קו 229
בני ברק←מודיעין עילית
קווים (Kavim)
מפת המסלול של קו האוטובוס 229 של קווים (Kavim) - בני ברק←מודיעין עילית
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 229 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 229 (בני ברק←מודיעין עילית) יש 31 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהרב נורוק/ אברבנאל ומסתיים באור החיים ט.
לוח הזמנים לקו 229 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב19:55. שעות הפעילות השבוע: שבת.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 229 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בני ברק←מודיעין עילית (31 תחנות)
הרב נורוק/ אברבנאל
הרב נורוק/רבי גניחובסקי
בית חנוך/רבי גניחובסקי
אברבנאל/צבי הרלינג
אברבנאל/המכבים
המכבים/הרב ברוט
סוקולוב/דרך ז'בוטינסקי
מרכז רימונים/רבי נפחא
אהרונוביץ'/הרב ריינס
הרב כהנמן/רבי עקיבא
הרב כהנמן/כיכר התעשיה
מחלף גבעת שמואל/כביש 4
שדרות בית הלל/כניסה לעיר
מסוף עירוני/שדרות בית הלל
שדרות בית הלל/מסילת ישרים
שדרות בית הלל/עטרת שלמה
שדרות בית הלל/חפץ חיים
נתיבות המשפט/חת''ם סופר
נתיבות המשפט ב
נתיבות המשפט/מרומי שדה
נתיבות המשפט/כיכר גפן
נתיבות המשפט ה
כיכר בית תפילה/נתיבות המשפט
נתיבות המשפט ז
נתיבות המשפט ח
גן ילדים/נתיבות המשפט
נתיבות המשפט/מעלות שמחה
אור החיים/אוהלי ספר
אור החיים ד
אור החיים ו
אור החיים ט
שאלות ותשובות לגבי קו 229
מתי מתחיל לפעול קו 229?
קו 229 מתחיל לפעול ב-19:55 בשבת
באיזו שעה קו 229 מפסיק לעבוד?
קו 229 מפסיק לפעול ב-19:55 בשבת
מתי מגיע קו 229?
כדי לראות מתי קו בני ברק←מודיעין עילית האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בני ברק←מודיעין עילית הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 229 (בני ברק←מודיעין עילית)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בני ברק←מודיעין עילית (בני ברק←מודיעין עילית) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 229 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 229 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 229
קו 229 האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 19:55
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | 19:55 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל229 (מ הרב נורוק/ אברבנאל), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 229 (בני ברק←מודיעין עילית) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 229
תעריף הנסיעה ב229 (בני ברק←מודיעין עילית) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
229 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 229 היא הרב נורוק/ אברבנאל והתחנה האחרונה היא אור החיים ט.
קו 229 (בני ברק←מודיעין עילית) פועל בשבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 229. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 229.
מעקב אחר קו האוטובוס 229 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 229 (בני ברק←מודיעין עילית) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 229 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 229 ב-ישראל
229 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 244 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->מעגלי הרי''ם לוין/האדמורים מגור-ירושלים-1#
- 1 - דרך העצמאות/אירית-בנימינה גבעת עדה<->בית ספר כרמים-בנימינה גבעת עדה-10
- 83 - חי/הדקל-בנימינה גבעת עדה<->הארזים/כליל החורש-בנימינה גבעת עדה-20
- 341 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-10
- 51 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-10
- 3 - שדרות אביי ורבא /רבי עקיבא-מודיעין עילית<->משך חוכמה ז-מודיעין עילית-10
- 15 - המייסדים/צבר-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-10
- 451 - ביאליק/הרב עובדיה סומך-רמלה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-11
- 582 - הרקפות/חצב סובה-רכסים<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20
- 61 - ברטעה-בסמ''ה<->בית חולים הלל יפה-חדרה-10
- 457 - אבא אחימאיר/הרב מרדכי שרעבי-רמלה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-10
- 149 - מעזריטש/ מהרי''ץ-ביתר עילית<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-17
- 290 - בית ספר משמרת מאיר-ביתר עילית<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-11
- 70 - שד. עמק איילון/כיכר יסעור-שוהם<->שגב/הירדן-שוהם-10
- 2 - שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם<->שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם-37
- 774 - איזור תעשיה-טירה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-12
- 354 - ת. מרכזית רמלה-רמלה<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-20
- 176 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->ההגנה/מרגולין-רחובות-1#
- 694 - מרכז מיר''ב-מרכז מיר''ב<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-10
- 1 - אליהו/הדר-באר יעקב<->ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון-20