קו 436
בני ברק←חמד
קווים (Kavim)
מפת המסלול של קו האוטובוס 436 של קווים (Kavim) - בני ברק←חמד
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 436 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 436 (בני ברק←חמד) יש 32 תחנות. מסלול הקו מתחיל ברבי עקיבא/שמואל הנביא ומסתיים בהזית/סובה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 436 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בני ברק←חמד (32 תחנות)
רבי עקיבא/שמואל הנביא
רבי עקיבא/הרב קוק
רבי עקיבא/ירושלים
רבי עקיבא/גן קדושי ורשה
רבי עקיבא/רש''י
רבי עקיבא/חזון אי''ש
הרב כהנמן/רבי עקיבא
הרב כהנמן/עזרא
הרב כהנמן/הרב זוננפלד
מחלף גבעת שמואל/כביש 4
מחלף מסובים לכיוון מזרח
רמת פנקס/כביש 461
יחזקאל קזז/דרך לוד
מרכז מסחרי/יחזקאל קזז
שדרות בן פורת/אפרים גואטה
שדרות בן פורת/הראשונים
בן פורת / הל''ה
עירייה/אליהו סעדון
העצמאות/ההסתדרות
העצמאות/דוד אלעזר
מסעף צפריה
הרימון/התאנה
הרימון/התמר
הרימון/הגפן
הגפן/דרך החיטה
משק
משק
משק 36
הרימון/התאנה
מסעף צפריה
התמר/מבוא התאנה
הזית/סובה
שאלות ותשובות לגבי קו 436
מתי מתחיל לפעול קו 436?
קו 436 מתחיל לפעול ב-07:10 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 436 מפסיק לעבוד?
קו 436 מפסיק לפעול ב-13:50 בשישי
מתי מגיע קו 436?
כדי לראות מתי קו בני ברק←חמד האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בני ברק←חמד הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 436 (בני ברק←חמד)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בני ברק←חמד (בני ברק←חמד) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 436 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 436 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 436
קו 436 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 07:10 - 19:35
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:10 - 19:30 | 65 - 265 |
ב׳ | 07:10 - 19:35 | 65 - 265 |
ג׳ | 07:10 - 19:35 | 65 - 265 |
ד׳ | 07:10 - 19:35 | 65 - 265 |
ה׳ | 07:10 - 19:35 | 65 - 265 |
ו׳ | 07:15 - 13:50 | 185 - 210 |
ש׳ | 19:30 - 22:00 | 150 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל436 (מ רבי עקיבא/שמואל הנביא), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 436 (בני ברק←חמד) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 436
תעריף הנסיעה ב436 (בני ברק←חמד) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
436 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 436 היא רבי עקיבא/שמואל הנביא והתחנה האחרונה היא הזית/סובה.
קו 436 (בני ברק←חמד) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 436. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 436.
מעקב אחר קו האוטובוס 436 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 436 (בני ברק←חמד) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 436 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 436 ב-ישראל
436 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 47 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ההדרים צורן/השיקמה צורן-קדימה צורן-10
- 79 - תפוז/האתרוג-שוהם<->מועדון/תרשיש-שוהם-20
- 504 - מרכז מסחרי/שדרות המלאכות-מודיעין מכבים רעות<->מסוף שוהם-שוהם-21
- 182 - ת. רכבת בית שמש-בית שמש<->הזית ב-מטע-10
- 129 - בבא סאלי/ נדבורנא-ביתר עילית<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-16
- 506 - מסעף ברקת-חבל מודיעין<->קלצ'קין-תל אביב יפו-14
- 87 - זכריה הנביא/עמק האלה-מודיעין מכבים רעות<->בי''ס גלבוע-מודיעין מכבים רעות-10
- 67 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->ת. רכבת קיסריה פרדס חנה-פרדס חנה כרכור-11
- 112 - ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע<->הדקל/מצדה-תל מונד-10
- 72 - האתרוג/הלימון-שוהם<->שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם-10
- 314 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->רוזנטל-ירושלים-10
- 292 - יביע אומר/שבט הלוי-ביתר עילית<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-1#
- 7 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-30
- 16 - העצמאות/הפטל-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-10
- 454 - יהודה שטיין/שד. דוד רזיאל-רמלה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10
- 132 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->תיכון בית רחל-קוממיות-11
- 148 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->יוסף קארו/בן איש חי-בית שמש-1#
- 56 - אבא אחימאיר/הרב מרדכי שרעבי-רמלה<->יהודה שטיין/גיבורי ישראל-רמלה-10
- 2 - אבני נזר/אור החיים-מודיעין עילית<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20
- 222 - רוז'ין/ הטוב והמטיב-ביתר עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-1#