לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 42 של דן (Dan) (מעודכן)
בקו 42 (בת ים←תל אביב-יפו) יש 51 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין ומסתיים במסוף עתידים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 42 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
צפה על גבי מפה
כיוון: בת ים←תל אביב-יפו (51 תחנות)
הצגה על מפהשינוי כיוון
ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין
צפה בלוח הזמנים המלא
ביה''ס בני ציון/הנביאים
צפה בלוח הזמנים המלא
הנביאים/השר רבינוביץ'
צפה בלוח הזמנים המלא
שד' בר אילן/החרושת
צפה בלוח הזמנים המלא
ת.רק''ל בנימין/יוספטל
צפה בלוח הזמנים המלא
בלפור/פרלשטיין
צפה בלוח הזמנים המלא
בלפור/הרב קוק
צפה בלוח הזמנים המלא
רוטשילד/בלפור
צפה בלוח הזמנים המלא
ת.רק''ל העצמאות
צפה בלוח הזמנים המלא
שד' ירושלים/שמחה הולצברג
צפה בלוח הזמנים המלא
גבעת התמרים/שד' ירושלים
צפה בלוח הזמנים המלא
שד' ירושלים/מחרוזת
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז הטניס/הרב הלר
צפה בלוח הזמנים המלא
היינריך היינה/שז"ר
צפה בלוח הזמנים המלא
היינריך היינה/נס לגויים
צפה בלוח הזמנים המלא
האקדמית תל אביב-יפו/היינריך היינה
צפה בלוח הזמנים המלא
אצטדיון בלומפילד/שלבים
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך שלמה/שלבים
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך שלמה/אבולעפיה
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך שלמה/שוקן
צפה בלוח הזמנים המלא
צ'לנוב/מטלון
צפה בלוח הזמנים המלא
צ'לנוב/הגדוד העברי
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך מנחם בגין/הגליל
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך מנחם בגין/הרכבת
צפה בלוח הזמנים המלא
ישראל טל/המסגר
צפה בלוח הזמנים המלא
המסגר/יצחק שדה
צפה בלוח הזמנים המלא
ת.רק''ל יהודית/דרך מנחם בגין
צפה בלוח הזמנים המלא
קניון עזריאלי/דרך מנחם בגין
צפה בלוח הזמנים המלא
ת. רכבת תל אביב סבידור/על פרשת דרכים
צפה בלוח הזמנים המלא
הבורסה/דרך ז'בוטינסקי
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך אבא הלל/דרך ז'בוטינסקי
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך אבא הלל/ביאליק
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך אבא הלל/רוקח
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך אבא הלל/התקווה
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך אבא הלל/רש''י
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך אבא הלל /דרך ששת הימים
צפה בלוח הזמנים המלא
קניון איילון/דרך ששת הימים
צפה בלוח הזמנים המלא
ת. רכבת בני ברק/מבצע קדש
צפה בלוח הזמנים המלא
פנחס רוזן/ראול ולנברג
צפה בלוח הזמנים המלא
פנחס רוזן/אשכנזי
צפה בלוח הזמנים המלא
פנחס רוזן/מבצע קדש
צפה בלוח הזמנים המלא
פנחס רוזן/שלונסקי
צפה בלוח הזמנים המלא
דבורה הנביאה/משה סנה
צפה בלוח הזמנים המלא
דבורה הנביאה/מתתיהו שוהם
צפה בלוח הזמנים המלא
דבורה הנביאה/משמר הירדן
צפה בלוח הזמנים המלא
דבורה הנביאה/צה''ל
צפה בלוח הזמנים המלא
בית אל/דבורה הנביאה
צפה בלוח הזמנים המלא
בית אל/אח''י דקר
צפה בלוח הזמנים המלא
דבורה הנביאה/ראול ולנברג
צפה בלוח הזמנים המלא
דבורה הנביאה/ראול ולנברג
צפה בלוח הזמנים המלא
מסוף עתידים
צפה בלוח הזמנים המלא
שאלות ותשובות לגבי קו 42
מתי מתחיל לפעול קו 42?
קו 42 מתחיל לפעול ב-00:05 בשני, שלישי, רביעי, שישי
באיזו שעה קו 42 מפסיק לעבוד?
קו 42 מפסיק לפעול ב-15:00 בשישי
מתי מגיע קו 42?
כדי לראות מתי קו בת ים←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בת ים←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 42 (בת ים←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בת ים←תל אביב-יפו (בת ים←תל אביב-יפו) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 42 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 42 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 42 של דן (Dan) - בת ים←תל אביב-יפו
קו האוטובוס 42, פועל בימים שני עד רביעי. שעות הפעילות הרגילות: 00:05 - 23:15
יום
שעות הפעילות
תדירות (דק')
א׳
04:40 - 23:15
10 - 30
ב׳
00:05 - 23:15
9 - 30
ג׳
00:05 - 23:15
9 - 30
ד׳
00:05 - 23:15
9 - 30
ה׳
04:40 - 23:15
9 - 30
ו׳
00:05 - 15:00
15 - 25
ש׳
לא פעיל
לא פעיל
התרעות שירות של אוטובוס דן (Dan)
צפה בכל העדכונים ל42 (מ ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 42 (בת ים←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן (Dan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 42
תעריף הנסיעה ב42 (בת ים←תל אביב-יפו) של דן (Dan) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן (Dan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן (Dan).
אפליקציית הניידות העירונית הפופולארית ביותר ב-ישראל.
תכנון מסלול, זמני הגעה מעודכנים, התראות שירות, מפות ועוד
42 (דן (Dan))
התחנה הראשונה של קו 42 היא ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין והתחנה האחרונה היא מסוף עתידים.
קו 42 (בת ים←תל אביב-יפו) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן (Dan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 42. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 42.
קו 42 בסביבתי
מעקב אחר קו האוטובוס 42 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 42 (בת ים←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 42 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן (Dan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן (Dan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן (Dan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 42 ב-ישראל