קו 238
פתח תקווה←תל אביב-יפו
דן (Dan)
מפת המסלול של קו האוטובוס 238 של דן (Dan) - פתח תקווה←תל אביב-יפו
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 238 של דן (Dan) (מעודכן)
בקו 238 (פתח תקווה←תל אביב-יפו) יש 48 תחנות. מסלול הקו מתחיל בדרך מנחם בגין/קופת חולים ומסתיים במסוף כרמלית.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 238 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: פתח תקווה←תל אביב-יפו (48 תחנות)
דרך מנחם בגין/קופת חולים
בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין
דרך מנחם בגין/עזרא ונחמיה
אריה בן אליעזר/דרך מנחם בגין
דרך מנחם בגין/חנה רובינא
דרך מנחם בגין/ויינברגר
מרכז מסחרי/דרך מנחם בגין
הרב עובדיה יוסף/דרך מנחם בגין
צומת סירקין/הרב עובדיה יוסף
אלעזר פרידמן/עין גנים
בי''ס ברנר/עין גנים
עין גנים/אחד העם
דוד וולפסון/א.ד.גורדון
חזון אי''ש/בי''ס שמעוני
אברבנאל/זרח ברנט
המכבים/שלונסקי
מד''א/המכבים
גיסין/המכבים
אבשלום גיסין/ברוך איסקוב
מרכז רום/אבשלום גיסין
משה סנה/גיסין
משה סנה/איסר הראל
אליהו בן חור/אלוף רחבעם זאבי
ראשון לציון/שרגא רפאלי
דרך שלמה שמלצר/דרך זבולון המר
רכבת קריית אריה/חנה וסע
דרך שלמה שמלצר/גרניט
דרך שלמה שמלצר/השפלה
דרך שלמה שמלצר/מרטין גהל
דרך אם המושבות/המכבים
קניון איילון/דרך אבא הלל
מוזיאון לאמנות/דרך אבא הלל
דרך אבא הלל/התקווה
ת.רק''ל אבא הלל/דרך ז'בוטינסקי
ת.רק''ל ארלוזורוב/דרך מנחם בגין
קניון עזריאלי/דרך מנחם בגין
קריית הממשלה/דרך מנחם בגין
החשמונאים/דרך בגין
קניון טי.אל.וי/החשמונאים
הסינמטק/קרליבך
הבימה/שד' בן-ציון
דיזנגוף סנטר/שדרות בן ציון
בוגרשוב/בר כוכבא
טרומפלדור/פינסקר
טרומפלדור/בן יהודה
חוף ירושלים
חוף בננה ביץ'
מסוף כרמלית
שאלות ותשובות לגבי קו 238
מתי מתחיל לפעול קו 238?
קו 238 מתחיל לפעול ב-05:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 238 מפסיק לעבוד?
קו 238 מפסיק לפעול ב-14:40 בשישי
מתי מגיע קו 238?
כדי לראות מתי קו פתח תקווה←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו פתח תקווה←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 238 (פתח תקווה←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס פתח תקווה←תל אביב-יפו (פתח תקווה←תל אביב-יפו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 238 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 238 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 238
קו 238 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:00 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:00 - 23:30 | 13 - 25 |
ב׳ | 05:00 - 23:30 | 13 - 20 |
ג׳ | 05:00 - 23:30 | 13 - 20 |
ד׳ | 05:00 - 23:30 | 13 - 20 |
ה׳ | 05:00 - 23:30 | 13 - 20 |
ו׳ | 05:30 - 14:40 | 20 - 30 |
ש׳ | 18:42 - 23:40 | 29 - 30 |
התרעות שירות של אוטובוס דן (Dan)
צפה בכל העדכונים ל238 (מ דרך מנחם בגין/קופת חולים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 238 (פתח תקווה←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן (Dan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 238
תעריף הנסיעה ב238 (פתח תקווה←תל אביב-יפו) של דן (Dan) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן (Dan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן (Dan).
238 (דן (Dan))
התחנה הראשונה של קו 238 היא דרך מנחם בגין/קופת חולים והתחנה האחרונה היא מסוף כרמלית.
קו 238 (פתח תקווה←תל אביב-יפו) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן (Dan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 238. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 238.
מעקב אחר קו האוטובוס 238 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 238 (פתח תקווה←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 238 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן (Dan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן (Dan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן (Dan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 238 ב-ישראל
238 - כיוונים חלופיים
קווי דן (Dan) בישראל
- 920 - בן זכאי/הרב הירש-בני ברק<->רבי עקיבא/אליהו הנביא-בני ברק-220
- 61 - הכובשים/דניאל-תל אביב יפו<->מסוף עמידר-רמת גן-10
- 1 - ת. מרכזית פ''ת/רציפים-פתח תקווה<->ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין-בת ים-10
- 34 - משרד הרישוי/הלוחמים-חולון<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-20
- 58 - מסוף כורזין-גבעתיים<->קניון איילון-רמת גן-20
- 938 - חזון אי''ש/רבי עקיבא-בני ברק<->ביה''ס אהל צביה/בן זומא-בני ברק-138
- 138 - ת. מרכזית פ''ת/רציפים-פתח תקווה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-10
- 46 - ת. רכבת תל אביב סבידור/על פרשת דרכים-תל אביב יפו<->מסוף בית העלמין/הורדה-בת ים-10
- 43 - ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין-בת ים<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10
- 940 - ירושלים/בן זכאי-בני ברק<->ביה''ס אהל צביה/בן זומא-בני ברק-140
- 5 - ת. רכבת תל אביב סבידור/על פרשת דרכים-תל אביב יפו<->מסוף הלוחמים/משרד הרישוי-תל אביב יפו-10
- 463 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->הרב שלמה גורן/מבטחים-גבעת שמואל-10
- 919 - אברבנאל/הרב נורוק-בני ברק<->בן זכאי/הרב הירש-בני ברק-119
- 14 - קאנטרי דקל-תל אביב יפו<->מסוף הלוחמים/משרד הרישוי-תל אביב יפו-10
- 904 - הרב אברמסקי/הרב מנצור בן שמעון-בני ברק<->בן זכאי/הרב הירש-בני ברק-14
- 5 - חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק<->אזור התעשייה-בני ברק-20
- 915 - סוקולוב/דרך ז'בוטינסקי-בני ברק<->בירנבוים/הרב עוזיאל-בני ברק-115
- 906 - אהרונוביץ/השלושה-בני ברק<->בן זכאי/הרב הירש-בני ברק-16
- 926 - תיכון מזרחי/הרב מיימון-בני ברק<->יצחק אלחנן/הכרמל-תל אביב יפו-126
- 66 - ת. מרכזית פ''ת/רציפים-פתח תקווה<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10