קו 277
אלעד←ירושלים
קווים (Kavim)
מפת המסלול של קו האוטובוס 277 של קווים (Kavim) - אלעד←ירושלים
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 277 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 277 (אלעד←ירושלים) יש 41 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבן זכאי/גן אסתר ומסתיים בצומת רמות/גולדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 277 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אלעד←ירושלים (41 תחנות)
בן זכאי/גן אסתר
רבן יוחנן בן זכאי/הלל
בן זכאי/בן קיסמא
רבן יוחנן בן זכאי/רבי מאיר
בן זכאי/רבנו בחיי
רבן יוחנן בן זכאי/רשב''י
בן זכאי/מגדל המים
רבי יהודה הנשיא/רבן יוחנן בן זכאי
רבי יהודה הנשיא/רבי שמעון בן שטח
רשב''י/רבי יהודה הנשיא
רבי פנחס בן יאיר/רמב''ם
מאיר/רבי פנחס בן יאיר
רבי יהודה הנשיא/אבן גבירול
רבי יהודה הנשיא/רבי עקיבא
רבי יהודה הנשיא/חוני המעגל
ישיבת הר''ן/רבי יהודה הנשיא
רבי יהודה הנשיא/חוני המעגל
צומת אלעד
צומת שוהם
צומת נבלט
צומת גמזו
צומת מתקן אדם
כביש443/יהודה המכבי
צומת מודיעין מזרח
מחלף בית חורון
אגן האיילות
מחנה עופר
צומת גבעת זאב
גבעת זאב
צומת הר שמואל
שדרות גולדה מאיר/המשורר אצ''ג
שדרות גולדה מאיר/אברהם רקנאטי
קניון רמות/גולדה מאיר
צומת רמות/גולדה
שפע חיים/דורש טוב
אוהל יהושע/זית רענן
שמגר/אוהל יהושע
ירמיהו/שמגר
ירמיהו/הצבי
שערי ירושלים/ליפתא
צומת רמות/גולדה
שאלות ותשובות לגבי קו 277
מתי מתחיל לפעול קו 277?
קו 277 מתחיל לפעול ב-05:20 בראשון
באיזו שעה קו 277 מפסיק לעבוד?
קו 277 מפסיק לפעול ב-13:45 בשישי
מתי מגיע קו 277?
כדי לראות מתי קו אלעד←ירושלים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אלעד←ירושלים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 277 (אלעד←ירושלים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אלעד←ירושלים (אלעד←ירושלים) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 277 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 277 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 277
קו 277 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:40 - 23:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:20 - 23:45 | 15 - 60 |
ב׳ | 05:40 - 23:15 | 25 - 55 |
ג׳ | 05:40 - 23:15 | 25 - 55 |
ד׳ | 05:40 - 23:15 | 25 - 55 |
ה׳ | 05:40 - 23:15 | 25 - 55 |
ו׳ | 05:30 - 13:45 | 10 - 55 |
ש׳ | 20:30 - 23:40 | 10 - 40 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל277 (מ בן זכאי/גן אסתר), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 277 (אלעד←ירושלים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 277
תעריף הנסיעה ב277 (אלעד←ירושלים) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
277 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 277 היא בן זכאי/גן אסתר והתחנה האחרונה היא צומת רמות/גולדה.
קו 277 (אלעד←ירושלים) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 277. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 277.
מעקב אחר קו האוטובוס 277 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 277 (אלעד←ירושלים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 277 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 277 ב-ישראל
277 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 244 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->מעגלי הרי''ם לוין/האדמורים מגור-ירושלים-1#
- 158 - מסוף הרכבת הישן/איסוף-לוד<->מחנה צריפין/מועדון-ראשון לציון-10
- 454 - יהודה שטיין/שד. דוד רזיאל-רמלה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10
- 241 - אלקודס-ג'סר א זרקא<->האשל/אלון התבור-קיסריה-21
- 58 - חפץ חיים/אבני נזר-מודיעין עילית<->נתיבות המשפט-מודיעין עילית-11
- 131 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->מסוף שרונה-כפר יונה-20
- 18 - קובאא אלדאארי א-כפר קרע<->ברטעה-בסמ''ה-10
- 150 - עמק דותן/עמק יזרעאל-מודיעין מכבים רעות<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-12
- 25א - דרך ואדי אלנסור-אום אל פחם<->עין אבראהים ג-אום אל פחם-20
- 65 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->מגל ז-מגל-10
- 6 - ת. רכבת גני אביב-לוד<->מסוף הרכבת הישן/הורדה-לוד-10
- 47 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ההדרים צורן/השיקמה צורן-קדימה צורן-10
- 9 - הדסים רציפים-אבן יהודה<->תל צור/הדס-אבן יהודה-20
- 892 - בי''ח בלינסון/גשר אבנת-פתח תקווה<->אבי עזרי ז-מודיעין עילית-20
- 32 - קיבוץ רגבים-רגבים<->ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה-20
- 500 - האלה/האלון-כפר טרומן<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-11
- 13 - נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון<->מסוף שוהם-שוהם-27
- 53 - מבצע יהונתן/חבצלת-רמלה<->שדרות הרצל/דני מס-רמלה-10
- 184 - בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים<->הזית ב-מטע-10
- 38 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->אל עריאן/מסגד-אל עריאן-10