קו 30
מסוף גילה/המרגלית←מסוף גילה/המרגלית
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 30 של אגד (Egged) (מעודכן)
קו האוטובוס 30 (מסוף גילה/המרגלית←מסוף גילה/המרגלית) הוא קו מעגלי בעל 85 תחנות, שיוצא מ מסוף גילה/המרגלית.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 30 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מסוף גילה/המרגלית←מסוף גילה/המרגלית (85 תחנות)
מסוף גילה/המרגלית
המחנכת/המרגלית
המחנכת/ברוכי
המחנכת/דלה פרגולה
המחנכת/האודם
המרגלית/תירוש
המרגלית/מרווה
המרגלית/שהם
הסנונית/שבו
יפה רום/צביה ויצחק
יפה רום/האזוב
יפה רום/גבעת קנדה
יפה רום/הגומא
יפה רום/התאנה
יפה רום/הציפורן
צביה ויצחק/יפה רום
הסנונית/שבו
המרגלית/ליש
המרגלית/איילה
אחלמה/לשם
השיש/האחות יהודית
השיש/יהודה אונטרמן
רוזמרין/לבונה
לבונה/הצוף
אריה בן אליעזר/יוסטמן
אריה בן אליעזר
אריה בן אליעזר/ורדינון
אפרסמון/מבוא קטורה
אפרסמון/מבוא קציעה
אפרסמון/המור
הרוזמרין/דוגה
הרוזמרין/כביש המנהרות
דרך חברון/גבעת המטוס
ברעם/האומן
האומן/ברעם
האומן/הסדנא
הסדנא/פייר קניג
יד חרוצים/התנופה
יד חרוצים/פועלי צדק
פועלי צדק
קניון הדר/פייר קניג
פייר קניג/צרת
הסדנא/פייר קניג
האומן/הסדנא
האומן/ברעם
ברעם/האומן
דרך חברון/האומן
דרך חברון/גבעת המטוס
הרוזמרין/א סאפא
הרוזמרין/כביש המנהרות
אפרסמון/המור
אפרסמון/מבוא קציעה
אפרסמון/מבוא קטורה
אריה בן אליעזר/ורדינון
אריה בן אליעזר
אריה בן אליעזר/יוסטמן
לבונה/הצוף
אונטרמן/הגננת
אונטרמן/הנופך
השיש/האחות יהודית
אחלמה/הגפן
אחלמה/לשם
המרגלית/איילה
המרגלית/ליש
הסנונית/שבו
מרכז מסחרי/צביה ויצחק
יפה רום/הציפורן
יפה רום/התאנה
יפה רום/הגומא
יפה רום/גבעת קנדה
יפה רום/האזוב
יפה רום/בושם
יפה רום/צביה ויצחק
הסנונית/שבו
המרגלית/שהם
המרגלית/נשר
המרגלית/מרווה
המרגלית/תירוש
המרגלית/המחנכת
המחנכת/המרגלית
המחנכת/ברוכי
המחנכת/דלה פרגולה
המחנכת/האודם
המרגלית/המחנכת
מסוף גילה/המרגלית
שאלות ותשובות לגבי קו 30
מתי מתחיל לפעול קו 30?
קו 30 מתחיל לפעול ב-08:55 בשני, שישי
באיזו שעה קו 30 מפסיק לעבוד?
קו 30 מפסיק לפעול ב-14:40 בשני, שישי
מתי מגיע קו 30?
כדי לראות מתי קו מסוף גילה/המרגלית←מסוף גילה/המרגלית האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מסוף גילה/המרגלית←מסוף גילה/המרגלית הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 30 (מסוף גילה/המרגלית←מסוף גילה/המרגלית)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מסוף גילה/המרגלית←מסוף גילה/המרגלית (מסוף גילה/המרגלית←מסוף גילה/המרגלית) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 30 של אגד (Egged) פעיל בערב פסח וחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 30 עשויות להשתנות בערב פסח וחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 30 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 30 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 30
קו 30 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 09:30 - 20:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 09:30 - 20:30 | 30 |
ב׳ | 08:55 - 14:40 | 30 - 40 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 09:30 - 20:30 | 30 |
ה׳ | 09:30 - 20:30 | 30 |
ו׳ | 08:55 - 14:40 | 30 - 40 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל30 (מ מסוף גילה/המרגלית), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 30 (מסוף גילה/המרגלית←מסוף גילה/המרגלית) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 30
תעריף הנסיעה ב30 (מסוף גילה/המרגלית←מסוף גילה/המרגלית) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
30 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 30 היא מסוף גילה/המרגלית והתחנה האחרונה היא מסוף גילה/המרגלית.
קו 30 (מסוף גילה/המרגלית←מסוף גילה/המרגלית) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 30. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 30.
מעקב אחר קו האוטובוס 30 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 30 (מסוף גילה/המרגלית←מסוף גילה/המרגלית) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 30 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 30 ב-ישראל
30 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 961 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-2#טבריה ↔ ירושלים
- 2 - סנונית/דרור-נס ציונה<->קריית החינוך פארק המדע/רציפים-נס ציונה-1#/ לוח זמנים
- 97 - הגליל/בית ספר מוריה-כרמיאל<->דוכיפת/חוחית-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 79 - מגן דוד אדום/דרך השלום-נשר<->הרצליה/הנביאים-חיפה-2ה/ לוח זמנים
- 95 - האירוסים/פרג-רכסים<->בית ספר אוהל שרה/הרקפות-רכסים-2#/ לוח זמנים
- 19א - כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים<->מסוף הר הצופים/מרטין בובר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 50 - נמל תעופה רמון/רציפים-אילת<->שדרות התמרים/שפיפון-אילת-2#/ לוח זמנים
- 16 - מעבר גבול טאבה-אילת<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-2#/ לוח זמנים
- 221 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 22א - מינץ/הרצוג-קרית אתא<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-2א/ לוח זמנים
- 999 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->העצמאות/המגינים-קרית אתא-3#/ לוח זמנים
- 33א - מרכז הכרמל/אודיטוריום-חיפה<->מרכז הכרמל/אודיטוריום-חיפה-3כ/ לוח זמנים
- 5 - בית ספר אלונים/הבנים-פרדס חנה כרכור<->יד לבנים/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור-3#/ לוח זמנים
- 24 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 58 - נגבה/שדה נחום-ראשון לציון<->יעקב פריימן/בנימין שמוטקין-ראשון לציון-2#/ לוח זמנים
- 15 - תחנה תפעולית/מסוף בית אליעזר-חדרה<->אדני פז/הדודאים-חדרה-25/ לוח זמנים
- 482 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->מסוף נווה יעקב/הרב פרדס-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 136 - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->הדשנים-חיפה-1ז/ לוח זמנים
- 24 - מסוף קריית שרת-חולון<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 794 - מיכאל/בר כוכבא-חיפה<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-1#