קו 356
יסודות←בני ברק
אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
מפת המסלול של קו האוטובוס 356 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) - יסודות←בני ברק
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 356 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) (מעודכן)
בקו 356 (יסודות←בני ברק) יש 20 תחנות. מסלול הקו מתחיל ביסודות/מזכירות ומסתיים במגדל ויטה/דרך בן גוריון.
לוח הזמנים לקו 356 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב19:20. שעות הפעילות השבוע: שבת.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 356 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: יסודות←בני ברק (20 תחנות)
יסודות/מזכירות
מחלף שעריה למערב
מחלף אונו/כביש 471
ז'בוטינסקי /דרך בר אילן
ז'בוטינסקי/א.צ גרינברג
ז'בוטינסקי/רמב''ם
צומת גבעת שמואל
הרב כהנמן/קוקה קולה
עזרא/הרב כהנמן
עזרא/נחמיה
עזרא/דבורה הנביאה
האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש
חזון אי''ש/דבורה הנביאה
חזון אי''ש/נחמיה
חזון אי''ש/רבנו תם
רבי עקיבא/גן ורשה
רבי עקיבא/הרב קוק
רבי עקיבא/הראשונים
דרך בן גוריון/יהושע בן נון
מגדל ויטה/דרך בן גוריון
שאלות ותשובות לגבי קו 356
מתי מתחיל לפעול קו 356?
קו 356 מתחיל לפעול ב-19:20 בשבת
באיזו שעה קו 356 מפסיק לעבוד?
קו 356 מפסיק לפעול ב-19:20 בשבת
מתי מגיע קו 356?
כדי לראות מתי קו יסודות←בני ברק האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו יסודות←בני ברק הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 356 (יסודות←בני ברק)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס יסודות←בני ברק (יסודות←בני ברק) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 356 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 356 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 356
קו 356 האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 19:20
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | 19:20 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
צפה בכל העדכונים ל356 (מ יסודות/מזכירות), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 356 (יסודות←בני ברק) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 356
תעריף הנסיעה ב356 (יסודות←בני ברק) של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim).
356 (אלקטרה אפיקים (Electra Afikim))
התחנה הראשונה של קו 356 היא יסודות/מזכירות והתחנה האחרונה היא מגדל ויטה/דרך בן גוריון.
קו 356 (יסודות←בני ברק) פועל בשבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 356. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 356.
מעקב אחר קו האוטובוס 356 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 356 (יסודות←בני ברק) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 356 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 356 ב-ישראל
קווי אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) בישראל
- 9 - בית ספר טל/דרך מנחם בגין-ראש העין<->גולדה מאיר/יגאל אלון-ראש העין-22
- 5 - החרש/עמל-פתח תקווה<->עבד אל כרים קאסם/אל ח'ליל-כפר קאסם-10
- 55 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->מסוף שניידר-פתח תקווה-20
- 89 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->'נחשונים ב-נחשונים-10
- 7 - מסוף בני ברית-אשדוד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-2#
- 51 - ת. מרכזית יבנה/רציפים-יבנה<->בית חולים קפלן/דרך פסטרנק-רחובות-1#
- 29 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-1#
- 84 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->השחר/הצבעוני-מזור-10
- 13א - אזור תעשייה לב הארץ-כפר קאסם<->אזור תעשיה-ראש העין-20
- 323 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-1#
- 281 - מסוף הריביירה-אשדוד<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-1#
- 3א - רחוב 117/רחוב 12-ג'לג'וליה<->מרכז תעסוקה לנכה/המלאכה-ראש העין-20
- 282 - בית עלמין-ראש העין<->מסוף גולדה/הורדה-תל אביב יפו-10
- 14 - אליהו הנביא/ירמיהו הנביא-ראש העין<->אזור תעשייה לב הארץ-כפר קאסם-10
- 485 - חניון הלאום/שד' הנשיא השישי-ירושלים<->נתב''ג טרמינל 3/קומת המראות-נמל תעופה בן גוריון-10
- 474 - מסוף בני ברית-אשדוד<->זכריה הנביא/נריה הנביא-בית שמש-1#
- 10א - בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין-פתח תקווה<->מסוף חרש-פתח תקווה-20
- 350 - רכבת/מסוף ביג - רציפים-אשדוד<->חזון אי''ש/הרב יעקב לנדא-בני ברק-16
- 49 - בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין-פתח תקווה<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-10
- 71 - ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין<->אליהו הנביא/מרים הנביאה-ראש העין-20