קו 280
רמת גן←אלעד
קווים (Kavim)
מפת המסלול של קו האוטובוס 280 של קווים (Kavim) - רמת גן←אלעד
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 280 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 280 (רמת גן←אלעד) יש 36 תחנות. מסלול הקו מתחיל במגדל קונקורד/דרך בן גוריון ומסתיים ברבן יוחנן בן זכאי/שמעיה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 280 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: רמת גן←אלעד (36 תחנות)
מגדל קונקורד/דרך בן גוריון
ת.רק''ל בן גוריון/דרך ז'בוטינסקי
רבי עקיבא/שמואל הנביא
רבי עקיבא/הרב קוק
רבי עקיבא/ירושלים
רבי עקיבא/גן קדושי ורשה
חזון אי''ש/רבי עקיבא
חזון אי''ש/האדמו''ר מגור
חזון אי''ש/הרב יעקב לנדא
האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש
עזרא/דמשק אליעזר
הרב בן יעקב/בר יוחאי
מחלף גבעת שמואל/כביש 4
גשר בר אילן/כביש 4
רבי יהודה הנשיא/כניסה לעיר
רבי יהודה הנשיא/חוני המעגל
ישיבת הר''ן/רבי יהודה הנשיא
רבי יהודה הנשיא/רבן יוחנן בן זכאי
בית הכנסת אחיעזר/יהודה הנשיא
רבי יהודה הנשיא/רבי עקיבא
רבי יהודה הנשיא/רבי מאיר
בן יאיר/רמב''ם
רבי פנחס בן יאיר/רשב''י
רבי יהודה הנשיא/רשב''י
רבי יהודה הנשיא/רבי שמעון בן שטח
רבן יוחנן בן זכאי/רבי יהודה הנשיא
בן זכאי/מגדל המים
קרית חינוך תיכון
רבן יוחנן בן זכאי/רשב''י
רבן יוחנן בן זכאי/בעלי התוספות
בן זכאי/בן קיסמא
בן זכאי/רבי עקיבא
רבן יוחנן בן זכאי/הלל
גן אסתר/בן זכאי
רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון
רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה
שאלות ותשובות לגבי קו 280
מתי מתחיל לפעול קו 280?
קו 280 מתחיל לפעול ב-05:45 בשלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 280 מפסיק לעבוד?
קו 280 מפסיק לפעול ב-08:20 בשני
מתי מגיע קו 280?
כדי לראות מתי קו רמת גן←אלעד האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו רמת גן←אלעד הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 280 (רמת גן←אלעד)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס רמת גן←אלעד (רמת גן←אלעד) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 280 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 280 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 280
קו האוטובוס 280, פועל בימים שלישי עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:45 - 08:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | 06:00 - 08:20 | 20 - 40 |
ג׳ | 05:45 - 08:40 | 10 - 35 |
ד׳ | 05:45 - 08:40 | 10 - 35 |
ה׳ | 05:45 - 08:40 | 10 - 35 |
ו׳ | 06:20 - 08:40 | 20 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל280 (מ מגדל קונקורד/דרך בן גוריון), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 280 (רמת גן←אלעד) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 280
תעריף הנסיעה ב280 (רמת גן←אלעד) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
280 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 280 היא מגדל קונקורד/דרך בן גוריון והתחנה האחרונה היא רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה.
קו 280 (רמת גן←אלעד) פועל בשני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 280. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 280.
מעקב אחר קו האוטובוס 280 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 280 (רמת גן←אלעד) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 280 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 280 ב-ישראל
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 65 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->מגל ז-מגל-10
- 19 - אהבת ציון/הבנים-אבן יהודה<->ביה''ס אור תורה-תל מונד-11
- 5 - השמורה/הפנינה-זכרון יעקב<->מרכז מסחרי מול זכרון-זכרון יעקב-10
- 242 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-1#
- 131 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->רבי מאיר/רבן יוחנן בן זכאי-אלעד-1#
- 35 - בהזמנה מראש - מזכירות-נחושה<->נחם א-נחם-10נחם ↔ נחושה
- 80 - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה-פרדס חנה כרכור<->ת. רכבת בנימינה/הטחנה-בנימינה גבעת עדה-20
- 101 - הדרים/ תיכון רעות מכבים-מודיעין מכבים רעות<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10
- 2 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->מסוף אום אל פחם-אום אל פחם-30
- 479 - מסוף קרית אונו-קרית אונו<->ארבע עונות/חללי אגוז-לוד-20
- 155 - קניון אסף/44-ראשון לציון<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-20
- 111 - שבזי/שד. יצחק בן צבי-קדימה צורן<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-20
- 258 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-10
- 29 - צרכניה-מכמורת<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-20
- 293 - חניון הרטום-ירושלים<->קדושת לוי / הרב שך-ביתר עילית-2#
- 13 - דרך לב השרון/האילן-קדימה צורן<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-10
- 67 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->ת. רכבת קיסריה פרדס חנה-פרדס חנה כרכור-11
- 49 - אל עריאן/מסגד-אל עריאן<->בית חולים הלל יפה-חדרה-10
- 354 - ת. מרכזית רמלה-רמלה<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-20
- 1 - אליהו/הדר-באר יעקב<->ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון-20