קו 326
מזכרת בתיה←ראשון לציון
אגד (Egged)
מפת המסלול של קו האוטובוס 326 של אגד (Egged) - מזכרת בתיה←ראשון לציון
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 326 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 326 (מזכרת בתיה←ראשון לציון) יש 60 תחנות. מסלול הקו מתחיל ברפאל סויסה/רחל המשוררת ומסתיים ביוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 326 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מזכרת בתיה←ראשון לציון (60 תחנות)
רפאל סויסה/רחל המשוררת
רפאל סויסה/מילכה וולפסון
רפאל סויסה/גולדה מאיר
בית עלמין/מוטה גור
מנחם בגין/משה הרשקוביץ
מנחם בגין/יעקב גולד
מנחם בגין/ארקין
שד. וייצמן/אלה
שד. אליהו/רקפת
שדרות אליהו/מוהליבר
שדרות רוטשילד/הגורן
כיכר המשוריין/שדרות מוטה גור
מוטה גור/בית העלמין
מזכרת בתיה/כניסה מזרחית
צומת מזכרת בתיה/כביש 411
הרצל/גולני
הרצל/משה שרת
הרצל/הבנים
הבנים/אלי כהן
ויצמן/הבנים
הרצל/הסביונים
מסעף כפר בילו ב
צומת בילו
מסעף כפר בילו
הרצל/יעקב פינשטיין
הרצל/צומת אושיות
הרצל/בר כוכבא
הרצל/עזרא
הרצל/רוטרי
הרצל/וייצמן
משטרה/הרצל
מכון ויצמן
הפקולטה לחקלאות
ת. רכבת רחובות
פארק המדע/ויצמן
וייצמן/החרש
ת. מרכזית נס ציונה
קניותר/ויצמן
ויצמן/מרגולין
ויצמן/פיקוד העורף
ת. רכבת ראשונים
הרצל/אבי האסירים
הרצל/סוקולוב
היכל התרבות/ז'בוטינסקי
ז'בוטינסקי/אז''ר
ז'בוטינסקי/שפינוזה
ז'בוטינסקי/שדרות בגין
מד''א/ז'בוטינסקי
משה דיין/יצחק בן צבי
שד. משה דיין/שאול המלך
שדרות משה דיין/הרב יוסף עזרן
שדרות משה דיין/הנחשול
שדרות משה דיין/אבני החושן
שדרות משה דיין/אברהם בר
חיים בר לב/החלוצים
חיים בר לב/גדולי ישראל
יצחק רבין/חיים ברלב
מתחם יס פלאנט
חונים נוסעים ראשון לציון/דרך ההצלחה
יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה
שאלות ותשובות לגבי קו 326
מתי מתחיל לפעול קו 326?
קו 326 מתחיל לפעול ב-22:30 בראשון, חמישי, שבת
באיזו שעה קו 326 מפסיק לעבוד?
קו 326 מפסיק לפעול ב-23:00 בראשון, חמישי, שבת
מתי מגיע קו 326?
כדי לראות מתי קו מזכרת בתיה←ראשון לציון האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מזכרת בתיה←ראשון לציון הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 326 (מזכרת בתיה←ראשון לציון)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מזכרת בתיה←ראשון לציון (מזכרת בתיה←ראשון לציון) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 326 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 326 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 326
קו 326 פועל בראשון, חמישי, שבת. שעות הפעילות הן: 22:30 - 23:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 22:30 - 23:00 | 30 |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | 22:30 - 23:00 | 30 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | 22:30 - 23:00 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל326 (מ רפאל סויסה/רחל המשוררת), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 326 (מזכרת בתיה←ראשון לציון) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 326
תעריף הנסיעה ב326 (מזכרת בתיה←ראשון לציון) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
326 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 326 היא רפאל סויסה/רחל המשוררת והתחנה האחרונה היא יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה.
קו 326 (מזכרת בתיה←ראשון לציון) פועל בראשון, חמישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 326. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 326.
מעקב אחר קו האוטובוס 326 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 326 (מזכרת בתיה←ראשון לציון) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 326 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 326 ב-ישראל
326 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 194 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון-1#
- 63 - מירסקי/מינץ-ירושלים<->מירסקי/מינץ-ירושלים-3#
- 9 - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->מסוף מלחה/בנבנישתי-ירושלים-1ד
- 22 - בית חולים הלל יפה-חדרה<->משמר הגבול/שניר-חדרה-2ז
- 66 - הדשנים-חיפה<->רמת יוחנן-רמת יוחנן-1צ
- 444 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-3#אילת ↔ ירושלים
- 546 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->תיכון בית רחל-קוממיות-3#
- 42 - ישיבת בני עקיבא/השלום-חדרה<->קניון גני הדרים/הפרדס-חדרה-2#
- 88 - יצחק אלחנן/הכובשים-תל אביב יפו<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-1#
- 21 - תחנת רכבת קלה הר הרצל-ירושלים<->מכללה להנדסה ירושלים-ירושלים-1#
- 1 - האירוסים/פרג-רכסים<->בית ספר בית יעקב/הרב משקובסקי-רכסים-1#
- 176 - ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-1#
- 12 - קבוץ פלמחים מרכז-פלמחים<->עין הקורא/הרצל-ראשון לציון-24
- 84א - בית ספר אורט ביאליק-קרית ביאליק<->יוספטל/מימון-קרית ביאליק-2#
- 9 - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה-3#
- 90 - בית ספר שפרינצק/קלאוזנר-קרית אתא<->זבולון/נווה חן-קרית אתא-1#
- 728 - עין כרם/ההדסים-ירושלים<->בי''ח אלין/אולסוונגר-ירושלים-1#
- 403 - ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-1#
- 86א - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->החשמל/הגיבורים-חיפה-2א
- 136 - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->איקאה-קרית אתא-1#