קו 40
כסיפה←רהט
גלים (Galeem)
מפת המסלול של קו האוטובוס 40 של גלים (Galeem) - כסיפה←רהט
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 40 של גלים (Galeem) (מעודכן)
בקו 40 (כסיפה←רהט) יש 43 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבי''ס אלמותנבי ומסתיים במתנ''ס מרכז העיר.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 40 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: כסיפה←רהט (43 תחנות)
בי''ס אלמותנבי
כיכר השוק
בית ספר אבו ואדי
תיכון אל פארוק
אלמידאן/אלגננפל
בית ספר תל אל-מלח
מועצה מקומית
קופת חולים כללית
בית ספר חאמד
צומת כסייפה
מחצבת הר דרגות/דריג'את
כסייפה אבו רביעה
צומת נבטים
נחל ענים
מחלף מולדה
נחל סועה
צומת יתיר
אזור תעשיה חורה
משתלה/אלסלאם
מרכז מסחרי
מועצה מקומית
מועצה מקומית
מרכז מסחרי
אזור תעשיה חורה
צומת חורה
אל עטאונה
מועצה מקומית
חלפי לקייה
מרכז מבקרים רקמת המדבר
בית ספר עבד רבה
קופת חולים
מטע זתים
מועצה מקומית
מרכז מבקרים אריגת הנגב
צומת לקיה
מחלף עידן הנגב למערב
צומת רהט דרום
עומר אלמוח'תאר/השלושה
עומר אלמוח'תאר/כ. אבן רושד
אזור תעשיה רהט
קופת חולים כללית
שוק עירוני
מתנ''ס מרכז העיר
שאלות ותשובות לגבי קו 40
מתי מתחיל לפעול קו 40?
קו 40 מתחיל לפעול ב-06:30 בשישי, שבת
באיזו שעה קו 40 מפסיק לעבוד?
קו 40 מפסיק לפעול ב-15:30 בשישי, שבת
מתי מגיע קו 40?
כדי לראות מתי קו כסיפה←רהט האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו כסיפה←רהט הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 40 (כסיפה←רהט)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס כסיפה←רהט (כסיפה←רהט) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 40 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 40 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 40
קו 40 האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 06:30 - 15:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | 06:30 - 15:30 | 180 |
ש׳ | 06:30 - 15:30 | 180 |
התרעות שירות של אוטובוס גלים (Galeem)
צפה בכל העדכונים ל40 (מ בי''ס אלמותנבי), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 40 (כסיפה←רהט) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על גלים (Galeem) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 40
תעריף הנסיעה ב40 (כסיפה←רהט) של גלים (Galeem) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של גלים (Galeem), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של גלים (Galeem).
40 (גלים (Galeem))
התחנה הראשונה של קו 40 היא בי''ס אלמותנבי והתחנה האחרונה היא מתנ''ס מרכז העיר.
קו 40 (כסיפה←רהט) פועל בסוף שבוע.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של גלים (Galeem), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 40. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 40.
מעקב אחר קו האוטובוס 40 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 40 (כסיפה←רהט) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 40 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של גלים (Galeem) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור גלים (Galeem) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של גלים (Galeem) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 40 ב-ישראל
40 - כיוונים חלופיים
קווי גלים (Galeem) בישראל
- 492 - אלי סיני/קטיף-נתיבות<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-10
- 1 - כסייפה/שכונה 13-כסיפה<->אלמידאן-כסיפה-20
- 42 - משמר הנגב/מרכז-משמר הנגב<->ת. רכבת להבים רהט-להבים-10
- 466 - חממות-רהט<->מכללת אחוה-באר טוביה-10
- 41 - ת. רכבת להבים רהט-להבים<->שובל/מרכז-שובל-20
- 494 - מרכז ביג/שדרות יהדות דרום אפריקה-אופקים<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-10
- 463 - חממות-רהט<->מרכז מסחרי/דרך מנחם בגין-שדרות-10
- 468 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->בי''ס אלמותנבי-כסיפה-20
- 498 - קרית מדע ב-ירושלים<->בית יוסף/הגבעה-תפרח-21
- 471 - שדרות נפתלי הרץ אימבר/כפר דרום-באר שבע<->חממות-רהט-20
- 5 - בית ספר אל הודא-רהט<->בית ספר אל הודא-רהט-30
- 451 - שדרות נפתלי הרץ אימבר/כפר דרום-באר שבע<->חממות-רהט-20
- 454 - חממות-רהט<->שדרות נפתלי אימבר/קק''ל-באר שבע-10
- 452 - בית ספר אל הודא-רהט<->שדרות נפתלי אימבר/קק''ל-באר שבע-10
- 450 - חממות-רהט<->שדרות נפתלי אימבר/קק''ל-באר שבע-10
- 427 - חממות-רהט<->מסגד טאלב/קופת חולים לאומית-ערערה בנגב-10
- 4 - בגדד-רהט<->בגדד-רהט-32
- 230 - אלי סיני/קטיף-נתיבות<->שד. מלכי ישראל/רחבת גדעון בן יואש-קרית גת-10
- 425 - חממות-רהט<->אזור תעשיה תל שבע-תל שבע-10
- 499 - מרכז ביג/שדרות יהדות דרום אפריקה-אופקים<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-10