קו 209
בני ברק←מודיעין עילית
קווים (Kavim)
מפת המסלול של קו האוטובוס 209 של קווים (Kavim) - בני ברק←מודיעין עילית
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 209 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 209 (בני ברק←מודיעין עילית) יש 41 תחנות. מסלול הקו מתחיל באזור התעשייה ומסתיים בשדרות בית שמאי/שדרות בית הלל.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 209 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בני ברק←מודיעין עילית (41 תחנות)
אזור התעשייה
קניון איילון/מבצע קדש
אבו חצירא/הירקון
הרב ישראל אבו חצירא/דוד מחלוף
דרך ז'בוטינסקי/סוקולוב
קניון בני ברק/אהרונוביץ
אהרונוביץ/נפחא
אהרונוביץ'/הרב ריינס
הרב כהנמן/רבי עקיבא
הרב כהנמן/עזרא
הרב כהנמן/הרב זוננפלד
הרב כהנמן/כיכר התעשיה
מחלף גבעת שמואל/כביש 4
שדרות בית הלל/כניסה לעיר
מרכז מסחרי/שדרות יחזקאל
שד. יחזקאל/רב ושמואל
שד. יחזקאל/רב ושמואל
יהודה הנשיא/יחזקאל
תיבות דואר/יהודה הנשיא
יהודה הנשיא ה
יהודה הנשיא / רשב''י
שדרות אביי ורבא/רבי טרפון
שדרות בית הלל/חפץ חיים
חפץ חיים/שדי חמד
מסילת יוסף א
מסילת יוסף ב
מסילת יוסף/מרומי שדה
מסילת יוסף ד
גן ילדים/נתיבות המשפט
נתיבות המשפט/מעלות שמחה
מעלות שמחה/מסילת ישרים
ישיבת חדרה/שערי תשובה
שערי תשובה/ראשית חכמה
שערי תשובה/ראשית חכמה
שערי תשובה/כולל רצופות
בית ספר החינוך/שערי תשובה
שד' בית שמאי/שד' הרב מפוניביז
בית הכנסת קרלין
שדרות בית שמאי/רש''י
ישיבת חכמת התורה/שדרות בית שמאי
שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל
שאלות ותשובות לגבי קו 209
מתי מתחיל לפעול קו 209?
קו 209 מתחיל לפעול ב-00:00 בשני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 209 מפסיק לעבוד?
קו 209 מפסיק לפעול ב-14:15 בשישי
מתי מגיע קו 209?
כדי לראות מתי קו בני ברק←מודיעין עילית האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בני ברק←מודיעין עילית הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 209 (בני ברק←מודיעין עילית)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בני ברק←מודיעין עילית (בני ברק←מודיעין עילית) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 209 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 209 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 209
קו 209 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:00 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:10 - 23:30 | 30 - 60 |
ב׳ | 00:00 - 23:30 | 30 - 60 |
ג׳ | 00:00 - 23:30 | 30 - 60 |
ד׳ | 00:00 - 23:30 | 30 - 60 |
ה׳ | 00:00 - 23:30 | 30 - 60 |
ו׳ | 07:30 - 14:15 | 15 - 60 |
ש׳ | 19:30 - 23:50 | 15 - 20 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל209 (מ אזור התעשייה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 209 (בני ברק←מודיעין עילית) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 209
תעריף הנסיעה ב209 (בני ברק←מודיעין עילית) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
209 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 209 היא אזור התעשייה והתחנה האחרונה היא שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל.
קו 209 (בני ברק←מודיעין עילית) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 209. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 209.
מעקב אחר קו האוטובוס 209 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 209 (בני ברק←מודיעין עילית) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 209 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 209 ב-ישראל
209 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 479 - מסוף קרית אונו-קרית אונו<->ארבע עונות/חללי אגוז-לוד-20
- 11 - הרמב''ם/התבור-מודיעין עילית<->שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית-20
- 53 - בי''ס כרמים/עמק חרוד-מודיעין מכבים רעות<->אולפנה/לוי-מודיעין מכבים רעות-10
- 112 - הדקל/הרימון-תל מונד<->מכללת הרמלין/המחקר-נתניה-21
- 694 - מרכז מיר''ב-מרכז מיר''ב<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-10
- 59 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->דרך מנחם בגין/מסוף-מודיעין מכבים רעות-10
- 893 - בית עלמין צבאי/יוסף בורג-ראשון לציון<->אבי עזרי ז-מודיעין עילית-20
- 86 - מחנה בית ליד-כפר יונה<->מסוף שרונה-כפר יונה-20
- 170 - ת. מרכזית לוד/רציפים-לוד<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10
- 68 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->ביה''ס אשאטי-ג'סר א זרקא-10
- 342 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->בית וגן/הרב אלפיה-ירושלים-10
- 91 - נהר הירדן/מעלה גדעון-מודיעין מכבים רעות<->תיכון רעות מכבים-מודיעין מכבים רעות-10
- 7 - אדמורי ויזניץ/אבא שאול-ביתר עילית<->בית כנסת סלונים/מפעל הש''ס-ביתר עילית-1#
- 626 - מסוף רעננה/הפנינה-רעננה<->דרך הלורד\אבני-תל מונד-20
- 54 - בי''ס כרמים/עמק חרוד-מודיעין מכבים רעות<->הדרים/ תיכון רעות מכבים-מודיעין מכבים רעות-10
- 5 - שדרות יחד שבטי ישראל/הרב אלישיב-לוד<->בן צבי/צה''ל-רמלה-10
- 26 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->מעברות-מעברות-10
- 76 - מכבים/חרמון-שוהם<->מועדון/תרשיש-שוהם-20
- 60 - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->קידמה/התמדה-חריש-10
- 79 - תפוז/האתרוג-שוהם<->מועדון/תרשיש-שוהם-20