד, יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של ירושלים-אלווסט איחוד.
אפליקציית הניידות העירונית הפופולארית ביותר ב-ישראל.
תכנון מסלול, זמני הגעה מעודכנים, התראות שירות, מפות ועוד
205 (ירושלים-אלווסט איחוד)
התחנה הראשונה של קו 205 היא הדרך האמריקאית/אל ח'ולפאא אלראשדין והתחנה האחרונה היא חי אלמדארס/סרור.
קו 205 (הדרך האמריקאית/אל ח'ולפאא אלראשדין←חי אלמדארס/סרור) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של ירושלים-אלווסט איחוד, זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 205. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 205.
קו 205 בסביבתי
מעקב אחר קו האוטובוס 205 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 205 (הדרך האמריקאית/אל ח'ולפאא אלראשדין←חי אלמדארס/סרור) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 205 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של ירושלים-אלווסט איחוד כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור ירושלים-אלווסט איחוד או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של ירושלים-אלווסט איחוד או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 205 ב-ישראל