קו 225
ברנר←רחובות
אגד (Egged)
מפת המסלול של קו האוטובוס 225 של אגד (Egged) - ברנר←רחובות
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 225 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 225 (ברנר←רחובות) יש 10 תחנות. מסלול הקו מתחיל במחנה תל נוף ומסתיים בת. רכבת רחובות/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 225 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ברנר←רחובות (10 תחנות)
מחנה תל נוף
מסעף מחנה תל נוף
כביש 40/גבעת ברנר
כביש 40/פאוור סנטר בילו
מסעף בית חולים קפלן/כביש 40
צומת ביל''ו
מחנה בילו
דרך מנחם בגין/דרך ירושלים
דרך מנחם בגין/יהודה גורודסקי
ת. רכבת רחובות/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 225
מתי מתחיל לפעול קו 225?
קו 225 מתחיל לפעול ב-15:50 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 225 מפסיק לעבוד?
קו 225 מפסיק לפעול ב-17:20 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 225?
כדי לראות מתי קו ברנר←רחובות האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ברנר←רחובות הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 225 (ברנר←רחובות)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ברנר←רחובות (ברנר←רחובות) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 225 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 225 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 225
קו האוטובוס 225, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 15:50 - 17:20
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 15:50 - 17:20 | 20 - 40 |
ב׳ | 15:50 - 17:20 | 20 - 40 |
ג׳ | 15:50 - 17:20 | 20 - 40 |
ד׳ | 15:50 - 17:20 | 20 - 40 |
ה׳ | 15:50 - 17:20 | 20 - 40 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל225 (מ מחנה תל נוף), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 225 (ברנר←רחובות) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 225
תעריף הנסיעה ב225 (ברנר←רחובות) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
225 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 225 היא מחנה תל נוף והתחנה האחרונה היא ת. רכבת רחובות/הורדה.
קו 225 (ברנר←רחובות) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 225. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 225.
מעקב אחר קו האוטובוס 225 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 225 (ברנר←רחובות) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 225 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 225 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 86 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->בית ספר נילי-זכרון יעקב-2#
- 930 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-3#
- 71 - קריית חינוך-תל אביב יפו<->דוד סחרוב/אברהם בר-ראשון לציון-1#
- 98 - דוד אלעזר/ישראל שמיד-נס ציונה<->הגאון בן איש חי/גן ציבורי-רחובות-2#
- 70 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-3#
- 220 - שדרות רחבעם זאבי-ראשון לציון<->נסיה/התעשיין-ראשון לציון-1#
- 40א - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->חטיבת כרמלי ד-חיפה-1כ
- 7 - נסיה/התעשיין-ראשון לציון<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-1ז
- 27 - יהלום/גרנט-אבן ספיר<->מכון שרת/הדסה עין כרם-ירושלים-39
- 832 - מפעלים אזוריים צמח-מפעלים אזוריים צמח<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2#
- 15 - ת. רכבת חוצות המפרץ-חיפה<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-1#
- 53 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->בית ספר נילי-זכרון יעקב-2#
- 8 - חניון אגד/הנפח-כרמיאל<->שדרות נשיאי ישראל/אביב-כרמיאל-1#
- 840 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-1#
- 87 - אזור מר. שפינוזה/פלמח-אזור<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-1#
- 84 - הגליל/גולן-קרית ביאליק<->דרור /בית ספר אורט אפק-קרית ביאליק-2ו
- 81 - אריה לוין /חבד-חיפה<->רמז/הציונות-קרית אתא-1א
- 4 - חניון אגד/הנפח-כרמיאל<->הנפח/היזם-כרמיאל-3#
- 83א - ברל/מנדלי מוכר ספרים-חיפה<->בית ספר בית יעקב/המיימוני-חיפה-2א
- 46 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->שדרות אריאל שרון/שדרות מנחם בגין-טירת כרמל-1#