קו 4
יוסי בנאי/יונה וולך←ת. מרכזית רמלה/הורדה
קווים (Kavim)
מפת המסלול של קו האוטובוס 4 של קווים (Kavim) - יוסי בנאי/יונה וולך←ת. מרכזית רמלה/הורדה
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 4 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 4 (יוסי בנאי/יונה וולך←ת. מרכזית רמלה/הורדה) יש 29 תחנות. מסלול הקו מתחיל ביוסי בנאי/יונה וולך ומסתיים בת. מרכזית רמלה/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 4 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: יוסי בנאי/יונה וולך←ת. מרכזית רמלה/הורדה (29 תחנות)
יוסי בנאי/יונה וולך
שושנה דמארי/אהוד מנור
אהוד מנור/חיטמן
עוזי חיטמן/חנוך לוין
עוזי חיטמן/דליה רביקוביץ
עוזי חיטמן/שושנה דמארי
קופת חולים כללית/ביאליק
ביאליק/חניתה
שמשון הגיבור/המסגד
קניון עזריאלי רמלה/דוד רזיאל
רזיאל/זכריה
א.ס לוי/סעדיה מרדכי
בי''ס הראל/בן גוריון
מרכז מסחרי/בן גוריון
בן גוריון/שטיין
בן צבי/מבצע משה
בן צבי/שבזי
בן צבי/צה''ל
צה''ל/בן צבי
יוספטל/צה''ל
מרכז מסחרי/יוספטל
בר אילן/שבזי
בר אילן/אברהם הילל
ויצמן/בר אילן
עירייה/ויצמן
שדרות הרצל/דני מס
שדרות הרצל/שפירא
שוק עירוני/שדרות הרצל
ת. מרכזית רמלה/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 4
מתי מתחיל לפעול קו 4?
קו 4 מתחיל לפעול ב-13:10 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 4 מפסיק לעבוד?
קו 4 מפסיק לפעול ב-13:10 בשישי
מתי מגיע קו 4?
כדי לראות מתי קו יוסי בנאי/יונה וולך←ת. מרכזית רמלה/הורדה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו יוסי בנאי/יונה וולך←ת. מרכזית רמלה/הורדה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 4 (יוסי בנאי/יונה וולך←ת. מרכזית רמלה/הורדה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס יוסי בנאי/יונה וולך←ת. מרכזית רמלה/הורדה (יוסי בנאי/יונה וולך←ת. מרכזית רמלה/הורדה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 4 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 4 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 4
קו האוטובוס 4, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 13:10 - 15:10
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 13:10 - 15:10 | 60 |
ב׳ | 13:10 - 15:10 | 60 |
ג׳ | 13:10 - 15:10 | 60 |
ד׳ | 13:10 - 15:10 | 60 |
ה׳ | 13:10 - 15:10 | 60 |
ו׳ | 13:10 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל4 (מ יוסי בנאי/יונה וולך), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 4 (יוסי בנאי/יונה וולך←ת. מרכזית רמלה/הורדה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 4
תעריף הנסיעה ב4 (יוסי בנאי/יונה וולך←ת. מרכזית רמלה/הורדה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
4 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 4 היא יוסי בנאי/יונה וולך והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית רמלה/הורדה.
קו 4 (יוסי בנאי/יונה וולך←ת. מרכזית רמלה/הורדה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 4. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 4.
מעקב אחר קו האוטובוס 4 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 4 (יוסי בנאי/יונה וולך←ת. מרכזית רמלה/הורדה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 4 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 4 ב-ישראל
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 683 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->דרך שרה/כ''ט בנובמבר-זכרון יעקב-10
- 30 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10
- 16 - העצמאות/הפטל-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-10
- 59 - מסוף ג'ת-ג'ת<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-10
- 98 - ההדרים/עממי-אבן יהודה<->ת. מרכזית נתניה-נתניה-20
- 56 - דם המכבים/צאלון-מודיעין מכבים רעות<->חניון דרומי/הורדה-מודיעין מכבים רעות-11
- 458 - בי''ס האמנים/עוזי חיטמן-רמלה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10
- 104 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10
- 192 - בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים<->מבוא היערה/דרך חלמית-נס הרים-10
- 45 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->כיכר המייסדים-ינוב-17
- 320 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-10
- 341 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-10
- 4 - שדרות אביי ורבא /יהודה הנשיא-מודיעין עילית<->מסילת ישרים/מסוף-מודיעין עילית-10
- 29 - צרכניה-מכמורת<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-20
- 455 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-20
- 55 - חפץ חיים ג-מודיעין עילית<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20
- 500 - האלה/האלון-כפר טרומן<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-11
- 290 - בית ספר משמרת מאיר-ביתר עילית<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-11
- 94 - יערות ישראל/יער בארי-מודיעין מכבים רעות<->עמק זבולון/חטיבה שבע-מודיעין מכבים רעות-10
- 194 - הזית ב-מטע<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-20