קו 424
ירושלים←רחובות
אגד (Egged)
מפת המסלול של קו האוטובוס 424 של אגד (Egged) - ירושלים←רחובות
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 424 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 424 (ירושלים←רחובות) יש 16 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף הר חוצבים/המרפא ומסתיים בההגנה/מרגולין.
לוח הזמנים לקו 424 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב20:00. שעות הפעילות השבוע: שבת.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 424 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ירושלים←רחובות (16 תחנות)
מסוף הר חוצבים/המרפא
שפע חיים/דורש טוב
אוהל יהושע/זית רענן
שמגר/אוהל יהושע
ירמיהו/שמגר
ירמיהו/הצבי
בן גוריון/שערי ירושלים
גורודסקי/יחיאל פלדי
גורודסקי/חיים סירני
גורודיסקי/מנוחה ונחלה
מנוחה ונחלה/יעקב
מנוחה ונחלה/עזרא
ההגנה/לח''י
ההגנה/קרייטשניף
ההגנה/פלמח
ההגנה/מרגולין
שאלות ותשובות לגבי קו 424
מתי מתחיל לפעול קו 424?
קו 424 מתחיל לפעול ב-20:00 בשבת
באיזו שעה קו 424 מפסיק לעבוד?
קו 424 מפסיק לפעול ב-20:00 בשבת
מתי מגיע קו 424?
כדי לראות מתי קו ירושלים←רחובות האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ירושלים←רחובות הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 424 (ירושלים←רחובות)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ירושלים←רחובות (ירושלים←רחובות) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 424 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 424 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 424
קו 424 האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 20:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | 20:00 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל424 (מ מסוף הר חוצבים/המרפא), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 424 (ירושלים←רחובות) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 424
תעריף הנסיעה ב424 (ירושלים←רחובות) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
424 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 424 היא מסוף הר חוצבים/המרפא והתחנה האחרונה היא ההגנה/מרגולין.
קו 424 (ירושלים←רחובות) פועל בשבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 424. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 424.
מעקב אחר קו האוטובוס 424 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 424 (ירושלים←רחובות) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 424 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 424 ב-ישראל
424 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 959 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-3#
- 910 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#
- 481 - תלמוד תורה/דרך קדם-מעלה אדומים<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-3#
- 95 - האירוסים/פרג-רכסים<->בית ספר אוהל שרה/הרקפות-רכסים-2#
- 421 - בהזמנה מראש - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->מצדה-מצדה-18תל אביב-יפו ↔ מ.א. תמר
- 112 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->קבוץ פלמחים מרכז-פלמחים-1#
- 1 - בית ספר אלונים/הבנים-פרדס חנה כרכור<->יד לבנים/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור-3#
- 12 - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->בית חולים כרמל/רנ''ק-חיפה-1#
- 30 - מעלות דוד/סביון-רכסים<->חנקין/סוקולוב-קרית אתא-2#
- 93 - צה''ל/החרוב-כרמיאל<->הברושים/בית ספר הדקל-כרמיאל-2#
- 85 - עומר/שביל חשון-כרמיאל<->הפסגה/בית ספר פסגות-כרמיאל-2#
- 27 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->שאגאל/סזאן-קרית אתא-1#
- 27 - כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים<->כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים-3#
- 442 - בית ספר שדה-תמר<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-3#
- 407 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->מסוף עין התכלת/הורדה-נתניה-3#
- 384 - בית ספר שדה-תמר<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#
- 7 - פאוור סנטר-נס ציונה<->אצטדיון נס ציונה-נס ציונה-1#
- 446 - ♿ קו מונגש בהזמנה מראש - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-3#באר שבע ↔ ירושלים
- 1 - האירוסים/פרג-רכסים<->בית ספר בית יעקב/הרב משקובסקי-רכסים-1#
- 954 - חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק<->העצמאות/המגינים-קרית אתא-1#