4161 linija
Mladenovac AS - Kosmaj /Zlatar/
Lasta
Lasta 4161 autobus Raspored ruta i stanica (Ažurirano)
Linija 4161 autobus (Kosmaj /Zlatar/ - Mladenovac As) ima 19 stajališta. Kreće od Kosmaj - Zlatara, a završava se na stajalištu Mladenovac As.
Izaberi bilo koje 4161 autobus stajališta da pregledaš ažurna "uživo" vremena i da vidiš mapu linije
Smer: Kosmaj /Zlatar/ - Mladenovac As (19 stajališta)
Kosmaj - Zlatar
Borići
Plandište
Lukići
Košutica
Koraćica - Zmajevac
Pavlovac
Grab
Koraćica - Zadruga
Ekonomija
Ilići
Grobić - Kosmajski Put
Paljevina
Ćirkovići
Kamenica
Koraćička Banja
Strelište
Selters 2
Mladenovac As
4161 Često postavljena pitanja
U koliko sati 4161 autobus je prvi polazak?
4161 autobus kreće sa radom u 09:30 ovim danima: nedelja, ponedeljak, utorak, sreda, četvrtak, petak, subota.
U koliko sati 4161 autobus neće saobraćati?
4161 autobus prestaje sa radom u 17:30 ovim danima: nedelja, ponedeljak, utorak, sreda, četvrtak, petak, subota.
U koliko sati 4161 autobus stiže?
Kada linija Mladenovac AS - Kosmaj /Zlatar/ Autobus dolazi? Pogledaj uživo vremena dolaska za uživo vreme dolaska i kompletan pregled planiranog reda vožnje linije Mladenovac AS - Kosmaj /Zlatar/ Autobus koja je najbliža tvojoj lokaciji
Koliko košta 4161 (Kosmaj /Zlatar/ - Mladenovac As) autobus cena prevoza?
Mladenovac AS - Kosmaj /Zlatar/ (Kosmaj /Zlatar/ - Mladenovac As) autobus cena prevoza je oko дин. or din.50.00.
Da li ima 4161 autobus stajalište u mojoj blizini?
Klikni ovde da biste videli 4161 autobus stajalište.
4161 autobus Red vožnje
4161 autobus trasa saobraća svai dan. Operativni sati su: 09:30 - 17:30
Dan | Radni sati | Frekvencija (min) |
---|---|---|
pon. | 09:30 - 17:30 | 160 - 320 |
uto. | 09:30 - 17:30 | 160 - 320 |
sre. | 09:30 - 17:30 | 160 - 320 |
čet. | 09:30 - 17:30 | 160 - 320 |
pet. | 09:30 - 17:30 | 160 - 320 |
sub. | 09:30 - 17:30 | 160 - 320 |
ned. | 09:30 - 17:30 | 160 - 320 |
Lasta autobus Servisna obaveštenja
Vidite sva obaveštenja o 4161 (od Kosmaj - Zlatar), uključujući informacije o statusu u realnom vremenu, autobus kašnjenjima, promenama trase, promenama mesta stajališta, i svim ostalim promenama usluga. Koristite pregled mape 4161 (Kosmaj /Zlatar/ - Mladenovac As) u realnom vremenu i pratite autobus dok se kreće na mapi. Preuzmite aplikaciju Lasta za sve informacije sada.
Linija 4161 - autobus cena
Lasta 4161 (Kosmaj /Zlatar/ - Mladenovac As) cena vožnje je oko дин. or din.50.00. Cene se mogu menjati na osnovu različitih faktora. Za više informacija o cenama karata agencije Lasta otvorite Moovit aplikaciju ili službeni sajt agencije Lasta.
4161 (Lasta)
Prvo stajalište trase linije 4161 autobus je Kosmaj - Zlatar a poslednje stajalište je Mladenovac As. 4161 (Kosmaj /Zlatar/ - Mladenovac As) saobraća tokom svaki dan.
Dodatne informacije: 4161 ima 19 stajališta a ukupno vreme vožnje na ovoj trasi je prosečnih 35 minuta.
Na putu si? Pogledaj zašto preko 1.5 miliona korisnika veruje Moovitu kao najboljoj aplikaciji za gradski prevoz. Moovit ti pruža Lasta preporučene trase, uživo vreme dolaska za autobus , uživo smernice, mape trasa linija u gradu Beograd, i pomaže ti da pronađeš tebi najbližu 4161 autobus stajališta. Nemaš internet konekcije? Preuzmi PDF mapu za korišćenje van mreže i autobus red vožnje za liniju 4161 autobus će biti uvek sa tobom na tvom putovanju.
Linija 4161 u stvarnom vremenu Autobus praćenje
Pratite liniju 4161 (Kosmaj /Zlatar/ - Mladenovac As) na karti uživo u stvarnom vremenu i pratite njenu lokaciju kako se kreće između stanica. Koristite Moovit kao praćenje 4161 autobus linije ili aplikaciju Lasta autobus za praćenje uživo i nikada ne propustite svoj autobus.
Koristite aplikaciju kao alat za planiranje putovanja Lasta ili alat za planiranje putovanja za Tramvaj, Trolejbus, Voz ili Autobus da isplanirate svoju rutu oko Beograd. Alat za planiranje puta ažuriranje podataka za Lasta i svaki autobus, uključujući činiju 4161, u Beograd
4161 - Alternativne trase
Lasta u graduBeograd
- 591 - Banovo brdo - Vranić - Taraiš/ Red vožnje
- 5525B - Rogača /Mala ćuprija/ - Sopot AS - Barajevo AS/ Red vožnje
- 4410 - Sopot AS - Đurinci - Mladenovac AS/ Red vožnje
- 5534 - Barajevo AS - Karaula - Srednji kraj - Barajevo AS/ Red vožnje
- 5526A - Barajevo AS - Arnajevo - Veliki Crljeni /Termoelektrana// Red vožnje
- 5522A - Barajevo AS - Baćevac - Guncati - Barajevo AS/ Red vožnje
- 5533V - Barajevo AS - Srednji kraj - Glumčevo brdo - Stara Lipovica - Trebež - Glumčevo brdo - Barajevo АS/ Red vožnje
- 351 - Šumice - Dražanj/ Red vožnje
- 580 - Beograd AS - Lazarevac AS/ Red vožnje
- 5525 - Barajevo AS - Drlupa - Rogača /Mala ćuprija// Red vožnje
- 5530G - Barajevo AS - Guncati - Vranić /Rašića kraj/ - Šiljakovac - Dubrave - Barajevo AS
- 462 - Šumice - Vrčin /Jaričište// Red vožnje
- 5530A - Barajevo AS - Guncati - Vranić - Taraiš - Šiljakovac - Barajevo АS/ Red vožnje
- 4402A - Stojnik - Babe - Parcani /Brđani/ - Sopot AS/ Red vožnje
- 4131 - Mladenovac AS - Crkvine - Beljevac - Markovac - Mladenovac AS/ Red vožnje
- 133L - Vrbovno /Selo - Lil. kuća/ - Leskovac /Crkva/ - Lazarevac AS/ Red vožnje
- 975 - Obrenovac AS - Orašac - Vukićevica 2 - Vukićevica/ Red vožnje
- 901 - Belo Polje - Zabrežje/ Red vožnje
- 4191 - (Gradska 1) - Selo Mladenovac - Progres
- 954A - Piroman - Zvečka - Obrenovac AS/ Red vožnje